IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

    Защо да съм без мнение.При това имам акции,но очакванията ми са повече от скромни.Всички участници,независимо за какви се самоопределят,действат по един и същи начин,чакат някой да надуе цената.Условно го наричат "Големият".Хайде де,и кой е той?Хубаво,че го има оня с трите козички,че да внася малко оптимизъм.Но като пръч,на него му е позволено...С други думи,твърдо сме на 3 - .
    Хер Фриц, виж сега, аз нямам против нито едно мнение - форум сме и всеки трябва да си каже неговото, а времената на цензурата и диктатурата са в миналото (или пък не), но лафове ъъъъъп (ама що, ми щото ъъъъъп) или срииииив (ама що, ми щото сриииииив), не допринасят с нищо за дискусията. Ето, всеки от нас си има причина да купува/продава - едни мислят, че е шит, други мислят, че е яко подценена и ще им раздадат всичкия счетоводен кеш като дивидент, трети (като мен) виждат някаква игра на Батко и се надяват (както онези рибки, дето чистят остатъците от пира на акулите) да клъвнат нещо, но всеки си има причина да е тук.

    Та затова само ще замоля да не се принизява дискусията - кажи ако искаш и шАйсе стинки, че ще е акцията, но се обоснови - не ме кефи, кофти мажо, гадини са, прецакаха Варна и т.н. Успех на купуващите/продаващите
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

      Защо да съм без мнение.При това имам акции,но очакванията ми са повече от скромни.Всички участници,независимо за какви се самоопределят,действат по един и същи начин,чакат някой да надуе цената.Условно го наричат "Големият".Хайде де,и кой е той?Хубаво,че го има оня с трите козички,че да внася малко оптимизъм.Но като пръч,на него му е позволено...С други думи,твърдо сме на 3 - .
      Защо трябва да е "Големият".Ако достатъчно хора повярват в Хима,ще се получи и без него.Да не говорим колко кеш има в различни фондове,колко други ликвидни позиции направиха сериозен ръст-продаваш там,влизаш тук...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Не, че имам акции тук , но се интересувам .. особено като се появи някой експерт ..
        Колко според теб ще бъде цената след месец, след три , след година ???
        Ако нямаш мнение ...всичко останало е дрън-дрън ...
        Защо да съм без мнение.При това имам акции,но очакванията ми са повече от скромни.Всички участници,независимо за какви се самоопределят,действат по един и същи начин,чакат някой да надуе цената.Условно го наричат "Големият".Хайде де,и кой е той?Хубаво,че го има оня с трите козички,че да внася малко оптимизъм.Но като пръч,на него му е позволено...С други думи,твърдо сме на 3 - .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

          Дрън,дрън...Ще си останеш с чакането.Е,не си сам,тук са цяла тълпа от недорасли пророчета...
          Не, че имам акции тук , но се интересувам .. особено като се появи някой експерт ..
          Колко според теб ще бъде цената след месец, след три , след година ???
          Ако нямаш мнение ...всичко останало е дрън-дрън ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

            Дрън,дрън...Ще си останеш с чакането.Е,не си сам,тук са цяла тълпа от недорасли пророчета...
            Дрън не дрън, това е, играеш очаквания.
            Ако ти играеш сигурни залози си или БХ или ДП, явно затова си известен като, Генерале.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
              .... най-късно средата на Април ще гледаме към 3 те лева .
              Дрън,дрън...Ще си останеш с чакането.Е,не си сам,тук са цяла тълпа от недорасли пророчета...

              Коментар


              • Така е, нищо не знаем, затова се опитваме с ценови нива , обеми, промяна на ФФ и др. да получим косвена информация, дет да отиграем.
                Аз преди месец писах , че очаквам подобни обеми минимум за да добавя.
                Но няма да добавям щот се набих в БРЕФа за добро или зло.
                ПП. Хммм, освен да се разкарам от там с мижава печалба, ако задържи.
                Не е препоръка и за двете, имам.

                Коментар


                • Моля, не се самонадъхвайте, никой от нас не знае абсолютно нищо, всички си фантазираме на воля и чакаме Батко с голямата базука. Все пак по-добре да си фантазираме на растящ пазар, отколкото на падащ
                  Имам и си чакам тройката с гарнитура, замислям се за още, но не съм убеден и чакам
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Дааа, кога на 22 януари, с Полки коментирахме очаквани обеми акции за преминаване на тия нива, някой каза ,че няма още 2мил. бр.
                    Ето, че са минали и заминали от тогава до сега, но на малко по-висока средна от моите очаквания.
                    За мен следващия месец, най-късно средата на Април ще гледаме към 3 те лева .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      Това чукане ли чакахме ?
                      това е петинга все още! голямото тепърва предстои ще го усетиш

                      Коментар


                      • пакет от 400 000 бр. може да ги има всеки !!!!

                        Коментар


                        • Това чукане ли чакахме ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            В грешка си! Провери какво писахме по-надолу с колегите когато някой купи 57Т преди няколко дни, а цената беше наведена до 2,34 и какво излезе на Т+2 от БФБ като промяна във ФФ.
                            Подкрепям мнението на Батя. През последния месец се случиха много събития в Щатите, Европа и през последната седмица в БГ които "натиснаха" борсите и БФБ надолу, което беше добре дошло за "купувача" ... от началото на месеца са изтъргувани 1 518 022бр. акции на цена между 2,38лв и 2,42лв vs 3 786 845бр. акции през януари месец и ръст на цената от над 30%

                            Коментар


                            • Точното време за един ... мечи.....капан

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Нима мислиш, че с писане във форума от време на време мога да сваля цената?!? Смятам, че в инфото за ОСА ще се говорят хубави неща за дивидента и размера му в резултат на, което малките ще си вдигнем сами цената. Ясно е че по-малко акционери по лесен път нагоре. Предполагам, че акционерите с големи пакети намаляха чувствително, което пак значи лесен път нагоре...
                                Защо обаче в момента акцията спр да катери дори и бавно, а обърна? Големия го няма и няма, кой да я бута, щото малките нямат сили и не искат/за което никой не може да ги вини най вероятно голяма част от тях са като мен от години тук на цени около лев/
                                Към днешна дата см се разпродал на 100% и ще чакам....
                                Ако обаче са ми грешни размислите ще Ви гоня
                                Успех!

                                пс Това е лично мнение и не искам да влояя на нилого
                                В грешка си! Провери какво писахме по-надолу с колегите когато някой купи 57Т преди няколко дни, а цената беше наведена до 2,34 и какво излезе на Т+2 от БФБ като промяна във ФФ.

                                Коментар

                                Working...
                                X