IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

    Нали това казвам. Имат шанс да се превърнат в истинска публична компания. Ако си им харесва настоящото положение, нека си мълчат. Г-н Керезов колко години ни обяснява, че акцията е подценена. Не трябваха много усилия да я направи "справедливо" оценена. Как да оценяваш нещо справедливо, като са на светлнинни години от публична компания. Уви до този момент не се вижда желания за подобрение.
    Пичове тук е Бг или се нагаждате или се изнасяте.
    Явно сте нови на БФБ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от aquila Разгледай мнение

      Още нещо - всяка една голяма публична компания на западните пазари направи изявление за предвижданията за корекция на резултатите поради кризата, промяна в политиката за дивидентите, мерките, и т.н. Тук някой нещо каза ли?
      Нали това казвам. Имат шанс да се превърнат в истинска публична компания. Ако си им харесва настоящото положение, нека си мълчат. Г-н Керезов колко години ни обяснява, че акцията е подценена. Не трябваха много усилия да я направи "справедливо" оценена. Как да оценяваш нещо справедливо, като са на светлнинни години от публична компания. Уви до този момент не се вижда желания за подобрение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Тая година ще има възможност да се види, които дружества имат мисъл за бъдещето и които ще оцелеят в бъдеще. Ако някоя ДАДЕ ДИВИДЕНТ, значи нито мисли за бъдеще, нито ще оцелее след време. Така, че ако някъде ви лъжат, че ще има дивидент, очаквайте нещо около 0.00нещо си.
        Приятелю, много си наивен. Никоя публична компания тук в БГ няма нужда да дава дивидент, за да се доказва ... Питай Черепа как разкости Холдинг Пътища за 30 дни и остави инвеститорите с пръст у г...з. Тук нещата не са като там.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Тая година ще има възможност да се види, които дружества имат мисъл за бъдещето и които ще оцелеят в бъдеще. Ако някоя ДАДЕ ДИВИДЕНТ, значи нито мисли за бъдеще, нито ще оцелее след време. Така, че ако някъде ви лъжат, че ще има дивидент, очаквайте нещо около 0.00нещо си.
          Хари, ти нали искаше да се спре и борсата? Все още ли си поддържаш мнението?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
            Момчета, на борсата сме останали една шепа хора. Има ли смисъл от тези обиждания все едно сме в детската градина?!? Сега малко по темата.

            Не виждам защо да се маха или намалява дивидентът. Дружеството не е в ликвидна криза. Сега е удобен момент да излязат от сянката и да се покажат като коректни мажоритари. Да изградят една истински стабила акция, а не някакъв penny stock. Имат основата и не трябват много усилия да се постигне това. Стабилен дивидент, по-прозрачна политика.

            Ако някой му доставя удоволствие - имам акции купувани и на 6 лв. Радвайте се.
            Още нещо - всяка една голяма публична компания на западните пазари направи изявление за предвижданията за корекция на резултатите поради кризата, промяна в политиката за дивидентите, мерките, и т.н. Тук някой нещо каза ли?

            Коментар


            • Тая година ще има възможност да се види, които дружества имат мисъл за бъдещето и които ще оцелеят в бъдеще. Ако някоя ДАДЕ ДИВИДЕНТ, значи нито мисли за бъдеще, нито ще оцелее след време. Така, че ако някъде ви лъжат, че ще има дивидент, очаквайте нещо около 0.00нещо си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                Момчета, на борсата сме останали една шепа хора. Има ли смисъл от тези обиждания все едно сме в детската градина?!? Сега малко по темата.

                Не виждам защо да се маха или намалява дивидентът. Дружеството не е в ликвидна криза. Сега е удобен момент да излязат от сянката и да се покажат като коректни мажоритари. Да изградят една истински стабила акция, а не някакъв penny stock. Имат основата и не трябват много усилия да се постигне това. Стабилен дивидент, по-прозрачна политика.

