IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • още няма нов сайт....

    Коментар


    • При тоя студ и заспали дълбок сън мечки не е ли време да се пусне експресният влак?

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
          Рулетка, я кажи: флагмана кога ше опъва платната?! Да не забравиш да уточниш посоката...

          п.п. Гледам се навърташ около бития кон... Фнимателно там, че къчовете са опасни.
          Мафка, за посоката на тая артия отдавна съм си казал мнението и не е нужно да го повтарям непрекъснато.
          А за пробития койн мани, мани, бегай мани. Не ме мисли за откачен, ако обичаш.

          Коментар


          • Рулетка, я кажи: флагмана кога ше опъва платната?! Да не забравиш да уточниш посоката...

            п.п. Гледам се навърташ около бития кон... Фнимателно там, че къчовете са опасни.

            Коментар


            • https://www.facebook.com/FlyingFeets...423979/?type=3

              Предстоят вълнуващи дни...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Ми то така - няколко меченца не са проблем, да се неутрализират за да не крашне артията, ами ако и по-големите мечоци се измечат, ще е по-интересното Лошото че и в двата случая ентусиазъм лиспва освен у форума разбира се, тук никога не е секвал. Държиме гордо факела на победата
                Ти продаде и сега не моеш се зАпреш.
                Last edited by RUBLA; 22.02.2018, 10:06. Причина: Личностни уточнения на ЛС.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя
                  Мдаа, това потвърждава съмнението ми кой хвана няколко мечета в капана на 2,34 онзи ден
                  Ми то така - няколко меченца не са проблем, да се неутрализират за да не крашне артията, ами ако и по-големите мечоци се измечат, ще е по-интересното Лошото че и в двата случая ентусиазъм лиспва освен у форума разбира се, тук никога не е секвал. Държиме гордо факела на победата
                  Last edited by precakanoto; 21.02.2018, 21:10.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Мдаа, това потвърждава съмнението ми кой хвана няколко мечета в капана на 2,34 онзи ден

                    Eeeх, топки топки;- дано не са се заиграли мечетата с тях...за дълго
                    Last edited by inta53; 21.02.2018, 21:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      ФФ намаля с 0,02% от 20.93% на 20,91%, броя на акционерите намаля с 9 от 3605 на 3596
                      Мдаа, това потвърждава съмнението ми кой хвана няколко мечета в капана на 2,34 онзи ден

                      Коментар


                      • ФФ намаля с 0,02% от 20.93% на 20,91%, броя на акционерите намаля с 9 от 3605 на 3596

                        Коментар


                        • Цял ден никой не е писал тук Всички явно чакат консолидираният все си мисля че отстрела на мечки предстои при Хим но ще видим много скоро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                            С днешните 75 бройки от началото на месеца до днес са изтъргувани общо 1 487 093 ( спад - 1,64%) vs 3 786 845 през януари и ръст на цената от 36,39%. От началото на годината ФФ намаля с 0,22% от 21,15% на 20,93%, броя на акционерите също намаля с 163 от 3761 на 3598. Остава една седмица до края на месеца и кон. отчет ...
                            Предполагам пак ще бъде в последния момент по традиция.

                            Коментар


                            • С днешните 75 бройки от началото на месеца до днес са изтъргувани общо 1 487 093 ( спад - 1,64%) vs 3 786 845 през януари и ръст на цената от 36,39%. От началото на годината ФФ намаля с 0,22% от 21,15% на 20,93%, броя на акционерите също намаля с 163 от 3761 на 3598. Остава една седмица до края на месеца и кон. отчет ...
                              Last edited by Innocent; 20.02.2018, 12:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Продължава тенденцията "нищо, но от сърце". Не разбирам и какво се случва и нито едно от обясненията, които дадоха хората тук, в този форум, не ми звучи правдиво - като ще се купува пакет, много ясно, че на по-високи нива ще има повече. Или пък ги сваляш още повече и чакаш там някой да продаде в отчаяние, но да вдигнеш цената 90 стинки (50%) за няма и два месеца и после да се надяваш някой да ти продаде голям пакет в ниското е всичко друго, но не и майсторско отиграване, но кой ли съм аз да се обяснявам изобщо...

                                Както казах, ще си изчакам консолидирания и тройката с гарнитура, пък ако не стане, ще е само гарнитура и толкова - колко му е, ставам веган, и без това е модерно напоследък
                                Маркираното в двата цвята може и да не е в противоречие - ако факторът време е с малки стойности ...
                                ..ама кой може в днешно време да решава уравнения с три неизвестни ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X