IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

    Нищо не е тръгнало засега - ЕТФ-а продава по - малко Хим и Цкб и купува Еврохолд
    Важното е какво мислят близките до мажо формирования ,защото само те имат големи пакети.
    А и никой не отбеляза юбилея на ЗХБГ преди няколко дни - 10 години на борсата.
    Докато не решат там проблемите си - флагмана едва ли ще потегли
    уважаеми, все още ли вярваш и разчиташ, че някой (визирам единственият познат ревностен застъпник на акциите на дружествата от групата - Ал.Керезов) ще нарави каквото и да било за оптимизиране и "подобряване" на разбитият имидж на мега-структурата ЗХБГ!??

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
      Казват, че по Коледа ставали чудеса. Банката тръгна, но в погрешната посока...
      Нищо не е тръгнало засега - ЕТФ-а продава по - малко Хим и Цкб и купува Еврохолд
      Важното е какво мислят близките до мажо формирования ,защото само те имат големи пакети.
      А и никой не отбеляза юбилея на ЗХБГ преди няколко дни - 10 години на борсата.
      Докато не решат там проблемите си - флагмана едва ли ще потегли

      Коментар


      • Казват, че по Коледа ставали чудеса. Банката тръгна, но в погрешната посока...
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Ще има и частни уроци по български език.
          Чакаме рали и това е безпределно ясно.
          Тези, които имаме акции, разбира се.
          Вече почвам си мисля ,че си объркал колата или ракетата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Явно е слаб... buy-сигнал...! Не си се потопил още.
            ОмръзнА ми да си мълча и да чета глупостите на разни оргазминчовци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Сега последно рали ли чакаме или подготвяме ракета
              Мен ми се струва ,че кораба е заседнал в студени води и лед го е сковал
              Дано да имаш поес и кънки за Тънкият лед и умната да не се спука
              Ще има и частни уроци по български език.
              Чакаме рали и това е безпределно ясно.
              Тези, които имаме акции, разбира се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Ти си слушай Минка и нейната майка и не се бутай сред капитаните на совалки.
                Сега последно рали ли чакаме или подготвяме ракета
                Мен ми се струва ,че кораба е заседнал в студени води и лед го е сковал
                Дано да имаш поес и кънки за Тънкият лед и умната да не се спука

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Че аз мълчах 4 дена.
                  Малко ли е?
                  Явно е слаб... buy-сигнал...! Не си се потопил още.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                    Какво рали,бе,Козлик.Флагманът го е хванало безветрието,ни напред,ни назад.За капитан не ставаш,трябва ценз.Какво ще кажеш за боцман?Ще ползваш привилегии.И козлетата в каютата....
                    Ти си слушай Минка и нейната майка и не се бутай сред капитаните на совалки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                      Вярно голямо безветрие тук.

                      Аз си чакам сигналите - ако Три без коз спре да пише, ще купувам.

                      Ако Маверик и Индианеца спрат - ще продавам.

                      Поздрави Момчета!
                      Че аз мълчах 4 дена.
                      Малко ли е?

                      Коментар


                      • поздрави конфуций
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Вярно голямо безветрие тук.

                          Аз си чакам сигналите - ако Три без коз спре да пише, ще купувам.

                          Ако Маверик и Индианеца спрат - ще продавам.

                          Поздрави Момчета!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Нямам намерение. Аз си чакам ралито.
                            Какво рали,бе,Козлик.Флагманът го е хванало безветрието,ни напред,ни назад.За капитан не ставаш,трябва ценз.Какво ще кажеш за боцман?Ще ползваш привилегии.И козлетата в каютата....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Ся..., там е друга "бира"... Не смесвай приятното /кръчмата/ с вредното в момента /бг-картоните/...
                              Дано успееш да ги лъзнешшш..., на някой...!
                              Нямам намерение. Аз си чакам ралито.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Ти за кво си. Да свършиш малко полезна работа и ти.
                                Че се ояде и пропи в другата тема.
                                Ся..., там е друга "бира"... Не смесвай приятното /кръчмата/ с вредното в момента /бг-картоните/...
                                Дано успееш да ги лъзнешшш..., на някой...! Ама..., надали... )))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X