IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
    Така може, успех в търговията
    Успех и на теб!! Утре дано е интересна борсата като предната седмица.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Не гледай по кои часове пиша щото ако върнеш 300-400 поста назад там пък ми казваха че все по късните часове съм бил пишел.Сън не ма било хващало.Хахаха!Кво да ги прави човек като една часова разлика не могат да сметнат а с борса тръгнали да се занимават .Иначе за сега си прав не съм там а съм на почивка почти цялото лято.Търкалям се по плажовете,пийвам си и се забавлявам с борсата и форумчето.
      Така може, успех в търговията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
        Вожде, абе май не си отвъд голямата вода като гледам по кое време пишеш...
        Не гледай по кои часове пиша щото ако върнеш 300-400 поста назад там пък ми казваха че все по късните часове съм бил пишел.Сън не ма било хващало.Хахаха!Кво да ги прави човек като една часова разлика не могат да сметнат а с борса тръгнали да се занимават .Иначе за сега си прав не съм там а съм на почивка почти цялото лято.Търкалям се по плажовете,пийвам си и се забавлявам с борсата и форумчето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Пипай по внимателно че да не избиваш после години.Такива приказки се приказваха и 2008 г.
          Вожде, абе май не си отвъд голямата вода като гледам по кое време пишеш...

          Коментар


          • Пипай по внимателно че да не избиваш после години.Такива приказки се приказваха и 2008 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
              Не знам другите какво мислят, но точно сега ми се струва най-изгодно да се купува!

              Медиите се надпреварват да ни облъчват с апокалиптични картини за банковата стабилност и правителството е в дълбока криза, но за сметка на това в Украйна вече се говори за мир. Вярно, всички технически графики говорят за тотален срив на БФБ, но този срив вече е факт. Аз такива резки и силни движения в посока надолу не съм виждал от 2008-ма, а тогава целият свят го беше страх. Сега само нас ни е страх.

              Та както се казва - купувай по време на криза и продавай, когато всичко е спокойно. Аз от днес вече съм от лявата страна и лека-полека почнах пак да пълня.
              Много правилно разсъждаваш - трябва да оценим, че това е изкуствена паника, която няма дългосрочен характер. Когато всякакви политици-лаици, които нямат познания по управление на финанси, а са учили земеделие (разбирай управление на едър и дребен рогат добитък), та същите тези когато започнат да ми обясняват за липса на ликвидност и срив на борда, разбирам, че е време за здрави покупки и сме на дъното на пазара.
              Между другото Хима почти докосна 1.60, което е много силно ниво на подкрепа и оттук първото ниво на съпротива е 1.88-1.90.
              Успех, пичове!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Ще ти издам тайната само на теб.Ела в Щатите там пари в изобилие по дърветата.Трябва само да се протегнеш и да ги откъснеш.Да не забравиш обаче голямата кошница .
                Ти си бил отвъд голямата вода???????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                  Тук явно всички са "тежки" милионери...
                  Ще ти издам тайната само на теб.Ела в Щатите там пари в изобилие по дърветата.Трябва само да се протегнеш и да ги откъснеш.Да не забравиш обаче голямата кошница .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Само за статистиката ще ти кажа че тия дни на интензивна търговия може и да съм направил около 80-100 к оборот.
                    Тук явно всички са "тежки" милионери...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Ти не го ли разбра,че той не търгува,целта му е да ни психясва,може би и му
                      плащат да ни побърква.
                      Аз че търгувам търгувам ами по скоро си мисля че на такива като теб ти плащат или си още под влиянието на тоталитаризма ако си бил роден тогава .Батката някъде го беше казал че който няма здрави нерви и другите му пречат не е за борсата.Знаеш ли че хич не ме е еня кой какво щял да каже и колко розово виждат очилата му.Аз съм гърмян заек и съм си научил уроците на борсата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                        Interesno mi e kakav obem akcii targuvash i za kakvi pari stava duma.

