IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е единствената читава позиция с добра ликвидност и потенциал и взеха да я лигавят. Изглежда ми доста познато, защо ли..
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
      За съжаление паднахме под 2.30 :-(
      Предполагам, че още падне, като най-голяма съпротива ще е около 2 лв, ако стигне до там разбира се. Нямам препоръки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
        За съжаление паднахме под 2.30 :-(
        Временно, интересно какво става тук, че някой пак изсипа? Да видим как ще затвории дали ще има включване от Батко?
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
          За съжаление паднахме под 2.30 :-(
          и под 2 спокойно може да си слезне. доста въздух има за надолу

          Коментар


          • За съжаление паднахме под 2.30 :-(

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

              +1 аз съм от паниралите се на 2,47
              Поздравления - ако играех с пари, които ми трябват в рамките на няколко месеца, година или две, аз също щях да продам някъде там. Просто в момента играя с фонда на децата, а те ще го имат след 20-на години, така че не бързам, но и не се предоверявам на сладки приказки (доколкото мога де)
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                А на паникьорите около 2,50 дали им е тъпо сега? не генерализирайте, ако батко го няма да подпира, цената много бързо ще отлети към двойката или под нея, колкото и аз да си чакам тройката и да не продавам преди нея, защото реално сумата не ми трябва. Но пък и не купувам нови, точно защото батко се скри, ако се появи пак, не ми пречи да си купя с 10 стинки нагоре, след като видя ясен тренд, както беше в началото на годината.
                Имам и чакам
                +1 аз съм от паниралите се на 2,47

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  А на паникьорите около 2,50 дали им е тъпо сега? не генерализирайте, ако батко го няма да подпира, цената много бързо ще отлети към двойката или под нея, колкото и аз да си чакам тройката и да не продавам преди нея, защото реално сумата не ми трябва. Но пък и не купувам нови, точно защото батко се скри, ако се появи пак, не ми пречи да си купя с 10 стинки нагоре, след като видя ясен тренд, както беше в началото на годината.
                  Имам и чакам
                  Ами той ясния тренд ще е като прескочи предходния връх ,а там са над 25 ст......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                    Колеги написаха, че ЕТФ имал да продава около 6000бр. преди няколко дни поради ребалансирането. Е, според мен го е направил вчера и така увлече колеги ( със слаби нерви ). Сега няма кой да натиска цената, а продалите на 2,25лв. как ще си купят акциите? При условие, че печалбата на ХИМ е +33%, чакаме и обява за събрание и ДИВИДЕНТ.....Всеки си знае какво прави или после разбира каква грешка е направил.Игри всякакви - ЕФЕКТ трябва да има от тях и той да е изразен в по-голям % печалба.
                    А някой знае ли кога може би ще излезе тази информация. Говоря за ОСА и дивидента.

                    Коментар


                    • Колеги написаха, че ЕТФ имал да продава около 6000бр. преди няколко дни поради ребалансирането. Е, според мен го е направил вчера и така увлече колеги ( със слаби нерви ). Сега няма кой да натиска цената, а продалите на 2,25лв. как ще си купят акциите? При условие, че печалбата на ХИМ е +33%, чакаме и обява за събрание и ДИВИДЕНТ.....Всеки си знае какво прави или после разбира каква грешка е направил.Игри всякакви - ЕФЕКТ трябва да има от тях и той да е изразен в по-голям % печалба.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        На паникьорите от вчера дали не им е малко тъпо сега!?
                        Вярвам че и по-тъпо ще им става в бъдеще..
                        А на паникьорите около 2,50 дали им е тъпо сега? не генерализирайте, ако батко го няма да подпира, цената много бързо ще отлети към двойката или под нея, колкото и аз да си чакам тройката и да не продавам преди нея, защото реално сумата не ми трябва. Но пък и не купувам нови, точно защото батко се скри, ако се появи пак, не ми пречи да си купя с 10 стинки нагоре, след като видя ясен тренд, както беше в началото на годината.
                        Имам и чакам
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          На паникьорите от вчера дали не им е малко тъпо сега!?
                          Вярвам че и по-тъпо ще им става в бъдеще..
                          Да не забравяме, че един от движещите борсови фактори са страхът и паниката. Хората не са виновни, просто са подвластни на емоциите, които понякога вземат връх. Но затова са и уроците от миналото, а и търговците - машини. Но пък там следват едни други неща, да не разводняваме темата.

                          Коментар


                          • На паникьорите от вчера дали не им е малко тъпо сега!?
                            Вярвам че и по-тъпо ще им става в бъдеще..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                              Батко ли е Братко ли е не знам, но виждам много ги разбираш колега! Накрая да не се окаже, че polki ги събира, а ни баламосвам тук, за някой си батко!
                              ха, и Бърборко е тук ............. добре дошъл

                              до сега създаваше впечатление, че работиш при Батко и Братко, а сега питаш за номера им ................... че искаш и да продаваш дори ........... или пушилка вдигаш само

                              гол си като пушка, но вадиш чифте пищови, а?

                              ок, нямаш проблеми ............... ще ти помогна ............ нали затова е форума

                              Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение

                              Дай му номера да му звънна да се разберем бе колега :-)), но не ми давай твоя номер :-РРРР
                              има три начина да продадеш или да купиш акции на пазарни цени:

                              1. - слагаш ордери на пода на борсата и чакаш да ти се изпълнят поръчките

                              2. - купуваш от аск-а или продаваш на бид-а

                              3. - обаждаш се брокера си и му казваш какво желаеш ...... или направо му нареждаш какво да направи

                              мисля, че всеки един брокер знае кой купува ХИМ и лесно ще продадеш ................. ако брокера ти не знае кой купува ХИМ нека попита колега ................. а ако твоя брокер не може да разбере кой посредник купува ХИМ последните няколко месеца и не може да продаде пакета ти директно сменяй ИП

                              пък ако много си харесваш брокера (защото е як джендър например) и не искаш да го сменяш въпреки, че не може да ти продаде пакета в ХИМ тогава ти остава единственият вариант да ползваш жокер: "обади се на приятел" от форума чрез лично съобщение...

                              не е препоръка за покупка или за продажба на акции на ХИМ ............... но препоръчвам активно да търгувате на БФБ без значение кой от трите начина използвате...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                батко си е на мястото и е поел повечето от акциите на подплашените меченца .................. ако някой иска да продава да се обади на батко...

                                препоръка е да се обади на батко - а мнението ми не е препоръка за покупка и продажба на акции на ХИМ

                                който не знае номера на батко може да пита и ще му го кажат
                                Батко ли е Братко ли е не знам, но виждам много ги разбираш колега! Накрая да не се окаже, че polki ги събира, а ни баламосвам тук, за някой си батко!
                                Дай му номера да му звънна да се разберем бе колега :-)), но не ми давай твоя номер :-РРРР

                                Спокойна !

                                Коментар

                                Working...
                                X