IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Не говоря за тоя шит а по принцип.Не ми и трябват акции на тоя Потъник.Радвай се ти че имаш от тях на 1.60 лв.На мен не ми трябват.И като цяло вниманието ме е насочено към американската борса.Ще взема на бфб артии единствено за да не ме забравиш .
    всички те знаем какво ще вземеш...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      след 3 месеца ще станат 4 години откакто няма привилегировани акции!!! ...... но това теб какво те бърка??? ..... нито си имал акции тук, нито ще имаш...
      Не говоря за тоя шит а по принцип.Не ми и трябват акции на тоя Потъник.Радвай се ти че имаш от тях на 1.60 лв.На мен не ми трябват.И като цяло вниманието ме е насочено към американската борса.Ще взема на бфб артии единствено за да не ме забравиш .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Какви са очакванията Ви - ще дадат ли дивидент?
        смятам, че дивидент ще има ....... ако не 6 ст., може да е 3-4 ст., но дивидент ще дадат...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
          А кога би купил някакви акции?
          никога ...... за да се купят акции трябват пари

          за да се пише неподготвен във форума се иска само свободно време...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            В тая криза дето се задава едва ли ще дадат дивидент.Ще е пълна глупост.

            Дивидента ще е само при привилигированите акции.
            след 3 месеца ще станат 4 години откакто няма привилегировани акции!!! ...... но това теб какво те бърка??? ..... нито си имал акции тук, нито ще имаш...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              Ако не дадат дивидент, артията ще е тотал щета
              В тая криза дето се задава едва ли ще дадат дивидент.Ще е пълна глупост.Дивидента ще е само при привилигированите акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                Много сте изнервени всички. Просто изразих мнение, че най-логичното нещо при криза е ограничаване на разходите, особено луксозните такива, като дивидент към акционерите. Нито съм дал мнение за състоянието на компанията, нито искам да пълня акции на “ниски” цени. Колко е евтино дружеството е друг въпрос.
                А кога би купил някакви акции?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                  Нищо лично,но незнам защо спамиш в няколко теми/пишеш неподготвен....//Рейтинг ли трупаш,искаш да те забележат...батковците ли.?Ето и тук-"И вие миноритарите трябва.."Значи не си в акции,ама да си кажеш.Това е долу горе мъж да учи жена да ражда...гледал го по телевизора.Ако си малко в час с холдинга ще знаеш,че има достатъчно кеш,какво е естеството на бизнеса и колко може да пострада.Дружеството е много подценено,ако не можеш да си го сметнеш попитай някой по-грамотен финансово.И да-възможно и е да не дадат дивидинт,но това ще се разбере скоро.
                  Много сте изнервени всички. Просто изразих мнение, че най-логичното нещо при криза е ограничаване на разходите, особено луксозните такива, като дивидент към акционерите. Нито съм дал мнение за състоянието на компанията, нито искам да пълня акции на “ниски” цени. Колко е евтино дружеството е друг въпрос.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Благодаря за отговора. Мисля, че банките затегнаха кредитирането поради кризата, която се задава. Това е още от преди котроната да удари, може би от началото на годината. Не знам дали има пари, по-скоро смятам, че има, но вече не се разават безугледно.
                    Точно това казвам и аз, че нагласите са променени, но след короната. Кредита ми беше одобрен. Целият разговор тръгна от дивидента.
                    Last edited by 15%; 21.03.2020, 22:14.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Не беше от каката. Чух се обаче с познат и оттам и каза, че и за тях се отнася същото. Не е драмата в мен, а по-скоро в нагласите. Пари има...
                      Благодаря за отговора. Мисля, че банките затегнаха кредитирането поради кризата, която се задава. Това е още от преди котроната да удари, може би от началото на годината. Не знам дали има пари, по-скоро смятам, че има, но вече не се разават безугледно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Преди няколко дни писа, че не са ти дали кредит, от каката ли беше? Каква беше причината да не ти дадат?
                        Не беше от каката. Чух се обаче с познат и оттам и каза, че и за тях се отнася същото. Не е драмата в мен, а по-скоро в нагласите. Пари има...
                        Last edited by 15%; 21.03.2020, 22:05.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Не абарисвам нещо......имаш фирмичка,пазара я обезценява ,от 10 лв капитал става на 5 лв и си викаш "ааа кво ша дам тука един убав дивидент да ма споменаат с убууу момчеата"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Чичо, защо се правим сега на малоумни? Наистина ли смяташ, че банките сами взимат решение за спиране на кредитирането без да се допитат до мама? Дали това не е заповед от главата?
                            Че банките са пълни с пари и тепърва ще се пълнят още мнооооого повече е ясно. Това обаче не променя фактите.
                            Преди няколко дни писа, че не са ти дали кредит, от каката ли беше? Каква беше причината да не ти дадат?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Нещо не разбирам ...
                              ХИМ ли кредитира банките си ..??? Това е несериозно....Банките в БГ са пълни с пари ( с изключение на две....). Всички банки ( даже и тези двете ) са готови да отпускат почти " па-па кредити " ( нали си спомняш рекламата..), защото резервите им в ЦБ са с минусови лихви .....

                              пп Рано е да мислим къде ще си харчим дивидента...Дет се вика - да доживеем....
                              Чичо, защо се правим сега на малоумни? Наистина ли смяташ, че банките сами взимат решение за спиране на кредитирането без да се допитат до мама? Дали това не е заповед от главата?
                              Че банките са пълни с пари и тепърва ще се пълнят още мнооооого повече е ясно. Това обаче не променя фактите.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Кредитирането /дори на банки от групата/ е силно ограничено, да не кажа спряно! Тоест те не искат да дават кредити, ние мечтаем за дивиденти! Това не е сериозно...

                                Имам повече акции, отколкото преди година и не смятам да продавам! Казвам го, за да не бъда разбран погрешно, че искам да пълня
                                Нещо не разбирам ...
                                ХИМ ли кредитира банките си ..??? Това е несериозно....Банките в БГ са пълни с пари ( с изключение на две....). Всички банки ( даже и тези двете ) са готови да отпускат почти " па-па кредити " ( нали си спомняш рекламата..), защото резервите им в ЦБ са с минусови лихви .....

                                пп Рано е да мислим къде ще си харчим дивидента...Дет се вика - да доживеем....

                                Коментар

                                Working...
                                X