IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • атака

    пружинката се е натегнала

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      Виж големите 4 цифрени как свалят цената купуват дребни, сложи един по голям ордер на 1.41 и виж как ще те нахранят
      Защо не го нахраниха тоя на 1.401лв. , а....... не се знае зад този връх какъв аисберг се крие ...... е, най- много Х 20. Не разбра ли, че зорлиите да продават свършиха, сега който иска да продава си търси и цена, а пък продалите на по-евтините цени сега си търсят бройките да не изпуснат играта. Според мен това е началото. Времето ще покаже. Барометъра на БФБ много спекуланти е зарадвал, а пък такъв момент след почти две годишен спад никой не иска да изпуска, защото тази акция както бързо падаше така бързо и може да се качва при определени условия, които сега се налаждат. Не препоръчвам нищо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        И кой ще вкара толкова пари тука изключвам маниакално привързаните към тази акция. Погледни всичките им компании какво си видял положителни в последните години.


        CHIM от 1.10лв. до 2.15лв. Аз това видях, това играх и от него се възползвах. Успех !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
          е то не може само нагоре...требва малко и тези от бида да позаредят някоя друга бройка...ако некой им пусне де.....
          Скръндзи са, никой не пуска дори на 1.4лв. Измени се сентимента. Увеличиха се купувачите, дори те си купуват направо от аска.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Аз си имам по равна бройка от двете, затова такива ми са сметките....

            За утре боба не показва покачване.
            В 10 ч ще видим....
            е то не може само нагоре...требва малко и тези от бида да позаредят някоя друга бройка...ако некой им пусне де.....
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Чиче, щеше да е добре, ако беше 3,35 при затваряне, но нищо и утре е ден
              Иска ми се това да е само началото....................
              Аз си имам по равна бройка от двете, затова такива ми са сметките....

              За утре боба не показва покачване.
              В 10 ч ще видим....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Чиче, щеше да е добре, ако беше 3,35 при затваряне, но нищо и утре е ден
                Иска ми се това да е само началото....................
                А дано,писна ми да чета коментарите на пишман анализатори и спекуланти(тук във форума),Нека и те се хапят малко за гъза То и Батя се появи..... ша гледаме

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Средно 3.35 %......За днес добре......
                  Чиче, щеше да е добре, ако беше 3,35 при затваряне, но нищо и утре е ден
                  Иска ми се това да е само началото....................

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Утре сме между 3 и 4 % нагоре...

                    Средно 3.35 %......За днес добре......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      Хайде на 1.44 чака една 10-тка ако сте убедени е ще отиде на 2 лв ....
                      Лапат ги,само да смъкне малко цената

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss
                        Преди 2г едни гърци бяха в същата ситуация и вместо да свалят цената я извъртяха
                        много хитро от 1,3 до 2,4 и направиха всички луди да купуват.Да ти кажа честно и
                        аз тогава се заблудих,че има яко търсене,а те през цялото време са си играли
                        тяхната игра.
                        Така е гледай днес колко се накълваха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                          Дотук разбрах, че едни печелят, а други акъл дават. Кой каквото може.
                          Нянам нищо против да продължава да е така

                          Коментар


                          • Хайде на 1.44 чака една 10-тка ако сте убедени е ще отиде на 2 лв ....

                            Коментар


                            • Дотук разбрах, че едни печелят, а други акъл дават. Кой каквото може.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                Тогава те поздравявам значи си голяма работа и ще продължиш да вкарваш пари .. и да печелиш
                                За това съм тук. Мога и плюя по разни позиции ей т'ка за кеф, но съм тук за пари от печалби чрез търговия.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X