                Ако някой му доставя удоволствие - имам акции купувани и на 6 лв. Радвайте се.
                Добре, кой, дори и да е супер почтен мажоритар, ще разпредели печалба, която ще му трябва следващите години да запушва хиляди дупки в бизнеса, ако иска да оцелее? Слезте на земята. Имайте предвид, че този бизнес е готов всеки момент да отиде в топли дестинации, т.е. защо да запушва дупки?

                Коментар


                • Момчета, на борсата сме останали една шепа хора. Има ли смисъл от тези обиждания все едно сме в детската градина?!? Сега малко по темата.

                  Не виждам защо да се маха или намалява дивидентът. Дружеството не е в ликвидна криза. Сега е удобен момент да излязат от сянката и да се покажат като коректни мажоритари. Да изградят една истински стабила акция, а не някакъв penny stock. Имат основата и не трябват много усилия да се постигне това. Стабилен дивидент, по-прозрачна политика.

                  Ако някой му доставя удоволствие - имам акции купувани и на 6 лв. Радвайте се.

                  Коментар


                  • От много години не бях влизал тук, макар че поради сантименти поглеждах акцията от време на време. Тази акция изгуби доверието на пазара поне преди 10 години, и ако преди вируса е била около 1.5, то сега колко да е, след идващата катастрофа в транспорт, банки и осигуряване? Дървени храни 2... Нямам тук и не искам акции. В случая, освен систематичната криза, се наслагва и липсата на каквото и да било доверие към холдинга, който винаги може да хване към по-топли дестинации...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      дебел (портфейл) грабна след кризата 2008-2009 ........
                      ..... от 2008 г.Дебел портфейл дебело влиза .. в джоба.Според мен ти трябва глог валериан и мента на първо време а после нещо по-твърдо .Преглътни поредните загуби и се успокой.Трудно е знам но това мога да ти препоръчам.Ако много закъсаш ще те взема да въртиш геврека.Ама ако карането ти е като готвенето ти на шкембе чорба не ми трябваш.
                      Last edited by RUBLA; 22.03.2020, 19:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Знаеш си цървулите.Ти сега само ще гледаш мача отстрани и ще чакаш да ти дойде цената на 1.60 та да не си на загуба.А аз с тоя голям кеш ще си купувам каквото ми харесва.Мога да ти дам заем срещу лихва и залог за по сигурно.
                        дебел (портфейл) грабна след кризата 2008-2009 ......
                        Last edited by RUBLA; 22.03.2020, 19:28. Причина: Спазвайте добрия тон!
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          всички те знаем какво ще вземеш...
                          Знаеш си цървулите.Ти сега само ще гледаш мача отстрани и ще чакаш да ти дойде цената на 1.60 та да не си на загуба.А аз с тоя голям кеш ще си купувам каквото ми харесва.Мога да ти дам заем срещу лихва и залог за по сигурно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Не говоря за тоя шит а по принцип.Не ми и трябват акции на тоя Потъник.Радвай се ти че имаш от тях на 1.60 лв.На мен не ми трябват.И като цяло вниманието ме е насочено към американската борса.Ще взема на бфб артии единствено за да не ме забравиш .
                            всички те знаем какво ще вземеш...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              след 3 месеца ще станат 4 години откакто няма привилегировани акции!!! ...... но това теб какво те бърка??? ..... нито си имал акции тук, нито ще имаш...
                              Не говоря за тоя шит а по принцип.Не ми и трябват акции на тоя Потъник.Радвай се ти че имаш от тях на 1.60 лв.На мен не ми трябват.И като цяло вниманието ме е насочено към американската борса.Ще взема на бфб артии единствено за да не ме забравиш .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Какви са очакванията Ви - ще дадат ли дивидент?
                                смятам, че дивидент ще има ....... ако не 6 ст., може да е 3-4 ст., но дивидент ще дадат...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X