IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Стига с твойте вуду магии,ще ни развалиш купона!!!!!!
    Ха,купонът е при биткойните....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Измий си очите да се събудиш че още сънуваш.Тия двете артии за които споменаваш това им беше силата и повече няма да се качат.Може след 2-3 г но сега ги чакай да ти занулят печалбата.Ти ще ревеш а аз тогава ще купувам
      Стига с твойте вуду магии,ще ни развалиш купона!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Индианец, избегА нещо.
        Разбирам те все пак утре цекабето отива на лев и осемдесет, хима от флагман се превръща в ракета...ми така е като не слушаш стария жокер.
        Работата е всичко коз.
        Измий си очите да се събудиш че още сънуваш.Тия двете артии за които споменаваш това им беше силата и повече няма да се качат.Може след 2-3 г но сега ги чакай да ти занулят печалбата.Ти ще ревеш а аз тогава ще купувам

        Коментар


        • wow

          Коментар


          • Обема е ок, но реално е нагоре с 0,93%

            вече 1,51% ...

            Преди 4 месеца - 23.08.2017г цена затваря е била 1,963лв
            Last edited by Innocent; 22.12.2017, 16:05.

            Коментар


            • ПО КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА

              Коментар


              • Тука работата става сериозна. Ще видим какво ще доведе.

                Коментар


                • wow

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Индианец, избегА нещо.
                    Разбирам те все пак утре цекабето отива на лев и осемдесет, хима от флагман се превръща в ракета...ми така е като не слушаш стария жокер.
                    Работата е всичко коз.
                    Козлик,козлик,я кажи,кажи козлик,подскажи....

                    Коментар


                    • Индианец, избегА нещо.
                      Разбирам те все пак утре цекабето отива на лев и осемдесет, хима от флагман се превръща в ракета...ми така е като не слушаш стария жокер.
                      Работата е всичко коз.

                      Коментар


                      • Промяната предстои.
                        Само мавърчето, фатмака и индианеца още не са го разбрали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                          Е по какво ZHBG прилича на касичка? Ако беше така трябваше да има някакви хубави парични потоци и печалба.

                          Да кажем, че прилича призрак май по му отива. Ех какви времена бяха, че IPO-то на Зърното беше на 4.5 лв .
                          към даденият момент и докато не настъпи осезаема промяна, считам тази тема за абсолютно губене на време и напълно безполезна.

                          весели празници на всички!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                            това е публична тайна наистина отдавна. аз лично вече не виждам никакъв смисъл от присъствието на това дружество на борсата.
                            прилича много на Химко по поведението си и активността около него(ЗХБГ) на борсата
                            Е по какво ZHBG прилича на касичка? Ако беше така трябваше да има някакви хубави парични потоци и печалба.

                            Да кажем, че прилича призрак май по му отива. Ех какви времена бяха, че IPO-то на Зърното беше на 4.5 лв .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                              Аз защо ли си мисля, че ЗХБГ отдавна е просто касичка за холдинга... дето да си държат печалбите...
                              това е публична тайна наистина отдавна. аз лично вече не виждам никакъв смисъл от присъствието на това дружество на борсата.
                              прилича много на Химко по поведението си и активността около него(ЗХБГ) на борсата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                уважаеми, все още ли вярваш и разчиташ, че някой (визирам единственият познат ревностен застъпник на акциите на дружествата от групата - Ал.Керезов) ще нарави каквото и да било за оптимизиране и "подобряване" на разбитият имидж на мега-структурата ЗХБГ!??
                                Аз защо ли си мисля, че ЗХБГ отдавна е просто касичка за холдинга... дето да си държат печалбите...
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X