IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда, явно някой по-рано е надушил добри новини и се опитва да си купи по-евтинко.
    Няма лошо. ... Успех
    не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

    Коментар


    • Нима мислиш, че с писане във форума от време на време мога да сваля цената?!? Смятам, че в инфото за ОСА ще се говорят хубави неща за дивидента и размера му в резултат на, което малките ще си вдигнем сами цената. Ясно е че по-малко акционери по лесен път нагоре. Предполагам, че акционерите с големи пакети намаляха чувствително, което пак значи лесен път нагоре...
      Защо обаче в момента акцията спр да катери дори и бавно, а обърна? Големия го няма и няма, кой да я бута, щото малките нямат сили и не искат/за което никой не може да ги вини най вероятно голяма част от тях са като мен от години тук на цени около лев/
      Към днешна дата см се разпродал на 100% и ще чакам....
      Ако обаче са ми грешни размислите ще Ви гоня
      Успех!

      пс Това е лично мнение и не искам да влояя на нилого

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Мисля, че тук ще има инфо и раздвижване, когато излезе инфото за ОСА.
        Големият купувач смятам, че си взе необходимите му бройки, продължавам да мисля, че е свързан с мажо. Сега цената бавно ще слиза надолу. Така или иначе отчетите не влияят на тази позиция. Може би около и под 2 лв голямия пак ще се включи.
        Само предположения без препоръки.
        Продадох 1/3, ще пробвам да си ги взема по долу. Да видим как ще се променят броя на акционерите......


        Ето защо било...
        Продал 1/3 и ще пробваш да си ги вземеш по-надолу
        Отчетите влияят на всички позиции, а това че намалява ФФ според статистиката водена от ЦД е много хубав сигнал. Познай защо?

        Коментар


        • Дори и да няма дивидент, за което силно се съмнявам, компанията ще има още по - привлекателни показатели. И най - важното завръщане към ръст на печалбата.

          Коментар


          • Един сериозен показател за компанията е конс. отчет, а някои чакат още нещо?????? Не знам още какво може да чакате?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Мисля, че тук ще има инфо и раздвижване, когато излезе инфото за ОСА.
              Големият купувач смятам, че си взе необходимите му бройки, продължавам да мисля, че е свързан с мажо. Сега цената бавно ще слиза надолу. Така или иначе отчетите не влияят на тази позиция. Може би около и под 2 лв голямия пак ще се включи.
              Само предположения без препоръки.
              Не мога да разбера защо ще има раздвижване преди ОСА, а не сега? Печалбата ще е нагоре, дивидента по мои сметки може и да е в пъти по - голям ( за това трябва да изчакаме отчета )

              Коментар


              • Мисля, че тук ще има инфо и раздвижване, когато излезе инфото за ОСА.
                Големият купувач смятам, че си взе необходимите му бройки, продължавам да мисля, че е свързан с мажо. Сега цената бавно ще слиза надолу. Така или иначе отчетите не влияят на тази позиция. Може би около и под 2 лв голямия пак ще се включи.
                Само предположения без препоръки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                  Корпоративната култура е тема за държавното управление и влиянието му върху икономическия живот.
                  Състоянието на БФБ е пряк резултат.
                  От водещите компании в Софикс не виждам една, която да посоча за добро изключение.
                  Сладките приказки и елегантни жестове на някои собственици, не променят реалните им действия, ощетяващи дребните им акционери.
                  Всяка, дори дребна промяна в тези практики, ще има отражение в цените, особено на подценени акции, каквато е Хима.

                  п.п. Желанието за облог беше опит за вкарване в тема....хубавите български неща ))
                  само в тъпанарска държава като тази, подобен процес се очаква(ако въобще) да се случи повече от десетилетие!!!! това граничи не с малоумщина, а с дебилизъм и тотално безхаберие... но както и да е. безсмислено е. а надеждата е именно за ПРОСТАЦИТЕ!!!

                  пс: много добро включване относно отражението на държавното управление пряко в/у състоянието на смешката бфб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                    Корпоративната култура е тема за държавното управление и влиянието му върху икономическия живот.
                    Състоянието на БФБ е пряк резултат.
                    От водещите компании в Софикс не виждам една, която да посоча за добро изключение.
                    Сладките приказки и елегантни жестове на някои собственици, не променят реалните им действия, ощетяващи дребните им акционери.
                    Всяка, дори дребна промяна в тези практики, ще има отражение в цените, особено на подценени акции, каквато е Хима.

                    п.п. Желанието за облог беше опит за вкарване в тема....хубавите български неща ))

                    Аз през целият ръст подозирах този нов участник на пазара;- което не означава че съм бил прав!!!

                    -".1.1. Ha 11.10. 2017r. ,,3eHIi1T VlHBeCTMbHT XOIlAHHr" AA npli1A061i1 100% OT
                    Зенит Инвестмънт Холдинг АД-София

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                      от доказалата се и вкоренила корпоративна култура (която я няма никаква)

                      пс: не се занимавам с облози по форуми
                      Корпоративната култура е тема за държавното управление и влиянието му върху икономическия живот.
                      Състоянието на БФБ е пряк резултат.
                      От водещите компании в Софикс не виждам една, която да посоча за добро изключение.
                      Сладките приказки и елегантни жестове на някои собственици, не променят реалните им действия, ощетяващи дребните им акционери.
                      Всяка, дори дребна промяна в тези практики, ще има отражение в цените, особено на подценени акции, каквато е Хима.

                      п.п. Желанието за облог беше опит за вкарване в тема....хубавите български неща ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                        от доказалата се и вкоренила корпоративна култура (която я няма никаква)

                        пс: не се занимавам с облози по форуми
                        Не че нещо, и без да искам да ви се меся в басовете, но когато си твърдо убеден в нещо, или приемаш баса и си държиш на позицията, или се изсулваш - изборът си е изцяло твой. Аз също съм убеден, че до края на годината ще има нов сайт - щом Гинка си направи нейния за седмица
                        П.С. Апропо, за фен на фибанкъсъ е странно изказването, че не се занимава с облози по форумите. лека и доходна - бъзикаме си се, като няма никакво инфо, а и движение по позицията
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                          Откъде такава сигурност
                          Облог за бутилка хубаво българско червено вино? )
                          от доказалата се и вкоренила корпоративна култура (която я няма никаква)

                          пс: не се занимавам с облози по форуми

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                            до Декември 2018 със сигурност НЯМА да има
                            а Керезов ако иска и 100 пъти да се пявява със пропагандни слогани.
                            Откъде такава сигурност
                            Облог за бутилка хубаво българско червено вино? )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Рано е, не бързай, тук е така До Гергьовден може и да има, само не е ясно точно коя година
                              до Декември 2018 със сигурност НЯМА да има
                              а Керезов ако иска и 100 пъти да се пявява със пропагандни слогани.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                                още няма нов сайт....
                                Рано е, не бързай, тук е така До Гергьовден може и да има, само не е ясно точно коя година
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X