IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дайте си сметка, че тук говорим за новини, които отразяват събития с натрупване за много месеци назад. Това, че сега съобщават нещо, въобще не означава, че някой с повече мозък ще се втурне да купува.

    Но пък това не пречи да си мечтаем как при публикуването на някоя новина, някой мега-гига-милионер ще се втурне лакомо да купува, само защото е излязла някаква новина...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Честно да ти кажа тази новина не мисля че ще повлияе в положителна посока значително.Ще накупят някоя друга акцийка и ще се кротнат нещата.Иначе би било прекрасно да има един як ръст.
      то да се понасъберат повечко положителни новини,та гледай тогава как Хима вместо флагман се оказал ракета
      .
      ...иначе казано по сериозно си мисля че според мен потенциала за ръст тук е значителен от последните нива достигнати в петък...новина от такова естество за цялата икономика на страната няма как да не даде своето отражение по позицията и да не рефлектира върху нейната цена(дори и да не е веднага....знаем си все пак българския реотан как загрява)....нека не забравяме и други два важни фактора калкулирали настоящата стойност на актива:1. кризата в Гърция която натисна цената до 1.60(потенциален GREXIT....който вече не стои на дневен ред) 2. паниката около Китай свързана с резките спадове на фондовата им борса(в последствие овладяна),които свалиха цената на акцията до около сегашните ѝ нива(1.45)....ДВЕ събития,които са принципно преодолени без това да е отразено обратно в цената актива към настоящия момент....
      ...та от тази гледна точка при сбора от тези факти плюс отличните новини излезли за развитието на икономиката ни си мисля,че през настоящата седмица може да станем свидетели на началото на едно възходящо движение,което да се превърне в устойчив ръст на цената в последствие ако в следващите седмици не излезе някоя крайно негативна новина или икономически трус,което да намали апетитите за покупки......
      Не е Препоръка!!!
      Last edited by orakula; 05.09.2015, 19:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        http://www.standartnews.com/biznes-i...12-299104.html
        Хубаво, ама след тази новина трябваше да добавят, че в такива времена е изгодно да се купува ...
        Не е препоръка.
        +1
        то всеки си има глава на раменете сега какво да им се обяснява повече
        Не е Препоръка!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
          ами може и да видим ако има кой да продава....но при излизането на такава информация като на публикувана снощи във вестник Стандарт -"ръст на икономиката с най-бързия темп от 4 години насам"(линка е публикуван в темата за оптимизма)според мен може да видим доста приятно и изненадващо за някои начало на седмицата в посока обратна на досегашната.......
          Не е Препоръка!!!
          Честно да ти кажа тази новина не мисля че ще повлияе в положителна посока значително.Ще накупят някоя друга акцийка и ще се кротнат нещата.Иначе би било прекрасно да има един як ръст.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            ами може и да видим ако има кой да продава....но при излизането на такава информация като на публикувана снощи във вестник Стандарт -"ръст на икономиката с най-бързия темп от 4 години насам"(линка е публикуван в темата за оптимизма)според мен може да видим доста приятно и изненадващо за някои начало на седмицата в посока обратна на досегашната.......
            Не е Препоръка!!!
            http://www.standartnews.com/biznes-i...12-299104.html
            Хубаво, ама след тази новина трябваше да добавят, че в такива времена е изгодно да се купува ...
            Не е препоръка.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              В понеделник как мислите дали няма да видим 1.40 цена ?
              ами може и да видим ако има кой да продава....но при излизането на такава информация като на публикувана снощи във вестник Стандарт -"ръст на икономиката с най-бързия темп от 4 години насам"(линка е публикуван в темата за оптимизма)според мен може да видим доста приятно и изненадващо за някои начало на седмицата в посока обратна на досегашната.......
              Не е Препоръка!!!

              Коментар


              • Ужасно си прав и ние се забавляваме с тебе , о просветени

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Хайде , нали си печен направи един рисърч на коментираната компания,, ще получиш поздравления и от най-върлите ти опоненти, хайде аз те подкрепям давай , направи го по американски
                  Не ми трябва подкрепата ти и поздравленията на когото и да е било.Това не ми е нужно.Гледам че артията пада и пада непрекъснато.Мислех си че ще удържи на 1.50 но уви.Практиката ми е показала че всичко може да се очаква и затова никога не бързам да купувам всичко наведнъж.Колкото толкова важното е да се купува на по-ниски цени до колкото е възможно.Като не стане здраве да е.Борсата ми е за забавление не средство за препитание.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    Хубаво, но дай личен пример, разясни защо според теб..... и тогава питай другите какво мислят по въпроса....и недей ми хленчи като хлапе за сандвич с фъстъчено масло....
                    Какъв пример да ти давам пък на теб?Какъв си ми?Едно пояснение за теб специално.Аз никога не хленча на борсата.В повечето случаи хленчат такива като теб.

                    Коментар


                    • Хайде , нали си печен направи един рисърч на коментираната компания,, ще получиш поздравления и от най-върлите ти опоненти, хайде аз те подкрепям давай , направи го по американски

                      Коментар


                      • Хубаво, но дай личен пример, разясни защо според теб..... и тогава питай другите какво мислят по въпроса....и недей ми хленчи като хлапе за сандвич с фъстъчено масло....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Защо мислиш така ? Кое го налага ? Аргументирай се
                          Питам аудиторията какво мисли.

                          Коментар


                          • Защо мислиш така ? Кое го налага ? Аргументирай се

                            Коментар


                            • В понеделник как мислите дали няма да видим 1.40 цена ?

                              Коментар


                              • Вчера, 19:33
                                O2
                                Това съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Извън темата


                                По тази причина трябва да бъдат изтрити 97 % от постовете драги ми модератор...... не си никакъв професионалист

                                Коментар

                                Working...
                                X