IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Интересен въпрос!

    На цени около 1.80-190 няма да правя нищо. На цени близо до 2.00 лева по-скоро ще продам още малко акции. Вчера леко сглупих, че не приех едно предложение за пакетна сделка, ама цената ми се видя ниска... пуста му алчност!
    Няма да се косиш - всяко зло за добро.
    Тез продажби по пазара ми се струва, че не са породени от емоция или някакъв анализ, а от съвсем обективна нужда от пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      А ако са над 1.80, къде да те търсим ?
      Интересен въпрос!

      На цени около 1.80-190 няма да правя нищо. На цени близо до 2.00 лева по-скоро ще продам още малко акции. Вчера леко сглупих, че не приех едно предложение за пакетна сделка, ама цената ми се видя ниска... пуста му алчност!

      Коментар


      • Да донеса тоалетна хартия ако някой е изтичкал неподготвен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Пред кабинета на психиатъра
          +1+1+1+1+1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Ако цените се задържат на текущото ниво от 1.70-и-нещо, от утре ме бройте от лявата страна на уравнението!
            А ако са над 1.80, къде да те търсим ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              И къде точно чакаш?
              Пред кабинета на психиатъра

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                Ако цените се задържат на текущото ниво от 1.70-и-нещо, от утре ме бройте от лявата страна на уравнението!
                Според мен на1,6 ще секне срането.

                Коментар


                • Ако цените се задържат на текущото ниво от 1.70-и-нещо, от утре ме бройте от лявата страна на уравнението!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Е как, после пазара като се е юрнал нагоре и той се оказва че е купил тъъъкмо навреме
                    Захитря той, не си казва покупките навреме, че после Полки му вади постовете и го засрамва жестоко
                    Точно пък Полки Аз изкарвам достатъчно в Обетованата земя че и да купя по скъпо винаги има с какво да купя и на ниски цени.Не съм информирал статистика щото ми беше отнета свободата на словото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                      Играч си ти
                      Видя ли сега как се правят пари ? Чакаш петъка с кеша, следващата седмица им продаваш в понеделник, вторник, сряда и четвъртък. И пак идва петък.....
                      А ние с тебе си чакаме 17-те лева.....
                      Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                        И къде точно чакаш?
                        При тия които дадоха най голям ръст.Те ще се сурнат най много.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Купувам бре.Оня ден при паниката ми наръсиха на ниските оферти.От понеделник продавам.Берекет.Вчера изчистих и последните.Сега пак викам да ми наръсят.
                          Играч си ти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


                            И аз му се чудя на този човек - все спадове вещае, разбира се понякога познава, но никога не купува. Каквато и да е цената - все ще купува с 30-40% по-тънко
                            Купувам бре.Оня ден при паниката ми наръсиха на ниските оферти.От понеделник продавам.Берекет.Вчера изчистих и последните.Сега пак викам да ми наръсят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Не бе Батя питам те за да видя дали си се усетил накъде върви играта.Аз съм с кеша отдолу и си чакам.Нямам бърза работа на БФБ практиката ми го е доказала.
                              И къде точно чакаш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Ташуняка не търси отговор, а по-скоро пробва тънка провокацийка, на каквито не обръщам внимание. Иначе щеше да погледна поста ми от вчера и да е наясно че намеренията ми към тази акция са доста по-дългосрочни
                                И неговата не е лесна... Хем му се иска, хем не му стиска.. като на ученичките от 9-ти клас
                                Не бе Батя питам те за да видя дали си се усетил накъде върви играта.Аз съм с кеша отдолу и си чакам.Нямам бърза работа на БФБ практиката ми го е доказала.

                                Коментар

                                Working...
                                X