IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Не нищо не продавам от цкб..
    това цкб го държиш 2 години и половина когато го купи на 1,50

    до кога смяташ да стискаш кълки, джипсо? .................. да не го продадеш на 80 стинки
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
      да
      Ами щом влизам там значи ги разграничавам от Потъника Енемони Дървени Мекоми Пътища Мостове и още куп други черни дупки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
        не виждаш ли на снимката, че е изгорял мангал ...................... нормално е за него да се движи 7-8 години след събитията
        Ние всички по голям лузър от теб не сме виждали.Помним как загуби парите на роднините си 2008 хахаха.После как се набута на 1.60 в Хима и си на загуба 40 к.Нали корифейо мой ???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          За Жабока ли ме питаш?
          да

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
            По- добре полски свирач , отколкото познавач като теб. Сложи 1000 долара да те светна как се правят 20 процента за седмица , а не да драскаш цял ден във форума . Ако нямаш виж темата DAX .
            Така те искам.Всеки да си знае мястото.Едни ще свирят други ще слушаме.Няма нужда да ме светваш в каквото и да е било.Акъл от теб никога не бих взел.От мен да запомниш по добре 10 % на 200 к от колкото 20% на 2к като теб .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              кажи за златарите - толкова ли не виждаш нещо с потенциал?
              не виждаш ли на снимката, че е изгорял мангал ...................... нормално е за него да се движи 7-8 години след събитията
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Е не като теб полски свирач .
                По- добре полски свирач , отколкото познавач като теб. Сложи 1000 долара да те светна как се правят 20 процента за седмица , а не да драскаш цял ден във форума . Ако нямаш виж темата DAX .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                  кажи за златарите - толкова ли не виждаш нещо с потенциал?
                  За Жабока ли ме питаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                    джипсо, на теб сорос ли ти викат в гетото?
                    За теб съм Сорос понеже съм от европеидната раса.Твоята ти си я знаеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Познавах навремето на бфб хора с огромни портфейли.Те пишеха смислени неща.После дойдоха мишоци без пари които пък заляха с писания и обиди форума,но пък от тогава много се забавлявам да ги слагам на място.
                      кажи за златарите - толкова ли не виждаш нещо с потенциал?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Не бе ще го даря на теб.Нали Сорос подкрепя джипситата та и аз като него .
                        джипсо, на теб сорос ли ти викат в гетото?
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                          евалата
                          портфейлите на 80 % от хората тук са по-малки
                          Познавах навремето на бфб хора с огромни портфейли.Те пишеха смислени неща.После дойдоха мишоци без пари които пък заляха с писания и обиди форума,но пък от тогава много се забавлявам да ги слагам на място.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Не нищо не продавам от цкб.Пускам ти снимка от сметка приготвена за тая цел .
                            евалата
                            портфейлите на 80 % от хората тук са по-малки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                              обявил е за продажба одеалото с което се е наметнал на снимката
                              Не бе ще го даря на теб.Нали Сорос подкрепя джипситата та и аз като него .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                                Вожде, от къде ще вземеш кеш за златарите - да не продадеш цкб и тук?
                                обявил е за продажба одеалото с което се е наметнал на снимката
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X