IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
    Предлагам да съберем една сума , всеки колкото ми идва от сърце , и да им наемем фирма да им подготви отчета . Не го разбраха , че и дребните неща са важни !
    Нищо ново под слънцето - на Батко винаги му е било през дедовия за цацата Но пък цаца, ама риба, риба, ама цаца, нали? Така че седим и гледаме мача - хубавото на акцията е ликвидността - влизаш-излизаш, влизаш-излизаш - голям секс става, или пък си чакаш като мен сами да ти дойдат за една тройка Успех на държащите тук
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Предлагам да съберем една сума , всеки колкото ми идва от сърце , и да им наемем фирма да им подготви отчета . Не го разбраха , че и дребните неща са важни !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
        Срокът за тримесечните консолидирани отчети е 60 дни от края на отчитаното тримесечие или в конкретния случай 24:00 часа на 01/03/2018 г.
        Е ?

        Коментар


        • Генерале, на ход ли е флагмана или пуснахме котва ? )))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
            Срокът за тримесечните консолидирани отчети е 60 дни от края на отчитаното тримесечие или в конкретния случай 24:00 часа на 01/03/2018 г.
            Благодаря, това обясни всичко!

            Коментар


            • Срокът за тримесечните консолидирани отчети е 60 дни от края на отчитаното тримесечие или в конкретния случай 24:00 часа на 01/03/2018 г.
              Мненията ми не са препоръка за търговия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                Може и на 30ти..
                Много оригинален отговор. Аз лично не бих се сетил за това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Не смея да питам, но все пак - отчет след 17:00 на последния възможен ден, нали?
                  Може и на 30ти..
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Не смея да питам, но все пак - отчет след 17:00 на последния възможен ден, нали?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Може и да греша/днешното развитие май го потвърждава/, но това ми е мнението. Ще видим отчета как ще повлияе на цената?
                      Искаш да видиш очевидното !?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        В грешка си! Провери какво писахме по-надолу с колегите когато някой купи 57Т преди няколко дни, а цената беше наведена до 2,34 и какво излезе на Т+2 от БФБ като промяна във ФФ.
                        Може и да греша/днешното развитие май го потвърждава/, но това ми е мнението. Ще видим отчета как ще повлияе на цената?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                          Интересно ми е защо някой според тебе надува цената?
                          Компанията е подценена и просто цената си идва на мястото - това е основната причина да расте. Затова расте. И затова ще расте.Винаги ще има първи, който да се престраши и да купува докато другите спят.
                          Тук ключов момент е увеличаването на печалбата на консолидирана база. Вярвам, че и дивидентната политика спомага за връщане на доверието на инвеститорите.
                          Хима не е по - зле от друга компания в Софикс.
                          Ако очакванията ми за отчета се потвърдят, то цена от 3+ ще е ниска.
                          И не мога да в разбера бе хора, хем имате хем говорите против акцията и хем не искате да расте. Изобщо знаете ли какво искате?
                          За последното изречение - Браво! Обаче имай предвид, че вероятно нямат хартия, иначе работата отива на диагностициране и диспансеризиране!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                            Защо да съм без мнение.При това имам акции,но очакванията ми са повече от скромни.Всички участници,независимо за какви се самоопределят,действат по един и същи начин,чакат някой да надуе цената.Условно го наричат "Големият".Хайде де,и кой е той?Хубаво,че го има оня с трите козички,че да внася малко оптимизъм.Но като пръч,на него му е позволено...С други думи,твърдо сме на 3 - .
                            Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                            .... най-късно средата на Април ще гледаме към 3 те лева .



                            Дрън,дрън...Ще си останеш с чакането.Е,не си сам,тук са цяла тълпа от недорасли пророчета...





                            Хубаво е човек да знае какво приказва / пише.

                            Не си съгласен с 3лв на колегата, но после даваш пак такава прогноза

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                              Защо да съм без мнение.При това имам акции,но очакванията ми са повече от скромни.Всички участници,независимо за какви се самоопределят,действат по един и същи начин,чакат някой да надуе цената.Условно го наричат "Големият".Хайде де,и кой е той?Хубаво,че го има оня с трите козички,че да внася малко оптимизъм.Но като пръч,на него му е позволено...С други думи,твърдо сме на 3 - .
                              Интересно ми е защо някой според тебе надува цената?
                              Компанията е подценена и просто цената си идва на мястото - това е основната причина да расте. Затова расте. И затова ще расте.Винаги ще има първи, който да се престраши и да купува докато другите спят.
                              Тук ключов момент е увеличаването на печалбата на консолидирана база. Вярвам, че и дивидентната политика спомага за връщане на доверието на инвеститорите.
                              Хима не е по - зле от друга компания в Софикс.
                              Ако очакванията ми за отчета се потвърдят, то цена от 3+ ще е ниска.
                              И не мога да в разбера бе хора, хем имате хем говорите против акцията и хем не искате да расте. Изобщо знаете ли какво искате?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                Защо трябва да е "Големият".Ако достатъчно хора повярват в Хима,ще се получи и без него.Да не говорим колко кеш има в различни фондове,колко други ликвидни позиции направиха сериозен ръст-продаваш там,влизаш тук...
                                Защо ли?Просто погледни начина,по който действат "малките".От ляво и от дясно.Едно приказват,друго правят.Колко години вече няма промяна в обстановката.Така е устроен този свят,и така ще бъде вечно.

                                Коментар

                                Working...
                                X