IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Заювците сипаха на бърза ръка.. що бе , зайковци?
    Като гледам зайковците не са много както изглежда само хиени са останали на БФБ-то и не се лъжат лесно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
      Сега да видим ще има ли за обяд и за вечеря.
      Според мен не, бързо ще възстанови

      Коментар


      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
        Сега да видим ще има ли за обяд и за вечеря.
        Това са трохи...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
          За да може Кумчо вълчо да закуси
          Сега да видим ще има ли за обяд и за вечеря.

          Коментар


          • За да може Кумчо вълчо да закуси

            Коментар


            • Заювците сипаха на бърза ръка.. що бе , зайковци?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                И аз така мисля по принцип, но все пак не трябва да забравяме, ЧЕ ВСЪЩНОСТ СВЕЖИТЕ ПАРИ СА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МАЛКО ВСЕ ОЩЕ В ЕТФ-А. ДО СЕГА ТЕЗИ АКЦИИ СА БИЛИ "ЗАКЛЮЧЕНИ" при пенсионни, сега отново са заключени при тях, но през BGX. Голямата волатилност, била тя надолу или нагоре ще се получи ако/ когато някой налее свеж кеш, сега наблюдаваме само балансиране на някои позиции по чисто технически причини. Дали ще бъдат това 2-3 големи чужди големи или 10-100 К българи, ще видим. Аз лично съм песимист. Според мен има един- единствен начин БФБ да расте и той е чрез прозрачни, перспективни компании, съчетано с читави мажоритари. Всички останали опити, били те ЕТФ, къси, маржин и т.н. са нещо изкуствено, което със сигурност не би донесло ДЪЛГОСРОЧЕН ефект. Няколко тариката ще изкарат някакви пари еднократно и след това ще реват, че никой не обръща внимание на борсата

                "Според мен има един- единствен начин БФБ да расте и той е чрез прозрачни, перспективни компании, съчетано с читави мажоритари"

                ДА! Така е, но нека да се възползваме и от ситуацията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                  Времето, само то ще покаже. ЕТФ - а създава голяма волатилност ( засега само в едната посока ). Който успее и може се възползва. Една седмица на минус и ще разберем потенциалът му и в другата посока.
                  И аз така мисля по принцип, но все пак не трябва да забравяме, ЧЕ ВСЪЩНОСТ СВЕЖИТЕ ПАРИ СА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МАЛКО ВСЕ ОЩЕ В ЕТФ-А. ДО СЕГА ТЕЗИ АКЦИИ СА БИЛИ "ЗАКЛЮЧЕНИ" при пенсионни, сега отново са заключени при тях, но през BGX. Голямата волатилност, била тя надолу или нагоре ще се получи ако/ когато някой налее свеж кеш, сега наблюдаваме само балансиране на някои позиции по чисто технически причини. Дали ще бъдат това 2-3 големи чужди големи или 10-100 К българи, ще видим. Аз лично съм песимист. Според мен има един- единствен начин БФБ да расте и той е чрез прозрачни, перспективни компании, съчетано с читави мажоритари. Всички останали опити, били те ЕТФ, къси, маржин и т.н. са нещо изкуствено, което със сигурност не би донесло ДЪЛГОСРОЧЕН ефект. Няколко тариката ще изкарат някакви пари еднократно и след това ще реват, че никой не обръща внимание на борсата
                  Last edited by 15%; 09.11.2016, 00:47.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                    ееееееееее флагмана на бфбто ка можеш да го изоставиш?
                    https://pixabay.com/bg/%D0%B8%D0%B7%...D1%8F-1744685/
                    когато виждам подобни снимки да се развяват из форума съм спокоен ................ притеснявам се когато във форума "челните" теми са озаглавени: "какъв автомобил подхожда на голям инвеститор"; "какъв часовник подхожда на голям инвеститор"; "каква секретарка/любовница подхожда на големия инвеститор" и т.н.
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                      Май му се разменА на флагмана... нищо и утре е ден
                      защо? .............. не погледна ли какъв беше пазара в първата половина на сесията? страха дойде в повече след обяда породен от изборните резултати, но акцията се държи достойно

                      нали знаеш, че трябва да купуваш когато има страх и трябва да продаваш когато всички са в еуфория

                      а еуфорията ще е другата седмица след изборите
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                        ееееееееее флагмана на бфбто ка можеш да го изоставиш?
                        https://pixabay.com/bg/%D0%B8%D0%B7%...D1%8F-1744685/
                        Който иска да е експоузнат към Българския пазар следва да има Химимпорт!
                        Това е акцията, която има най-голяма корелация с общите пазарни нива
                        IM d best

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                          Аз ще ям хляб пък някой ще ядат палките на мажоритарите
                          Форума е анонимен ,няма да си мерим пи.кити.Колкото кинти имаме изкарани колегите от форума и колко ще изкараме още нямаш си на идея.Тъй като каза че няма да пишеш повече ,хвърляй по едно око на БФБ . Препоръка е !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                            Ако иска и под 1лев да пада аз с тая пародия БФБ вече не се занимавам така че ми е все тая. Това ми е последния коментар в тая тема
                            ееееееееее флагмана на бфбто ка можеш да го изоставиш?
                            https://pixabay.com/bg/%D0%B8%D0%B7%...D1%8F-1744685/
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
                              Още колко хляб ще изядеш докато разбереш за какво иде реч

                              Препоръка е !
                              Аз ще ям хляб пък някой ще ядат палките на мажоритарите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                                По-скоро така ти се иска,защото продаде,а?!
                                Ако иска и под 1лев да пада аз с тая пародия БФБ вече не се занимавам така че ми е все тая. Това ми е последния коментар в тая тема

                                Коментар

                                Working...
                                X