IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ташунко не е трол...
    За жалост просто е от губещата страна на търговията.... Чакащата...

    Коментар


    • Стига сте хранили трола бе колеги! Е**те мамата на хубавата тема

      И замаяни в безсмислени спорове, пропускате много важна и общодостъпна информация от последните дни и се чудите защо акцията взела да надига глава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
        помощ за катуна преведена от "отворено общество" на сорос
        Ееее не бързай де Сорос пак ще то пусне саламче в гърлото хихи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Не претендирам че имам пгромни пари но моите спрямо твоите са наистина огромни.Ти си просто един обикновен джипси с малко пари в джоба но с големи лъжи по форума.
          пак те е хванала кризата и пак си се комплексирал на тема пари и портфейли .............. жалко, наистина жалко

          всяка година имаш по няколко подобни кризи .................. дано се оправиш скоро...
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
            за големи покупки се искат големи пари които ти никога не си притежавал

            та въпроса е --- до кога ще стискаш кълките, джипсо

            две години и половина стискане ................ да не се изпуснеш баш накрая
            Не претендирам че имам пгромни пари но моите спрямо твоите са наистина огромни.Ти си просто един обикновен джипси с малко пари в джоба но с големи лъжи по форума.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Така те искам.Всеки да си знае мястото.Едни ще свирят други ще слушаме.Няма нужда да ме светваш в каквото и да е било.Акъл от теб никога не бих взел.От мен да запомниш по добре 10 % на 200 к от колкото 20% на 2к като теб .
              Еии пич си ти . И отворко си ти .Искаш ли да отидем при нотариус и ако имам 50 пъти по 2к в акции да получа от теб 50 пъти по 2к а ? Ама ти като истински трол едва ли би се хванал .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Какво е това?
                помощ за катуна преведена от "отворено общество" на сорос
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Ти или си идиот или на такъв се правиш.Всеки път съм го казвал че никога не купувам на един път големи количества акции.Така че ако искаш да ми кажеш че съм се набутал както теб със 100к артии на 1.60 на Хима много се лъжеш.Аз не съм алчен като теб и това ме предпазва от грешни покупки.
                  за големи покупки се искат големи пари които ти никога не си притежавал

                  та въпроса е --- до кога ще стискаш кълките, джипсо

                  две години и половина стискане ................ да не се изпуснеш баш накрая
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Не нищо не продавам от цкб.Пускам ти снимка от сметка приготвена за тая цел .
                    Какво е това?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                      не съм и очаквал да разбереш какво те питам, но ще те информирам, че след като купи на 1,45-1,50 цената падна на 1 лев като никога след 1,45-1,50 не е била 1,61

                      та въпроса е --- до кога ще стискаш кълките, джипсо



                      две години и половина стискане ................ да не се изпуснеш баш накрая

                      Ти или си идиот или на такъв се правиш.Всеки път съм го казвал че никога не купувам на един път големи количества акции.Така че ако искаш да ми кажеш че съм се набутал както теб със 100к артии на 1.60 на Хима много се лъжеш.Аз не съм алчен като теб и това ме предпазва от грешни покупки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Веднага ти казвам да не поташ отново като малоумен.Току що проверих на колко съм го продал и ти отговарям.Купени на 1.50 продадени на 1.61 лв
                        не съм и очаквал да разбереш какво те питам, но ще те информирам, че след като купи на 1,45-1,50 цената падна на 1 лев като никога след 1,45-1,50 не е била 1,61

                        та въпроса е --- до кога ще стискаш кълките, джипсо



                        две години и половина стискане ................ да не се изпуснеш баш накрая

                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Вожде, чакат всички да я купят на левче

                          Да им пикам на чакането.Имат по 1-2к кеш и голямо чакане чакат хихихи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                            както винаги и сега ти е трудно да разбереш какво те питат

                            пак повтарям въпроса:

                            цкб-то дето го купи на 1,50 до кога смяташ да го стискаш, джипсо?
                            Веднага ти казвам да не поташ отново като малоумен.Току що проверих на колко съм го продал и ти отговарям.Купени на 1.50 продадени на 1.61 лв

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Няма такова нещо.Средната ми цена на пакета е 1 лв.Всичко друго е било спекула да ги пробутам на такива като теб на 1.60 .Ти така и се напаса с Хима
                              както винаги и сега ти е трудно да разбереш какво те питат

                              пак повтарям въпроса:

                              цкб-то дето го купи на 1,50 до кога смяташ да го стискаш, джипсо?
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                                това цкб го държиш 2 години и половина когато го купи на 1,50

                                до кога смяташ да стискаш кълки, джипсо? .................. да не го продадеш на 80 стинки
                                Няма такова нещо.Средната ми цена на пакета е 1 лв.Всичко друго е било спекула да ги пробутам на такива като теб на 1.60 .Ти така и се напаса с Хима

                                Коментар

                                Working...
                                X