IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
    айде, време е за един RINGS превод

    Коментар


    • днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

        Каква е тая схема с многоточията с по 10 точки? Мега гадно е за гледане...(многоточие с 3 точки)
        ами ............ що ги четеш тези 10 точки? .......... за да ти е мега гадно ли?

        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Аз примерно мисля, че ще има рали и цената ще излети.
          Грешно мислиш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            пенчо ............ тук се коментира ХИМИМПОРТ

            пенчо .............. не съм се хвалил, а ти отговорих, че не само нямам ордери в ляво, но нямам и пари по сметки по посредните ............... дори нямам инсталирана нито една платформа за търговия на БФБ на компа

            пенчо ........... има лични съобщения за всичко останало

            пенчо ........... надявам се, че не ти е сложно да го разбереш
            Каква е тая схема с многоточията с по 10 точки? Мега гадно е за гледане...(многоточие с 3 точки)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              чакай сега, нали ти се хвалеше колко би плащал?
              пенчо ............ тук се коментира ХИМИМПОРТ

              пенчо .............. не съм се хвалил, а ти отговорих, че не само нямам ордери в ляво, но нямам и пари по сметки по посредните ............... дори нямам инсталирана нито една платформа за търговия на БФБ на компа

              пенчо ........... има лични съобщения за всичко останало

              пенчо ........... надявам се, че не ти е сложно да го разбереш
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • чакай сега, нали ти се хвалеше колко би плащал?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                  уау, значи имаш
                  пенчо ............. гледай си там портфейла и не се напъвай да правиш сметка на хората защото очевидно не се справяш...

                  пенчо ........ съсредоточи се върху тема ХИМИМПОРТ .......... ако можеш, де
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    за цитираната сума се плаща 100 лв. месечна такса
                    уау, значи имаш 4,000,000???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                      айде, чакаме те

                      ако съдим по по таксата която би плащал на ИП-то (1,000 лв), имаш 400,000, така че ще дадащ доста мощен тласък на ракетата
                      за цитираната сума се плаща 100 лв. месечна такса
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        и аз мисля, че ще има рали ............. иначе ще планувам ли покупки следващата година
                        айде, чакаме те

                        ако съдим по по таксата която би плащал на ИП-то (1,000 лв), имаш 400,000, така че ще дадащ доста мощен тласък на ракетата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          като ги няма сривльовците днес да не би алигатора да е закарал цената на 2,60?
                          явно той се храни много рядко, веднъж в годината ... почакай още

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                            нямах теб впредвид, ти като влезеш ще ни закараш на 3.50....
                            не съм казал, че си имал мен в предвид ................ даже и не можеш да си представиш колко малко бройки колко много могат да влияят на цената в даден момент
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Аз примерно мисля, че ще има рали и цената ще излети.
                              и аз мисля, че ще има рали ............. иначе ще планувам ли покупки следващата година
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                като ги няма сривльовците днес да не би алигатора да е закарал цената на 2,60?
                                нямах теб впредвид, ти като влезеш ще ни закараш на 3.50....

                                Коментар

                                Working...
                                X