IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

    Дилемата е много голяма, мисля
    Делян Пеевски: "Трябва всички да разберат къде се намират и да кацнат в парламента! Защото се реят още и не разбират какво се случва в България! Всичко, където летяха някъде в розовите облаци СВЪРШИ!"
    Според мен това няма как да не засегне и нашите тюлени .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GTR03 Разгледай мнение

      Дали се чудят какво да правят и затова да бавят ОСА и резултатире от тримесечието? Може да е избор между даване на дивидент или не
      Дилемата е много голяма, мисля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

        На "Зрънчо " е за 28.06 ОСА-то
        Дали се чудят какво да правят и затова да бавят ОСА и резултатире от тримесечието? Може да е избор между даване на дивидент или не

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

          Тези хора си правят каквото си поискат от край време ! Аз ли бъркам или по закон са длъжни да направят ОСА до края на Юни като поне месец преди това трябва да го обявят? Толкова ли няма една работеща институция в България, та да им издърпа ушите поне за очевадните неща? Според мен живеят в един свят отпреди 20 години и не разбират, че това рано или късно ще свърши!
          На "Зрънчо " е за 28.06 ОСА-то

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение
            Крайно време е мръсните мутри да публикуват отчет! Какъвто и да е!
            Ама те и отчет ли не са публикували още ? Аз гледам за ОСА, с любопитството дали пък не биха почерпили "една комунистическа бозичка", ама и там дърво.

            Коментар


            • Няма кой да им повярва на тия. Ако рипне акцията ще е само щото мажо е решил така, както предните няколко пъти. Мисля си обаче, че вече няма интерес да го прави. Ако реши да прави увеличение няма кой да го запише ...освен мажо.
              Бита карта са тези. Сами се докараха до това дередже с явната си незаинтересованост към дребните.

              Коментар


              • Крайно време е мръсните мутри да публикуват отчет! Какъвто и да е!

                Коментар


                • 0.708 , 10 годишно дъно за CHIM днес....... в същото време SOFIX на 5 годишен връх...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                    Тези хора си правят каквото си поискат от край време ! Аз ли бъркам или по закон са длъжни да направят ОСА до края на Юни като поне месец преди това трябва да го обявят? Толкова ли няма една работеща институция в България, та да им издърпа ушите поне за очевадните неща? Според мен живеят в един свят отпреди 20 години и не разбират, че това рано или късно ще свърши!
                    Първоначално изпратено от ЗППЦК
                    Чл. 115. (1) Общото събрание на публичното дружество се провежда по неговото седалище. Редовното общо събрание се провежда до края на първото полугодие след приключване на отчетната година.

                    Чл. 212. (1) ..........комисията, съответно заместник-председателят може:
                    10. (нова - ДВ, бр. 62 от 2017 г.) да спре окончателно продажбата или извършването на сделки с определени ценни книжа на публично дружество, ако е налице някое от следните условия:
                    .........
                    г) в продължение на една година дружеството не изпълнява задълженията си по чл. 115, ал. 1;
                    ..........

                    Чл. 221. (1) (Изм. - ДВ, бр. 61 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 39 от 2005 г.) Който извърши или допусне извършване на нарушение на:
                    ..........
                    2. ....... чл. 115, ал. 1, 2, 4 - 8, 10 и 12, ........... се наказва с глоба в размер от 1000 до 2000 лв.;

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

                      Марадонски, ама и ти си опасен! Нямаш едно мнение, дето да се вързва с предходното.

                      Едновременно плюеш и хвалиш! Продаваш и купуваш! Добре, че не ти се връзваме!
                      Е не казвам ли истината?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                        Тук тази година Общото събрание съвсем го забравиха.
                        Тези хора си правят каквото си поискат от край време ! Аз ли бъркам или по закон са длъжни да направят ОСА до края на Юни като поне месец преди това трябва да го обявят? Толкова ли няма една работеща институция в България, та да им издърпа ушите поне за очевадните неща? Според мен живеят в един свят отпреди 20 години и не разбират, че това рано или късно ще свърши!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                          Няма никакъв смисъл да го правят!!!
                          Марадонски, ама и ти си опасен! Нямаш едно мнение, дето да се вързва с предходното.

                          Едновременно плюеш и хвалиш! Продаваш и купуваш! Добре, че не ти се връзваме!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                            Тук тази година Общото събрание съвсем го забравиха.
                            Всяка година го правят в последния момент!

                            Ако чакаш дивидент - недей!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                              Тук тази година Общото събрание съвсем го забравиха.
                              Няма никакъв смисъл да го правят!!!

                              Коментар


                              • Тук тази година Общото събрание съвсем го забравиха.

                                Коментар

                                Working...
                                X