IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никаква сделка не съм правил за последните 2 седмици. Ще видя до къде ще се развие паниката и като спре, като се успокоят нещата за седмица две пък и повече, и ще продам от някоя от по-стабилните ми компании и ще купя нещо рисково.

    Коментар


    • А аз само със 58 сделки за два дни, и при това с блокирана разплащателна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Не знам другите какво мислят, но точно сега ми се струва най-изгодно да се купува!

        Медиите се надпреварват да ни облъчват с апокалиптични картини за банковата стабилност и правителството е в дълбока криза, но за сметка на това в Украйна вече се говори за мир. Вярно, всички технически графики говорят за тотален срив на БФБ, но този срив вече е факт. Аз такива резки и силни движения в посока надолу не съм виждал от 2008-ма, а тогава целият свят го беше страх. Сега само нас ни е страх.

        Та както се казва - купувай по време на криза и продавай, когато всичко е спокойно. Аз от днес вече съм от лявата страна и лека-полека почнах пак да пълня.
        Давидка, ЕВАЛА за балансирания ти и далновиден инвестиционен подход. Има какво да се научи от теб
        Успех и занапред!

        Коментар


        • Хм, гледам вчера е имало истирясали освен на БФБ и в тая тема
          Хора, на който не му понасят емоциите от търговия с акции по-добре да се отказва навреме. Пари се печелят по много начини, но здравето е безценно. Взамат ли те веднъж в специализирано заведение в усмирителна риза, колкото и пари да имаш няма да си щастлив.
          Още нещо, в дни като вчерашния почти не мога да си вдигна погледа от платформата, поне някой новина да прочета, та камоли да влизам във форума и да давам обяснения на побеснели играчори Отделно след такава сесия предпочитам да поиграя мач с приятели и да пийнем по 2-3 бири. Вчера имам 107 сделки, от които май повече е спечелил ИП-то ми, но такава е играта понякога... Ще дойдат и по-добри дни
          Last edited by Батя; 28.06.2014, 12:13.

          Коментар


          • ФФ отново паднал...

            Коментар


            • и аз поналапах,само да не се окаже "като патка с горещи л......"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Много голям маржа тук 1.686 / 1.75, обичайно е 1-2 стотинки. Може би се чудят накъде да хващат ?
                Супер е.В понеделник ще ги разкарам.Никога не бягам от едни бързи пари.

                Коментар


                • Много голям маржа тук 1.686 / 1.75, обичайно е 1-2 стотинки. Може би се чудят накъде да хващат ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                    хахахахахах да ти постна ли кога за последно съм имал Хим?
                    хахахахаахах Батка гледам Хима си връща позициите, сега ти си на ход ПРИЕМАМ ВСЯКАКВА КРИТИКА

                    Коментар


                    • Не ме интерисува какво си иамал, а да си имаме уважението и да бъдем колегиални.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                        И други са загубили, но никой не го плюе като теб. Никой не може да предвиди всичко.Ако знаехме какво ще се случи, нямаше направин някои неща. Приеми го като урок. Всяко зло за добро.
                        хахахахахах да ти постна ли кога за последно съм имал Хим?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                          Иване много грешно мислиш!!! Проява на силен характер щеше да бъде ако Батката сега излезеше и ми отговореше, А НЕ В ТИПИЧНО НЕГОВ СТИЛ НА ВЕЧНО УСПЕЛИЯТ КАПИТАЛИСТ, да излезе другата седмица понеделник, вторник,сряда или който и да е друг ден на съпорт и да ми се плюнче като вдигнат акциите с 2-3-4 процента и да се прави на интересен на широката публика как ВИДЯХТЕ ЛИ АЗ ВИ КАЗАХ АЗ ПАК КУПИХ НА ДЪНОТО И ПРОДАДОХ НА ВЪРХА, смешно е и вече никой не му вярва еле пък на другият смешник който си прави "врътчици" с по 200-300 лева Когато демонстрираш мускули когато всички печелим (кой повече кой по-малко) и после при срив се криеш като мишка това не те прави силен, АЗ СЪЩО СЪМ ПЕЧЕЛИЛ СТОТИИ % (е не хиляди ) но не тръбя наляво и надясно а когато губя да се крия като малка мизерна мишка именно точно този български манталитет ме побърква и ме кара да мигрирам от родината ми тази зима като се прибрах от САЩ и направо бях шокиран слязохме да се поразкараме в Морската градина във Варна (времето беше топличко) и направо си глътнах езика едни слънчеви очила, едни вдигнати яки, едни лоши погледи, чупки, стойки абе страшна работа, направо се хванах за главата, а няколко дена преди това аз бях направил няколко удара в САЩ (имах законен и успешен бизнес но го продадох защото исках да се прибера) и цял ден бях замислен и учуден как може да има концентрация на толкова "УСПЕЛИ КАПИТАЛИСТИ" В родината ми а България да е най-бедната страна в ЕС!!!!!!! Отдавна сем зад Румъния дори!!!!!!! Та тъка..............
                          И други са загубили, но никой не го плюе като теб. Никой не може да предвиди всичко.Ако знаехме какво ще се случи, нямаше направин някои неща. Приеми го като урок. Всяко зло за добро.

