IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение

    Да ми слагат думи в устата на база какво не съм казвал е феномен, който масово го наблюдавам при коментиране на теми в България.

    Ми имам акции от няколко години, реших да ги продам! Като спра да продавам, този, който ми натиска цената, за да ги купи по-евтино (да, някой натиска и иска да мине по-тънко), ще спре да натиска, защото ще види, че вече няма кой толкова да продава. Кога ще стане това - зависи от пазара!

    Пък акцията нека си расте колкото си иска след това. Аз имам други позиции, някои от тях в чужбина, които според мен в момента са по-атрактивни.
    Мислиш ли, че цената тук се натиска само да ти вземе някой хартиите на по-ниска цена. Ти се оплакваш от няколко седмици, че не можеш да излезеш. Да кажем, че искаш да разкараш 100 хил. бройки на 1.6 лв. Другия иска да ти ги вземе на 1.55 лв. И така за 5 хил лв ще си играете цял месец.

    Мисля, че позицията се натиска умишено, но няма нищо свързано с това да ти вземе някой акциите с 5 стотинки по-ниско.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение

      Да ми слагат думи в устата на база какво не съм казвал е феномен, който масово го наблюдавам при коментиране на теми в България.

      Ми имам акции от няколко години, реших да ги продам! Като спра да продавам, този, който ми натиска цената, за да ги купи по-евтино (да, някой натиска и иска да мине по-тънко), ще спре да натиска, защото ще види, че вече няма кой толкова да продава. Кога ще стане това - зависи от пазара!

      Пък акцията нека си расте колкото си иска след това. Аз имам други позиции, някои от тях в чужбина, които според мен в момента са по-атрактивни.
      Предполагам .че тоз дет ти натиска цената той ти ги и купува
      Честа практика на вън при не ликвидни позиции .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение

        Да ми слагат думи в устата на база какво не съм казвал е феномен, който масово го наблюдавам при коментиране на теми в България.

        Ми имам акции от няколко години, реших да ги продам! Като спра да продавам, този, който ми натиска цената, за да ги купи по-евтино (да, някой натиска и иска да мине по-тънко), ще спре да натиска, защото ще види, че вече няма кой толкова да продава. Кога ще стане това - зависи от пазара!

        Пък акцията нека си расте колкото си иска след това. Аз имам други позиции, някои от тях в чужбина, които според мен в момента са по-атрактивни.
        То този натискащия е от доста време на линия. Имам предположения, защо го прави но са прекалено конспиративни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

          Няколко пъти намекваш, че ти си големия продавач тук в последните седмици. Не, че се връзваме ... ама колко още имаш, ако не е тайна? И защо продаваш ако мислиш, че ще катери
          Да ми слагат думи в устата на база какво не съм казвал е феномен, който масово го наблюдавам при коментиране на теми в България.

          Ми имам акции от няколко години, реших да ги продам! Като спра да продавам, този, който ми натиска цената, за да ги купи по-евтино (да, някой натиска и иска да мине по-тънко), ще спре да натиска, защото ще види, че вече няма кой толкова да продава. Кога ще стане това - зависи от пазара!

          Пък акцията нека си расте колкото си иска след това. Аз имам други позиции, някои от тях в чужбина, които според мен в момента са по-атрактивни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Я да видим Потъник днес как е. Мдаааа какво да очакваш от пробита гемия? Потъва. Язък за големите надежди,че едни мои познати ме убеждаваха как до нова година милионери ще станат.Сугурно за новата 2250 година говореха.Е нищо ще почакат.
            Пак си в грешка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение
              Споко - имам тук да разпродам още няколко бройки и после ще катерите нагоре!
              Няколко пъти намекваш, че ти си големия продавач тук в последните седмици. Не, че се връзваме ... ама колко още имаш, ако не е тайна? И защо продаваш ако мислиш, че ще катери

              Коментар


              • Споко - имам тук да разпродам още няколко бройки и после ще катерите нагоре!

                Коментар


                • Я да видим Потъник днес как е. Мдаааа какво да очакваш от пробита гемия? Потъва. Язък за големите надежди,че едни мои познати ме убеждаваха как до нова година милионери ще станат.Сугурно за новата 2250 година говореха.Е нищо ще почакат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Тук освен врътки друго няма.Хайде на врътката,че много хора чакат да си купят на 1лв.
                    Както казваше цар Тодор другарки и другари продавайте не се еба...те.
                    Хихихи то и за врътки не става с 50к цените ще паднат с 15-20 ст

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      И аз взех тук малко бройки но определено не си струваше.
                      Тук освен врътки друго няма.Хайде на врътката,че много хора чакат да си купят на 1лв.
                      Както казваше цар Тодор другарки и другари продавайте не се еба...те.
                      Last edited by Grosss; 16.02.2017, 15:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                        Може би пък точно това целят Ако сега се ядосам и си изсипя пакета на пазар - ще върна цената на ноемврийски нива
                        И аз взех тук малко бройки но определено не си струваше.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                          О, да! Изпуснал си! Представяш ли си каква фундаментална логика имат модераторите? Обсъждането на дъщерно дружество на Химимпорт е "извън темата" в темата, озаглавена "Химимпорт"..... При това изказаното от мен мнение беше положително за дружеството
                          +1 Хихихи те май не вдяват от борси

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение
                            Изпуснал ли съм нещо?
                            О, да! Изпуснал си! Представяш ли си каква фундаментална логика имат модераторите? Обсъждането на дъщерно дружество на Химимпорт е "извън темата" в темата, озаглавена "Химимпорт"..... При това изказаното от мен мнение беше положително за дружеството
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                              Може би пък точно това целят Ако сега се ядосам и си изсипя пакета на пазар - ще върна цената на ноемврийски нива
                              Обаче отношението към акционерите е неописуемо, а ?
                              Last edited by Manyface God"; 15.02.2017, 17:02.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Господина спомогна за вземане на инвестиционно решение... Благодаря Ви, господине! До сега се колебаех, но вече съм наясно.
                                Може би пък точно това целят Ако сега се ядосам и си изсипя пакета на пазар - ще върна цената на ноемврийски нива

                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X