IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Голямо шикалкавене, мОтане, влачене по корем, повръщане и акробатични изпълнения днес. И нищо друго не ми остана освен да допълня леко на вчерашни цени. Пък ще видим!
    нормално и очаквано .......... това го наблюдавахме и на 1,20 лв.; и на 1,40 лв.; и на 1,60 лв. когато на два пъти стигахме до 1,58 и връщахме дори до 1,43 лв. (където имах покупки)

    цената стигна в подножието на 1,80 и както се очакваше се получи сериозна съпротива при 1,77 лв.

    вчера минаха около 180 К акции и днес почти 190 К акции

    следващата седмица ще има новата атака на 1,80 и като започне да намалява предлагането на акции ще издухаме и тази съпротива към двата лева

    препоръчвам единствено спокойствие и силна храна ...................... решения за покупки и продажби всеки сам си взима...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
      Днеска одих на селската църква. Запалих свещ. Дадох два литра пърцуца на попа и той рече - ХИМА ЩЕ ПРЕБЪДЕ!
      ха ха ха

      Коментар


      • Днеска одих на селската църква. Запалих свещ. Дадох два литра пърцуца на попа и той рече - ХИМА ЩЕ ПРЕБЪДЕ!
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • И аз леко добавих, пък да видим.

          Коментар


          • Голямо шикалкавене, мОтане, влачене по корем, повръщане и акробатични изпълнения днес. И нищо друго не ми остана освен да допълня леко на вчерашни цени. Пък ще видим!
            Last edited by Три без коз; 09.12.2016, 18:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

              Аз предлагам пилците да ги броим на есен.То е ясно ,че всички ще сме на плюс.Ама да видим на кого плюсът ще е най-голям.Успехи.
              Само коментираме...
              Тук максимума е 2,20-40 мисля но това беше за ден..през зимата/пролетта на 2014 г.
              Съпротивата беше на 1,60-1,80 там бяха големите разпродажби...
              Така че ...или под 1,50 ще бъдете на НГ или над 1,80 ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Цената расте ,цената пада...
                Имате 75 % качване с дивидент ...
                Има продавач качва се ,има купувач пада.....второто повече в миналото ....
                Та така ,що трябва да купувам ,като има много по перспективни акции в момента....
                Само да закача 10 стинки ,който вече парят....?
                Та така....
                Гледай Гагарин като стигне максимума от 50-60 лв и му из мислят нещо си за спад и го свалян до 25 лв и така няколко пъти ...
                Същото и тук........
                Аз предлагам пилците да ги броим на есен.То е ясно ,че всички ще сме на плюс.Ама да видим на кого плюсът ще е най-голям.Успехи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Цената расте, не дразниш, а ставаш комично-трагичен.
                  Твоето пък изобщо не мога да го разбера.
                  Цената очевидно расте и има потенциал, но ти не купуваш от инат.
                  Голям трейдър си.
                  Цената расте ,цената пада...
                  Имате 75 % качване с дивидент ...
                  Има продавач качва се ,има купувач пада.....второто повече в миналото ....
                  Та така ,що трябва да купувам ,като има много по перспективни акции в момента....
                  Само да закача 10 стинки ,който вече парят....?
                  Та така....
                  Гледай Гагарин като стигне максимума от 50-60 лв и му из мислят нещо си за спад и го свалян до 25 лв и така няколко пъти ...
                  Същото и тук........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Не ,пиша си за да ви дразня.....
                    Приеми го за шега и че ъпкам ХИМ-2 лв.....
                    По лесно ще ми приемеш.....доводите...
                    Само при положение,че тренда е нагоре,всички "смислени доводи" за спад са несериозни.Важи и обратното-гледахме го 8г. Няма да изтъквам доводи защо много хора смятаме,че ще расте.Но за сега тренда е ясен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Не ,пиша си за да ви дразня.....
                      Приеми го за шега и че ъпкам ХИМ-2 лв.....
                      По лесно ще ми приемеш.....доводите...
                      Цената расте, не дразниш, а ставаш комично-трагичен.
                      Твоето пък изобщо не мога да го разбера.
                      Цената очевидно расте и има потенциал, но ти не купуваш от инат.
                      Голям трейдър си.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                        Аз пък си мисля, че тоя дето продава сега понеже не е много като количесво е същия дето пазари дни наред. Сега се опитва да убие ентусиазма, да се наредят някои пакетчета отдясно на по-приемливи цени и да зареди. И после пак така след някой друг ден.
                        Действително под 1,7 лв бройките продадени са за сваляне на цената.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                          Ти сериозен ли си?
                          Не ,пиша си за да ви дразня.....
                          Приеми го за шега и че ъпкам ХИМ-2 лв.....
                          По лесно ще ми приемеш.....доводите...

                          Коментар


                          • Някой рисува тук ( да не кажа неприлична дума) ... сега потегляме нагоре - организираха си "дъно"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Ти що се въртиш между ССВ и ХИМ
                              щото интереса клани феса ама интереса свършва поне в хим ...засега...
                              В ССВ има още живинка.....ама и там привършва...
                              На мода са Холдинг Варна и Хиката....ама няма бройки за купуване...
                              Не е препоръка......хвка
                              Ти сериозен ли си?

                              Коментар


                              • Аз пък си мисля, че тоя дето продава сега понеже не е много като количесво е същия дето пазари дни наред. Сега се опитва да убие ентусиазма, да се наредят някои пакетчета отдясно на по-приемливи цени и да зареди. И после пак така след някой друг ден.

                                Коментар

                                Working...
                                X