IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
    А по други позиции не бяга, така ли..
    Да не прибързваме.
    Времето, само то ще покаже. ЕТФ - а създава голяма волатилност ( засега само в едната посока ). Който успее и може се възползва. Една седмица на минус и ще разберем потенциалът му и в другата посока.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
      Само дето на аукциона увиснаха 40000бр. продава и никой ги неще. Явно някой бяга от политическата несигурност, защото сме виждали как се потапя и пада като гюле. Тази акция е за висш пилотаж и за играчи с нерви като корабни въжета, нещо като за хора заклети спекуланти. НО рискът отговаря на печалбата и загубата.Разсъждавам на глас и не препоръчвам нищо.
      Опитах се да бъда деликатен за мен тази акция е по-скоро за мазохисти. Инък съм съгласен с написаното. Няма акция, като изключа любовното, което да ми носила толкова радост колкото тук. И ако другаде търся фундамент и добро корпоративно управление тук винаги съм се осланял на инстинкта си...
      Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

      Коментар


      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
        Само дето на аукциона увиснаха 40000бр. продава и никой ги неще. Явно някой бяга от политическата несигурност, защото сме виждали как се потапя и пада като гюле. Тази акция е за висш пилотаж и за играчи с нерви като корабни въжета, нещо като за хора заклети спекуланти. НО рискът отговаря на печалбата и загубата.Разсъждавам на глас и не препоръчвам нищо.
        А по други позиции не бяга, така ли..
        Да не прибързваме.
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
          Май му се разменА на флагмана... нищо и утре е ден


          Само дето на аукциона увиснаха 40000бр. продава и никой ги неще. Явно някой бяга от политическата несигурност, защото сме виждали как се потапя и пада като гюле. Тази акция е за висш пилотаж и за играчи с нерви като корабни въжета, нещо като за хора заклети спекуланти. НО рискът отговаря на печалбата и загубата.Разсъждавам на глас и не препоръчвам нищо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
            специално за флагмана си има обективна причина днес да не мръдне, но утре ще удари 1,60

            не е препоръка, но да не кажете после, че не съм предупредил

            имам флагмани, имам мноооого флагмани, всъщност имам само флагмани, две репа и 30 лв. кеш ...

            Май му се разменА на флагмана... нищо и утре е ден
            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              от тук май посоката по скоро е надолу

              Не е препоръка
              Още колко хляб ще изядеш докато разбереш за какво иде реч

              Препоръка е !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                от тук май посоката по скоро е надолу

                Не е препоръка
                По-скоро така ти се иска,защото продаде,а?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                  от тук май посоката по скоро е надолу

                  Не е препоръка
                  По вероятно до края на седмицата да качи на 2лв.Някой ти атакува позицията с
                  1,7 мил бр. пък ти чакай да пада щото нямаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    В моментана сайта на експат това е като данни, къде виждаш други числа?
                    На сайта пише че за 04 Ноември. Надявам се днес преди началото на търговията да видим новите (към 07 Ноември)

                    Коментар


                    • В моментана сайта на експат това е като данни, къде виждаш други числа?

                      Коментар


                      • Помисли и посмятай още малко -

                        Химимпорт 114 512 173 600 11.41% 7.37% -> това беше сутринта преди отваряне
                        За деня: 1 791 161 акц. за 2 672 501лв. се добавиха

                        много грешиш
                        Last edited by aleks262; 08.11.2016, 10:40.

                        Коментар


                        • от тук май посоката по скоро е надолу

                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Днес са минали 1 791 161 акции; средна цена 1.492: -1,19%. Каква е причината ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              движение йок.
                              специално за флагмана си има обективна причина днес да не мръдне, но утре ще удари 1,60

                              не е препоръка, но да не кажете после, че не съм предупредил

                              имам флагмани, имам мноооого флагмани, всъщност имам само флагмани, две репа и 30 лв. кеш ...

                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Здравейте, колеги! Според вас каква е причината цената на акцията днес да не расте ?

                                Коментар

                                Working...
                                X