                          Коментар


                          • Вече имаме дата на предсрочните избори
                            http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1288108
                            препоръки не давам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Колеги, хайде да не се хапем за глупости, а?!

                              Най-лесно е да риташ някого, когато той вече е паднал. Това говори за много слаб характер на човека и ниска обща култура.

                              Иване много грешно мислиш!!! Проява на силен характер щеше да бъде ако Батката сега излезеше и ми отговореше, А НЕ В ТИПИЧНО НЕГОВ СТИЛ НА ВЕЧНО УСПЕЛИЯТ КАПИТАЛИСТ, да излезе другата седмица понеделник, вторник,сряда или който и да е друг ден на съпорт и да ми се плюнче като вдигнат акциите с 2-3-4 процента и да се прави на интересен на широката публика как ВИДЯХТЕ ЛИ АЗ ВИ КАЗАХ АЗ ПАК КУПИХ НА ДЪНОТО И ПРОДАДОХ НА ВЪРХА, смешно е и вече никой не му вярва еле пък на другият смешник който си прави "врътчици" с по 200-300 лева Когато демонстрираш мускули когато всички печелим (кой повече кой по-малко) и после при срив се криеш като мишка това не те прави силен, АЗ СЪЩО СЪМ ПЕЧЕЛИЛ СТОТИИ % (е не хиляди ) но не тръбя наляво и надясно а когато губя да се крия като малка мизерна мишка именно точно този български манталитет ме побърква и ме кара да мигрирам от родината ми тази зима като се прибрах от САЩ и направо бях шокиран слязохме да се поразкараме в Морската градина във Варна (времето беше топличко) и направо си глътнах езика едни слънчеви очила, едни вдигнати яки, едни лоши погледи, чупки, стойки абе страшна работа, направо се хванах за главата, а няколко дена преди това аз бях направил няколко удара в САЩ (имах законен и успешен бизнес но го продадох защото исках да се прибера) и цял ден бях замислен и учуден как може да има концентрация на толкова "УСПЕЛИ КАПИТАЛИСТИ" В родината ми а България да е най-бедната страна в ЕС!!!!!!! Отдавна сем зад Румъния дори!!!!!!! Та тъка..............

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                                Не знам другите какво мислят, но точно сега ми се струва най-изгодно да се купува!

                                Медиите се надпреварват да ни облъчват с апокалиптични картини за банковата стабилност и правителството е в дълбока криза, но за сметка на това в Украйна вече се говори за мир. Вярно, всички технически графики говорят за тотален срив на БФБ, но този срив вече е факт. Аз такива резки и силни движения в посока надолу не съм виждал от 2008-ма, а тогава целият свят го беше страх. Сега само нас ни е страх.

                                Та както се казва - купувай по време на криза и продавай, когато всичко е спокойно. Аз от днес вече съм от лявата страна и лека-полека почнах пак да пълня.
                                абе все си мисля че порошенко е имал нещо в предвид за план Б и все ми се върти в главата че приемането на грузия украйна и молдова в европейския въпреки днешния старт за преговори няма да стане.....трябва да има страни които да служат за бъдещи междупактови мероприятия

                                Коментар

                                Working...
                                X