IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Много кофти така като стане
    избичиха ли?

    гледам в ляво

    10 нива за 567216 бр.

    а в дясно

    10 нива за 41415 бр.

    да я закара пак на 2,30, че дори и на 2,60 ви пожелавам

    нямам акции
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Happy end!

      Коментар


      • Много кофти така като стане

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          А защо да слага ордер на 2.3, като ще изхарчи повече.
          нали аз това пиша вече толкова време

          - за какво му трябваше да закара цената на 2,60?
          - за какво му трябваше да я крепи цената от 2,50 надолу?
          - за какво му е да крепи и сега?

          Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Сега сваля леко цената и продължава да си пазарува, а в дни с червени западни сесии дири си взема повечко.
          нали вече писах, че само да даде сигнал, че продава и стадото ще се юрне пред него и ще може спокойно да си напазарува на 1,70 .......... само трябва да се появи от дясно и да махне ордерите в ляво и г;едай какво ще се случи ........... ще си пазарува лека-полека на ниски цени

          да, обаче алигатора е пич ....... вдигна цената с 1 лв. (от 1,66 до 2,60) и вече 9 месеца в крепи сериозно за да може всеки дребен да продаде без проблеми

          миналата година по това време "нетуърк 5" пишеше, че цели 10 дни излиза от ХИМ с 26 000 акции на 1,83-1,85 ли беше тогава?

          нали никой не се е оплакал от липсата на ликвидност сега

          Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Както каза не е решил не е закарал цената на 2.3, 2.5, 3 или н колкото е нужно.
          на едно мнение сме по всичко което си написал

          не виждам какво да коментирам
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Ти не знаеш нито кой е алигаторът ,нито кой му сипва,но иначе приказки много.
            нали аз го кръстих алигатор ......... как да не знам кого съм кръстил така ........ една риза ще му купя даже както купих риза на моя "приятел" петър караиванов когато го кръстих "АНАЛизатора"

            Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Я кажи защо в другите позиции извън групата на Хима не се наблюдава такова нещо?При панически разпродажби би трябвало навсякъде да е едно и също.
            много просто .......... по другите им позиции не са намерили балък на който да му подхвърлят "горещ картоф" ......... тук уж намериха някакъв инвеститор и затова крепят, но още не могат да се усетят, че този път ги преметнаха и сега не знаят какво да правят ........ да крепят ли, да вдигат ли цената или да я оставят пазара сам да я оцени
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

              Знаех си, че има нещо сбъркано в тебе!
              не "има нещо сбъркано в теб" ........ а по-правилно е да напишеш .......... "всичко е сбъркано при теб" .......... и тогава ще съм напълно съгласен с твоята константация

              - тази година съм наобратно на форума понеже съм продал
              - миналата година бях наобратно на форума понеже цяла година критукувах мажо за редица грешки .......... тогава ми пишехте продавай и се махай...
              - по-миналата година мивкаджията продаваше в ЦКБ, а аз правех репата и всички ми се смеехте
              - преди това като купувах пак пишехте тук .......... "има нещо сбъркано с тоя"

              преди 30-40 години пак беше същото ...... всички с униформи, а аз по дънки ...... всички постригани, а аз с "киче" .......... всяка седмица класната: "утре с родителите" ..... и цял живот все така сбъркано си живея .......... но важното е, че ми е добре

              https://www.youtube.com/watch?v=Wa0-eZhynCM

              "Злото ви поглъща с грозната си мъст ,
              никой не посмя да чуе моя глас .
              Черен съм сега и в профил и в анфас .
              Не , аз не мога да съм като вас .
              Аз сам си избрах тази съдба
              вечната черна овца."
              Last edited by polki; 26.10.2018, 17:06.
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Фронта май се пренесе при банката. Тук се наиграхме... засега.
                не дърпай мечката за опашката ........... щом мечката играе при съседите - знай, че ще навести и теб

                не бързай да радваш .......... нали онзи ден ви писах, че ще почнат арбитражи да се правят ........ ще се продава ХИМ и ще се купува ЦКБ ........ и не само ЦКБ, но всичко останало което е по-привлекателно от ХИМ

                изчакай и ще се видиш какво ще стане...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Фронта май се пренесе при банката. Тук се наиграхме... засега.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=pFZW...xXNomn&index=2
                    Поздрав за всички лакончета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Един страничен въпрос,ФИБ със уговорена сделка ли продаде тогава или на пазар?
                      Е на пазар беше, но при вече замряла търговия !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        наздраве ............. току що отпих от айряна ............ знаеш, че не пия алкохол ...
                        Знаех си, че има нещо сбъркано в тебе!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          не съм убеден какво ще се случи на борсата .......... но знам със сигурност какво ще се случи утре с темата
                          Ти не знаеш нито кой е алигаторът ,нито кой му сипва,но иначе приказки много.Я кажи защо в другите позиции извън групата на Хима не се
                          наблюдава такова нещо?При панически разпродажби би трябвало навсякъде да е едно и също.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            каквото съм написал - съм го написал

                            кой как го е разчел си е негова работа

                            нито имам претенции, че знам какво става, нито имам претенции, че всичко ще се случи така както съм го написал и от къде на къде ще го познавам??? ................ единствено го виждам, че бяга ........... бяга от 2,50 когато за пръв път му продадох до днес само отстъпва ......... ако толкова му трябваха акциите ви щеше да си сложи ордера на 2,30 и да ви чака там както направи ромите при софарма .............. а тук алигатора шикалкави и тупка на място топката, а топката вече го удари по носа ......... следващият път може да го хвърли и в нокдаун .......... не му пожелавам да го нокаутира

                            пак ще напиша ............ смятам, че алигатора купува акциите с отвращение

                            не е препоръка
                            А защо да слага ордер на 2.3, като ще изхарчи повече. Сега сваля леко цената и продължава да си пазарува, а в дни с червени западни сесии дири си взема повечко. Както каза не е решил не е закарал цената на 2.3, 2.5, 3 или н колкото е нужно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Полки, кой определя кое са глупости? Кой определя какво да трие? Защо си толкова убеден, че знаеш какво ще се случи утре?
                              не съм убеден какво ще се случи на борсата .......... но знам със сигурност какво ще се случи утре с темата
                              Last edited by polki; 26.10.2018, 03:44.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                може и да се разберем по тази точка ........... не съм пълен въздържател ......... пия по специални поводи и средно изпивам 500-700 мл. твърд алкохол годишно

                                ------------

                                пиши по темата, моля ........... на кой са нужни глупостите в предния пост??? .......... утре сутринта модито ще ги изтрие така или иначе...
                                Полки, кой определя кое са глупости? Кой определя какво да трие? Защо си толкова убеден, че знаеш какво ще се случи утре?
                                За алкохола - браво на теб, наистина е здравословно да не пиеш, а мен ме е срам да кажа колко пия дори за вечер
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X