IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
    Питах да не е RTH. Между другото мина още едно малко крутонче....
    Вземи хапни нещо, че ми се виждаш гладен. Ше вземе да ти стане нещо, че да те мислим след това.
    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
      Кой е новият?
      Питах да не е RTH. Между другото мина още едно малко крутонче....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
        Мина едно крутонче, да не е новия човек от форума....
        Кой е новият?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
          Мина едно крутонче, да не е новия човек от форума....
          Кой от всичките нови нащракали по двеста мнения за два месеца.. По-важното е, че я подпряха с 10к...

          Коментар


          • Мина едно крутонче, да не е новия човек от форума....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Не го плаши човека бре.
              То да не са твойте други балоняци
              И да обърне - тук и ще загуби най малко пък. Щото е най подценено и с най добро съотношение на печалбата спрямо риска от целия пазар.
              Правилно си чул пич.
              Давай смело.
              щом казваш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                ако пазара продължи да върви нагоре тук ще спечелиш може би най-много...но обърне ли посоката просто поеми дълбоко въздух(защото ще ти е нужен) и затвори широко очи
                Не го плаши човека бре.
                То да не са твойте други балоняци
                И да обърне - тук и ще загуби най малко пък. Щото е най подценено и с най добро съотношение на печалбата спрямо риска от целия пазар.
                Правилно си чул пич.
                Давай смело.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  ако пазара продължи да върви нагоре тук ще спечелиш може би най-много...но обърне ли посоката просто поеми дълбоко въздух(защото ще ти е нужен) и затвори широко очи
                  А от къде да се ориентирам за закупуването на тези акции най-лесно?

                  Коментар


                  • ако пазара продължи да върви нагоре тук ще спечелиш може би най-много...но обърне ли посоката просто поеми дълбоко въздух(защото ще ти е нужен) и затвори широко очи

                    Коментар


                    • Здравейте, нов съм в тази сфера и честно казано сега се уча, чета наляво надясно. Имам малко спестени парички и се чудя къде да ги инвестирам. Като цяло гледам за химимпорт се пишат че е най-добрият вариант да се инвестира в акции. Какво бихте ме посъветвали?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                        Нещо започват да ми харесват и асковете и бидовете, както и затишието.....
                        някой ТИМ и сие ...фен под прикритие ... си купува по малко и демонстрира рейндж... .....

                        Коментар


                        • Нещо започват да ми харесват и асковете и бидовете, както и затишието.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                            След споразумението САЩ, Русия, Украйна и ЕС и плана за смъкване на напрежението:
                            http://www.investor.bg/na-fokus/441/...enieto,170853/
                            Очакванията ми за идната седмица са за позитивизъм в най-вече чуждестранните инвеститори и по сериозен подем, ако тази тенденция се задържи и за напред де
                            Само така..... Успех на всички след празниците!!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              над 1,33 лв. не съм купил нито една акция на ЦКБ и до 2009 година не бях пипал ЦКБ ................ в онези години имаше други модерни акции, но ти тях не си ги чувал защото си пасял още говедата на село...
                              Смешко аз където се намирам говеда не пасат по поляните както у вас по пловдивските села .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Ти изпърдя ли загубите от ЦКБ от 2007 че се беше яко ушил там над 10 кинта.То не че беше купил кой знае колко бройки 3-4 хиляди да бяха ама голямо реване рева 6 г.
                                над 1,33 лв. не съм купил нито една акция на ЦКБ и до 2009 година не бях пипал ЦКБ ................ в онези години имаше други модерни акции, но ти тях не си ги чувал защото си пасял още говедата на село...

                                Коментар

                                Working...
                                X