IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
    НЕ ОСТАНАХА МНОГО ОШЕ НА 0.92 КОЙТО ИСКА БЪРЗА ПЕЧАЛБА ДА ДЕИСТВА СЕГА.
    ПРИ ПИБ ПРОМОЦИЯТА ВЕЧЕ СВЪРШИ.
    въобще не е свършила! До 5 има мегдан мноого

    Коментар


    • НЕ ОСТАНАХА МНОГО ОШЕ НА 0.92 КОЙТО ИСКА БЪРЗА ПЕЧАЛБА ДА ДЕИСТВА СЕГА.
      ПРИ ПИБ ПРОМОЦИЯТА ВЕЧЕ СВЪРШИ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

        Само да не си проспиш младините тук
        А За оня малоумник кислорода да не говорим
        Не се притеснявай за мен, първо акциите са незначитлна част от портфейла ми от активи - под 10%, а ХИМ е около 15% от акциите. Средна цена 88 ст. Нямам никакви притеснения от загуби, даже съм убеден, че ще изкарам някой лев. Борсовата игра ми е хоби и затова инвестирам само на БФБ с ясното съзнание колко скапана ни е борсата.....

        Коментар


        • Оживила се е темата. След днешния отскок - честито!

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Яко Ъп, а!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              Раздвижване ли е имало днес тук?!
              Само да не си проспиш младините тук
              А За оня малоумник кислорода да не говорим
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Хотелският бизнес е основно в Св. Константин и Елена Холдинг и Холдинг Варна. Може някаква малка част да е в ХИМ. По-скоро загубите идват от България Ер, въпреки че доколкото знам са минимизирали разходите покрай КОВИД и са разсрочили лизингите с няколко години напред.
                май не си разбрал за какво говоря.

                Коментар


                • Раздвижване ли е имало днес тук?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от duzo Разгледай мнение

                    не! от телевизията е ! разбира се че е от банката. от другата страна има почти същата сума (11,423млн) като приходи от положителни валутни разлики
                    въпросът ми беше какво иска да каже колегата?? Гледам, че и още числа е постнал, ,,, ние може да се видим и сами в отчета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Хотелският бизнес е основно в Св. Константин и Елена Холдинг и Холдинг Варна. Може някаква малка част да е в ХИМ. По-скоро загубите идват от България Ер, въпреки че доколкото знам са минимизирали разходите покрай КОВИД и са разсрочили лизингите с няколко години напред.
                      Миналия уикенд бях на Свети Константин. Да ти кажа страшни градежи правят там. Не съм специалист оценител на недвижими имоти , но според мен над 100-150 милиона са инвестирали само там до сега. Освен " хотел Азалия " които им е от преди но го реновираха основно миналата година, през 2018 отвори водната къща " Аква хаус ", а през 2019 отвориха "хотел Астър Гардън" , "хотел Приморски " и луксония хотел "Вила Чинка" . Тази година ще завършат другата луксозна вилна част " Астър Гардън вилидж " и а през следващата предстои завършването на още един много голям хотел - към момента е дигнат на червено. Отделно се оформят - плажове и заливчета , алеики, градинки , заведения

                      Не знам каква рентабилност ще докарат от тях но размаха им определено е впечатляващ.

                      Отделно имат хотел на Златните " Астера ". Зимния туризъм не ми е интересен но на Банско и Боровец също работят нещо доколкото знам .
                      Last edited by markov; 01.12.2020, 16:42.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        и какво ще рече това с думи прости? Явно идва от банката?
                        не! от телевизията е ! разбира се че е от банката. от другата страна има почти същата сума (11,423млн) като приходи от положителни валутни разлики

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                          3. Отрицателни разлики от промяна на валутни курсове 2-1230 11 435 801
                          и какво ще рече това с думи прости? Явно идва от банката?

                          Коментар


                          • II. Финансови разходи
                            1. Разходи за лихви 2-1210 31 251 24 210
                            2. Отрицателни разлики от операции с финансови активи и инструменти 2-1220 491 018 260 142
                            3. Отрицателни разлики от промяна на валутни курсове 2-1230 11 435 801 11 013 661
                            4. Други 2-1240 295 311 378 450
                            Last edited by Innocent; 01.12.2020, 09:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                              Предполагам на всикчи е ясно че бизнесът на групата е мноооого чувствителен към потока от туристи по морето. Тази година токлоз. За догодина, нищо не се знае.
                              Хотелският бизнес е основно в Св. Константин и Елена Холдинг и Холдинг Варна. Може някаква малка част да е в ХИМ. По-скоро загубите идват от България Ер, въпреки че доколкото знам са минимизирали разходите покрай КОВИД и са разсрочили лизингите с няколко години напред.

                              Коментар


                              • Предполагам на всикчи е ясно че бизнесът на групата е мноооого чувствителен към потока от туристи по морето. Тази година токлоз. За догодина, нищо не се знае.

                                Коментар

                                Working...
                                X