IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • РазсипАхте се от плюене, пък неще да пада и неще. Язък. Бетон. Аз пък си чакам да иде мнооого нагоре. Имали сме цени от 19-20 лв., като ситуацията сега съвсем не е по-лоша от тогава

    Коментар


    • Напиши каквото знаеш защото явно си запознат. Аз просто написах името на Богиня в гугъл и пейстнах това, което намерих
      Keep going ...

      Коментар


      • Моля, сравни с актуалните данни от ТР и след това може пак да говорим по темата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

          До колкото си спомням Керезов многократно ни е напомнял, че той не е официално представително лице на Химимпорт, той не взима решения, от него нищо не зависи и т.н. и т.н. Помисли над това.
          Александър Керезов – Зам. председател на Управителният съвет - не е като да не е представително лице...А ти какво искаш Митев и Каменов ли да присъстват и да ти отговарят?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

            Не знам другите какво мислят, но за мен е от огромно значение дали на ОСА основният акционер е представляван от човек, който е реално запознат с бизнеса на фирмата и с когото можем да си разменим две-три думи по темата. Друго е, когато човекът е подставено лице. При това положение е ясно, че ОСА-то е само един театър за пред случайно появилите се миноритари.
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

              До колкото си спомням Керезов многократно ни е напомнял, че той не е официално представително лице на Химимпорт, той не взима решения, от него нищо не зависи и т.н. и т.н. Помисли над това.
              Аз все още не разбирам какъв ти е проблема ? Явно акции нямаш и те яд че си изпуснал покачването. Пък и хубавото почти 3%-тово дивидентче.
              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                Е, затова Керезов присъстваше и всички въпроси бяха към него.
                До колкото си спомням Керезов многократно ни е напомнял, че той не е официално представително лице на Химимпорт, той не взима решения, от него нищо не зависи и т.н. и т.н. Помисли над това.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                  Моля, дай обосновка! На всички ни ще е интересно да разберем защо мислиш така!
                  На мен не ми е интересно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                    Не знам другите какво мислят, но за мен е от огромно значение дали на ОСА основният акционер е представляван от човек, който е реално запознат с бизнеса на фирмата и с когото можем да си разменим две-три думи по темата. Друго е, когато човекът е подставено лице. При това положение е ясно, че ОСА-то е само един театър за пред случайно появилите се миноритари.
                    Е, затова Ал. Керезов присъстваше и всички въпроси бяха към него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                      Давидов, нали се сещаш че акционерите не стават да се представят поименно...

                      А и Керезов е човека който акционерите познаваме...И защо ми е на мен да знам трите имена на пълномощничката?
                      Не знам другите какво мислят, но за мен е от огромно значение дали на ОСА основният акционер е представляван от човек, който е реално запознат с бизнеса на фирмата и с когото можем да си разменим две-три думи по темата. Друго е, когато човекът е подставено лице. При това положение е ясно, че ОСА-то е само един театър за пред случайно появилите се миноритари.

                      Коментар


                      • Очаквах днес да летим а то.... Тук иска човек със железни нерви и умерено кръвно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          давидката е като фурнаджийска лопата
                          Моля, дай обосновка! На всички ни ще е интересно да разберем защо мислиш така!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            За Химимпорт си мисля същото, даже много по-силно се надявам да успяват заради мащаба им. Ако не се лъжа таргета на последния сигнал беше на 1.83.
                            Как ги смяташ тези сигнали и таргети ?
                            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                              А само как хвалеше ХИМИМПОРТ!
                              Човешко е да се привържеш емоционално към акциите, които търгуваш. Не е професионално, но е човешко! Кой от нас не го е правил? Дълго време държах Еврохолд и продадох на загуба и след като видях рецензиите на КФН относно обосновката за Евроинс ги нарекох нескопосници, но акциите им в момента са нагоре и може да се предположи, че аз не съм си свършил добре работата и съм направил грешка. В крайна сметка ще се радвам да се развиват и печелят защото това е добре и за България.

                              За Химимпорт си мисля същото, даже много по-силно се надявам да успяват заради мащаба им. Ако не се лъжа таргета на последния сигнал беше на 1.83.
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                                А само как хвалеше ХИМИМПОРТ!
                                Хвала, хвала на Химимпорт! Най-добрата компания! Най-публичната сред публичните!
                                Last edited by Иван Давидов; 28.06.2017, 13:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X