IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Не знам другите какво мислят, но точно сега ми се струва най-изгодно да се купува!

    Медиите се надпреварват да ни облъчват с апокалиптични картини за банковата стабилност и правителството е в дълбока криза, но за сметка на това в Украйна вече се говори за мир. Вярно, всички технически графики говорят за тотален срив на БФБ, но този срив вече е факт. Аз такива резки и силни движения в посока надолу не съм виждал от 2008-ма, а тогава целият свят го беше страх. Сега само нас ни е страх.

    Та както се казва - купувай по време на криза и продавай, когато всичко е спокойно. Аз от днес вече съм от лявата страна и лека-полека почнах пак да пълня.
    абе все си мисля че порошенко е имал нещо в предвид за план Б и все ми се върти в главата че приемането на грузия украйна и молдова в европейския въпреки днешния старт за преговори няма да стане.....трябва да има страни които да служат за бъдещи междупактови мероприятия

    Коментар


    • Какъв ти е проблема с Батя, много Х5 ли изгуби заради него?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Колеги, хайде да не се хапем за глупости, а?!

        Най-лесно е да риташ някого, когато той вече е паднал. Това говори за много слаб характер на човека и ниска обща култура.


        Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата- Андре Костолани!!! Колега кой и защо ми изтри първият коментар, ДЪРЖА ДА МИ СЕ ОТГОВОРИ!!! Батя не се заяждам бе човек ти като успял капиталист би трябвало да си предприел адекватни мерки и сега НЕ ГУБИ НАДЕЖДА!!! ИДИ И ПОРАЗКАРАЙ НОВАТА Х5ца

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Колеги, хайде да не се хапем за глупости, а?!

          Най-лесно е да риташ някого, когато той вече е паднал. Това говори за много слаб характер на човека и ниска обща култура.
          +1 Още повече , че това , което става е простотия от висша класа може би логична за нашите ширини

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Колеги, хайде да не се хапем за глупости, а?!

            Най-лесно е да риташ някого, когато той вече е паднал. Това говори за много слаб характер на човека и ниска обща култура.
            +++

            Коментар


            • Не мисля, че момента е подходящ за дребни заяждания
              Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

              Коментар


              • Колеги, хайде да не се хапем за глупости, а?!

                Най-лесно е да риташ някого, когато той вече е паднал. Това говори за много слаб характер на човека и ниска обща култура.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Батя е в програмата за защита.
                  Батя обадихали ли ти се вече от банката за Репото а??? Ако не тази седмица другата най-късно ще ти се обадят..................та колко % профит каза че си направил???????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Батя е в програмата за защита.
                    Приятели такова нещо не съм виждал от декември 2007 година, за мен да търсим причините само в България, Тодор Живко и комунистите както пропагандата постоянно ни натякваше за последните 25 години, че комунистите са виновни за всичко е смешно, ПРОБЛЕМИТЕ СЕ КОРЕНЯТ ОСНОВНО В АМЕРИКАНСКИЯТ НЕОЛИБЕРАЛИЗЪМ!!! Лек ден и успех от тук на таък аз ще бъда само наблюдател!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                      Кой и Защо ми изтри мнението?????????????? Просто исках да разбера мнението и прогнозата на великият спекулант и инвеститор Батя!!!!! Това е!!! Аз знам че винаги той купува най- в ниското и продава на върха ама...............................
                      Батя е в програмата за защита.

                      Коментар


                      • Кой и Защо ми изтри мнението?????????????? Просто исках да разбера мнението и прогнозата на великият спекулант и инвеститор Батя!!!!! Това е!!! Аз знам че винаги той купува най- в ниското и продава на върха ама...............................

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Не знам другите какво мислят, но точно сега ми се струва най-изгодно да се купува!

                          Медиите се надпреварват да ни облъчват с апокалиптични картини за банковата стабилност и правителството е в дълбока криза, но за сметка на това в Украйна вече се говори за мир. Вярно, всички технически графики говорят за тотален срив на БФБ, но този срив вече е факт. Аз такива резки и силни движения в посока надолу не съм виждал от 2008-ма, а тогава целият свят го беше страх. Сега само нас ни е страх.

                          Та както се казва - купувай по време на криза и продавай, когато всичко е спокойно. Аз от днес вече съм от лявата страна и лека-полека почнах пак да пълня.
                          Купих колкото мислех ама добре е да поогледам пазара и да не бързам.

                          Коментар


                          • Не знам другите какво мислят, но точно сега ми се струва най-изгодно да се купува!

                            Медиите се надпреварват да ни облъчват с апокалиптични картини за банковата стабилност и правителството е в дълбока криза, но за сметка на това в Украйна вече се говори за мир. Вярно, всички технически графики говорят за тотален срив на БФБ, но този срив вече е факт. Аз такива резки и силни движения в посока надолу не съм виждал от 2008-ма, а тогава целият свят го беше страх. Сега само нас ни е страх.

                            Та както се казва - купувай по време на криза и продавай, когато всичко е спокойно. Аз от днес вече съм от лявата страна и лека-полека почнах пак да пълня.

                            Коментар


                            • Усредних каквото имах. Пак останах с 20лв кеш

                              Коментар


                              • Понакупихте ли днес или изчазквате?

                                Коментар

                                Working...
                                X