IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Не брат,имам няколко ордера в аска,но за сега нищо не съм продал.Нито ме е срам да кажа на колко съм купил нито ме е срам да кажа на колко продавам
    начина ти на изразяване напомня на човек който се е "освободил от товара" .... а обемите на тези нива намаляват ..... в скоро време ще се търсят други нива

    не казвам дали ще са на по-високи или на по-ниски цени ....... всеки сам да се сеща...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      струва ми се, че продаде вече, но не ти се иска да го обявиш официално ........ за да не се минеш пред форума
      Не брат,имам няколко ордера в аска,но за сега нищо не съм продал.Нито ме е срам да кажа на колко съм купил нито ме е срам да кажа на колко продавам
      Last edited by strol; 27.03.2020, 15:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

        Ясновидец е"Звездите му говорят"
        струва ми се, че продаде вече, но не ти се иска да го обявиш официално ........ за да не се минеш пред форума
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
          ..приятел ти явно не следиш мача,а тези 240 000 БР които купиха на 1.13 от “cam “ а другите служители и шефове и роднини и приятели,които не обевяват покупки...играта е ясна ще ви оберат акциите на 1лев докато вие сте напълнили гащи и си играете на борса покрай Тръмп и неговите коронки театри и пренареждането на световните активи и после обратно нагоре!
          а и хубав дивидент ще има...поне 6ст
          Дали тези дето купуват сега, не са онези дето в началото на 2018г напълниха гащите и разпродаваха на 2,50А според някои хора ,колко беше перспективна артията и тогава Според теб дали е възможно, тези дето продават сега на левче,след време да си ги върнат на 60ст.?Но това е невъзможно нали Хахахахах…..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            От къде имаш толкова инфо, имаш ли или си измисляш/предполагаш?
            щото от следене на турговия, аз такива детайли не виждам.
            Ясновидец е"Звездите му говорят"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              + 7-8 стинки дивидент. Жалко че спряха самолетите, че бях планирал ходене до Френч Полинейжя....

              #ненаплюхасебаянародтукдасвалятцената
              Кой ИП сипа тия 10?
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                ..приятел ти явно не следиш мача,а тези 240 000 БР които купиха на 1.13 от “cam “ а другите служители и шефове и роднини и приятели,които не обевяват покупки...играта е ясна ще ви оберат акциите на 1лев докато вие сте напълнили гащи и си играете на борса покрай Тръмп и неговите коронки театри и пренареждането на световните активи и после обратно нагоре!
                а и хубав дивидент ще има...поне 6ст
                От къде имаш толкова инфо, имаш ли или си измисляш/предполагаш?
                щото от следене на турговия, аз такива детайли не виждам.

                Коментар


                • Извинявам се!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Ако са грубо 40 хил. при обем в периода 16-25.3.2020 от 1.242 млн. то малко над 3 процента от изтъргуваните са събрали.
                    ..приятел ти явно не следиш мача,а тези 240 000 БР които купиха на 1.13 от “cam “ а другите служители и шефове и роднини и приятели,които не обевяват покупки...играта е ясна ще ви оберат акциите на 1лев докато вие сте напълнили гащи и си играете на борса покрай Тръмп и неговите коронки театри и пренареждането на световните активи и после обратно нагоре!
                    а и хубав дивидент ще има...поне 6ст

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                      Много обичам 20% да взема от "бичи капан" и после други 20 и други 20 и така до лев и пеесе, после малко моренце и още два-три "капана" до Коледа на два кинта и горница!
                      #ненаплюхасебаянародтукдасвалятцената
                      + 7-8 стинки дивидент. Жалко че спряха самолетите, че бях планирал ходене до Френч Полинейжя....

                      #ненаплюхасебаянародтукдасвалятцената

                      Коментар


                      • Много обичам 20% да взема от "бичи капан" и после други 20 и други 20 и така до лев и пеесе, после малко моренце и още два-три "капана" до Коледа на два кинта и горница!
                        #ненаплюхасебаянародтукдасвалятцената
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Ако са грубо 40 хил. при обем в периода 16-25.3.2020 от 1.242 млн. то малко над 3 процента от изтъргуваните са събрали.
                          Аз съм събрал повече и утре ще добавя още 10тона

                          Коментар


                          • Ако са грубо 40 хил. при обем в периода 16-25.3.2020 от 1.242 млн. то малко над 3 процента от изтъргуваните са събрали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                              Дивидент явно няма да има, поне ще крепим положението!
                              Дивидент ще има и аз ще пия 2 бутилки Черно Джони!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Аз съм купил повече от тез младежи.... и да се похваля, че ми е по сладко 18 год.уиски дето пия в момента: пакета на ЦКБ на 0.77 от 16т. и нещо аз го прибрах. Наздраве!!!
                                Това е най големия автогол .Мислиш се за велик ,ами купувай колкото можеш после мажо ще ти ги купи без пари .Хайде успех на всички

                                Коментар

                                Working...
                                X