IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

    Ако си прав не трябва ли да се "симулира" активност и оборот при всички акции вкл. в Софикс ?
    И то при по-ниско ликвидните, където по-лесно се качват...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
      Тази активност е леко странна. Ако има голям купувач, не е ли по-лесно да се вдигне телефона и да договори там колкото му трябва? Тук все едно някой симулира активност и оборот. Да не би Никито да напудря оборота за пред чужденците
      Ако си прав не трябва ли да се "симулира" активност и оборот при всички акции вкл. в Софикс ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
        Тази активност е леко странна. Ако има голям купувач, не е ли по-лесно да се вдигне телефона и да договори там колкото му трябва? Тук все едно някой симулира активност и оборот. Да не би Никито да напудря оборота за пред чужденците
        абе има някакво съвпадение на нещата - Новината за Франкфурт излезе на 20.12. и видиш ли почнаха едни покупки, но примерно с подобна сума вложена в Сенхл и Алб, може да се закара индекса по-нагоре май - знам ли?

        Да не би някой да е намерил някъде в нет-а нова страница на дружеството и жизнерадостно да допълва, а г-н Керезов?

        Коментар


        • При очертаващ се дивидент от 0,10 лв не са нужни никакви напудряния......

          Коментар


          • Тази активност е леко странна. Ако има голям купувач, не е ли по-лесно да се вдигне телефона и да договори там колкото му трябва? Тук все едно някой симулира активност и оборот. Да не би Никито да напудря оборота за пред чужденците

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Ще стане още по-интересно когато Никиту започне да пълни сметката в Лондон и Франкфурт.Там няма хиляди, от милион нагоре.
              А дано...

              Направо ще забравя за разни мазни гнусотии....Даже може и да му ги подаря....,
              Ще измисля как....

              Коментар


              • Аре стига сте гледали тук и там....

                Смятайте си профита и се надайте акциите на групата да продължават все така...

                Аз мноооого доволен......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                  Интересното е, че в ЦД аз го изкарвам 27,04%...
                  ЦД рапортува ФФ над 5%. БФБ рапортува ФФ по наредба 16 или под 2%.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Много ли е малко ли е ?

                    Коментар


                    • Интересното е, че в ЦД аз го изкарвам 27,04%...
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        и аз за това питам...
                        БФБ в новини,за понеделник фф е 21.01

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                          Хм,сега погледнах в ЦД там промяна на фф няма,колкото е бил на 1.12.2017г. толкова е и сега
                          и аз за това питам...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Тази промяна къде може да се види?
                            Хм,сега погледнах в ЦД там промяна на фф няма,колкото е бил на 1.12.2017г. толкова е и сега

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                              Ако и Н.Василев се включи след 10.01.2018г. ще върви нагоре. Кеширалите се таят от ляво с айсберги, но .......главният играч не пуска цената надолу изкупува мощно нагоре.Така обра евтино много акции.
                              В тази история има ЦЕЛ.Моята мисъл е, че при по-голяма цена има голям постоянен оборот и всички са щастливи ( е....кеширалите се хапят отзад, но....не може всички да са добре ). А и тази година сме по-забележителни с европредседателството. Това мисля е и целта на "БАТКО" - да продава после скъпо на желаещите.
                              Не препоръчвам нищо.Успех.

                              Само да добавя:
                              free float
                              03.01.2018 21.08
                              01.12.2017 23.75

                              Представете си намаление само за един месец с повече от .....
                              Какво мислите? Каква цена е целта на "БАТКО"?
                              Тази промяна къде може да се види?

                              Коментар


                              • Време е Полки да каже нещо по позицията откъде дойде този приятен ръст.......да не се окаже че вече отдавна е разкешил

                                Коментар

                                Working...
                                X