                        7st.spred? Kolko tona kupi za nyakakvi si 100 200 leva.
                        Веднага ти отговарям.Първо 100-200 лв ми са джобните пари сутрин по кафетата и капанчетата така че за такива пари въобще ама въобще не си и помислям да поставям ордери.Само за статистиката ще ти кажа че тия дни на интензивна търговия може и да съм направил около 80-100 к оборот.За да не се хабиш да ме питаш излишно ще ти кажа че съм купувал и други артийкине само тази.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                          Interesno mi e kakav obem akcii targuvash i za kakvi pari stava duma.

                          7st.spred? Kolko tona kupi za nyakakvi si 100 200 leva.
                          Ти не го ли разбра,че той не търгува,целта му е да ни психясва,може би и му
                          плащат да ни побърква.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Супер е.В понеделник ще ги разкарам.Никога не бягам от едни бързи пари.
                            Interesno mi e kakav obem akcii targuvash i za kakvi pari stava duma.

                            7st.spred? Kolko tona kupi za nyakakvi si 100 200 leva.
                            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                            Коментар


                            • AAAAAAAAAAAAAA Батка да си ги нямаме такива, да ми излизаш с лъжата че вчера НЕ СИ ПОГЛЕДНАЛ даже форума...................прекалено много хора сме те хващали в лъжа, това какво си пишем като мнения по форумите и какво си пишем на лични дооооооооооооооооооооооста се различава!!!!!!! Батка вчера най-вероятно не си си намерил място (най-вероятно и другат седмица ще е така) и да лъжеш че не си хвърлил поне един поглед на инвестора.................... Батка лъжи новобранците.......................... не ми пука кой колко и дали е загубил, но просто щеше да ми дойде повечко другата седмица или някога в близкото или далечно бъдеще пак да растягаш локуми как си взел в ниското и си продал във високото и как си направил 65734657836582736 милиона лева или %, на мен лично в много ми идва типичната за теб лъжа за ВЕЧНО УСПЕЛИЯТ КАПИТАЛИСТ и другата седмица в ден на съпорт или когато и да пак да се правиш на "успял" спекулант при положение че и вчера и цялата минала седмица си засмукал яко вода и най-вероятно дори за репата са ти се обадили от банката...................много щеше да ми дойде (на мен лично за другите не знам). Батка винаги съм си задавал един въпрос обиколил съм почти всички държави от драгоман на запад.................. КАК ТАКА ПРИ ТАКОВА ПАРАДИРАНЕ НА "УСПЕЛИ КАПИТАЛИСТИ" БЪЛГАРИЯ Е НАЙ-БЕДНАТА СТРАНА В ЕС????????????????????????/ Батка по някой път се чудя аз ли живея в друга държава, сляп ли съм.............по някой път се чудя как идиоти (познати) потънали в кредити нямат и 1 лев спестявания (не инвестиции, а задалени пари за черни дни) спъти по-малки приходи (заплати, ренти, печалби и т.н.) като ги погледнеш отстрани и на приказки го докарват леле мале................ Батка точно на нова година бях в Омаха и може би 1 час само съм си мисли за такива "УСПЕЛИ КАПИТАЛИСТИ" КАТО ТЕБ, ЗАЩОТО В БЪЛГАРИЯ Е ПЪЛНО С ТАКИВА, ОМАХА Е ГРАДА НА УОРЪН БЪФЕТ, НАМИРА СЕ НА ГРАНИЦАТА НА НЕБРАСКА И АЙОВА......................Батенце по принцип не ми пука колко и дали си загубил ама малко лъжите ти ми идват в повече малко ми падаш на нивото на ония с над 20 000 мнения и ИМПЕРАТОРСКИЯТ ник........................който прави врътчици с по 200-300 лева смешно за толкова много шум който вдига....................

                              Коментар


                              • Явно имам израстване с търпимоста ,при ПИБ затворих малко преди 4,ката , и вчера само местих ордер от 2,92 на 2,76 то чак до 2,55 - при все че съм си сложил за дъно 2,42 , -но си мисля че пропуснах възможноста , но на Химпр. си върнах всичко от разпродажбите на Американците .

                                Коментар

                                Working...
                                X