IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    не отговори от къде "измисли" тази цена 2.10 ?
    Повтарям !
    Казвам около 2.10 , защото за мен това е психологическа граница.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      нито има причини, а и нито мисли ...
      уточни какво имаш предвид ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

        Привет,

        Защо мислиш, че цената се подпира ?
        От 05.02. до днес цената се движи в диапазона от 2,58 до 2,20 !
        не отговори от къде "измисли" тази цена 2.10 ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

          И той не зне.Нали трябва да пише нещо за да го забележат.Коментарите му са-ще падне,може и да не падне,а колко ще падне.Абе както казваше импето-страхливото пиле.
          Разсъждавам ! Не търся внимание !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Защо трябва да задържаме около 2.10? Текущите цени са 2.20 - 2.25. По каква причина коментираш 2.10, тоест прогноза за спад?
            Казвам около 2.10 , защото за мен това е психологическа граница.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

              Причина поради която мислиш, че това ще се случи имаш ли ? Както е написал и колегата в предния пост явно е че цената се "подпира". Купува се всичко което излезе на пазара между 2,20 и 2,25лв.
              Привет,

              Защо мислиш, че цената се подпира ?
              От 05.02. до днес цената се движи в диапазона от 2,58 до 2,20 !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                Причина поради която мислиш, че това ще се случи имаш ли ? Както е написал и колегата в предния пост явно е че цената се "подпира". Купува се всичко което излезе на пазара между 2,20 и 2,25лв.
                нито има причини, а и нито мисли ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Защо трябва да задържаме около 2.10? Текущите цени са 2.20 - 2.25. По каква причина коментираш 2.10, тоест прогноза за спад?
                  И той не зне.Нали трябва да пише нещо за да го забележат.Коментарите му са-ще падне,може и да не падне,а колко ще падне.Абе както казваше импето-страхливото пиле.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                    Моето мнение е , че ако задържим около 2.10 , то имаме шанс цената поне на този етап да не падне повече. Ако паднем под 2.10, може и по надолу да се върнем ! :-(
                    Кофти ситуация и нещо почва да ми писва !
                    Защо трябва да задържаме около 2.10? Текущите цени са 2.20 - 2.25. По каква причина коментираш 2.10, тоест прогноза за спад?
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                      Моето мнение е , че ако задържим около 2.10 , то имаме шанс цената поне на този етап да не падне повече. Ако паднем под 2.10, може и по надолу да се върнем ! :-(
                      Кофти ситуация и нещо почва да ми писва !
                      Причина поради която мислиш, че това ще се случи имаш ли ? Както е написал и колегата в предния пост явно е че цената се "подпира". Купува се всичко което излезе на пазара между 2,20 и 2,25лв.
                      Last edited by Innocent; 11.06.2018, 14:23.

                      Коментар


                      • Моето мнение е , че ако задържим около 2.10 , то имаме шанс цената поне на този етап да не падне повече. Ако паднем под 2.10, може и по надолу да се върнем ! :-(
                        Кофти ситуация и нещо почва да ми писва !

                        Коментар


                        • До края на месеца по всяка вероятност обема на изтъргувани акции ще бъде по-голям от март месец. Днес цената е вкарана отново между 2,22-2,24лв ... явно се събира нов голям пакет. Въпроса е каква ще бъде цената на акцията след IPO-то на Градус?

                          месец мин. макс. обем
                          яну.18 1.800 2.440 3 786 845
                          фев.18 2.420 2.340 2 070 930
                          мар.18 2.330 2.260 955 799
                          апр.18 2.250 2.380 786 356
                          май.18 2.350 2.230 590 440
                          юни.18 2.250 2.250 933 400
                          Last edited by Innocent; 11.06.2018, 14:37.

                          Коментар


                          • Сега прекрасно виждате, че не я оставят да пада и пак продължавате да вещаете спадове. Ще гледате на влака задницата май...
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                              Надявам се покрай дивидента, цената да задържи над 2.00 !
                              иска ми се и на мен да се беше задържала около 2.40-2.45, но досега не съм сбъркал за посокота която споменах. а лятото и самата борса през лятото не вярвам да изненадат с движения нагоре. приятен уикенд!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                                Учудвам се, че се заяждаш с някого когото не познаваш. Теб не те нападам и продължавам да не го правя. Направих коментар по повод цената, а ти скочи да ми обясняваш колко съм ти "ясен" и как нищо не разбирам. Иронията не е нужна, но явно възпитанието ти е такова и подобно поведение зад анонимния образ е лесно. Вероятно си младо момче, с голямо желание за доказване, лошо няма, но заради такива като теб знаещите хора спряха или много рядко пишат тук. А пък ако си по учтив, човек с моя опит и знание наистина може да те респектира и да ти помогне да научиш нещо. Хайде със здраве
                                Дано под знаещи не визираш себе си! Не знам колко ти е опита, но може да се очаже, че имам повече години на БФБ от теб. И такива евтини опити за замаскиране на явен гаф от твоя страна не ти правят чест. А налагане на предимство поради възраст, пол, религия или нещо друго е признак за слабост и е опит за манипулация. Не го прави, защото се излагаш.
                                Благодаря за предложението да уча нещо от теб, но няма да се възползвам! Не смятам, че човек с качества като твоите, показани тук може да учи и респектира когото и да било.
                                Last edited by HiperioN; 08.06.2018, 17:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X