IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Аз зор да се качвам на тази яхта нямам! Кой знае дали няма да решат да ме учат да летя примерно при неудобни въпроси . Те нека правят печалби и да дават дивиденти, пък все ще събера парички за някое корито, което да си юркам на селския язовир.
    Ти зор може да нямаш, но като акционери всички имаме дял от нея . Най хубавото нещо относно холдинга и щерките е, че за сега остават извън апетита на Шиши, Цаци и Тиквеници !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Като останем шепа заблудени акционери може и там ...
      Аз зор да се качвам на тази яхта нямам! Кой знае дали няма да решат да ме учат да летя примерно при неудобни въпроси . Те нека правят печалби и да дават дивиденти, пък все ще събера парички за някое корито, което да си юркам на селския язовир.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • аа тогава ще дойдем всички, сега сме 3526 ... яхтата колко побира?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Не знам, но на мен ми е мечта едно събрание на яхтата да направим, много е хубава
          Като останем шепа заблудени акционери може и там ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            Няма страшно, така е с новобранците - като падне си мислят, че ще пада вечно .. и продават в ниското. Просто гледай фундамента!
            Това за новобранците... Е аз гледах фундамента като почнах да купувам на 6 лв и осреднявах надолу .......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Дааа, имам..
              На Хаваите изригва вулкан, та трябва пак да ходим на Малдивите...

              пп Пардон, тва не се отнасяло за мен....
              Не знам, но на мен ми е мечта едно събрание на яхтата да направим, много е хубава

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Интересно дали ЕЦБ ще има претенции към БГ банките или ще се вгледа само в топ3 и няма да поглежда надолу? г-н Керезов, някакви притеснения?
                Дааа, имам..
                На Хаваите изригва вулкан, та трябва пак да ходим на Малдивите...

                пп Пардон, тва не се отнасяло за мен....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение


                  не ми хареса това падане до 2.07 !
                  имам акции, но продадох една част !
                  Няма страшно, така е с новобранците - като падне си мислят, че ще пада вечно .. и продават в ниското. Просто гледай фундамента!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                    Нагоре, иска ли питане!
                    Ти устоя ли на психологическата си граница, имаш ли акции?

                    не ми хареса това падане до 2.07 !
                    имам акции, но продадох една част !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Eх, Тони, хайде, понеже вадиш интересно инфо от сбирките, на които ходиш, да ти кажа, че си объркал темата Според публичната мълва кандидастването ни за ERMII странно (или не) съвпадна с отпадането на една банка от топ 3, в следствие на обединението на една друга банка с още по-хептен друга банка - ще ме разбереш, нали Ся, ЕЦБ може да гледа която си пожелае банка/банки, но важни са тези в топ 3 и те ще се гледат под лупа, другите би следвало да минат между капките, затова и притеснения тук няма и няма и как да има
                      Благодаря за отговора. И аз забелязах това щастливо съвпадение.
                      и все пак:

                      "Проверката ще е на качеството на активите, а ЕЦБ може да прецени да сложи под мониторинг и други банки, допълни Горанов."
                      Last edited by tony1975; 18.07.2018, 14:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Интересно дали ЕЦБ ще има претенции към БГ банките или ще се вгледа само в топ3 и няма да поглежда надолу? г-н Керезов, някакви притеснения?
                        Eх, Тони, хайде, понеже вадиш интересно инфо от сбирките, на които ходиш, да ти кажа, че си объркал темата Според публичната мълва кандидастването ни за ERMII странно (или не) съвпадна с отпадането на една банка от топ 3, в следствие на обединението на една друга банка с още по-хептен друга банка - ще ме разбереш, нали Ся, ЕЦБ може да гледа която си пожелае банка/банки, но важни са тези в топ 3 и те ще се гледат под лупа, другите би следвало да минат между капките, затова и притеснения тук няма и няма и как да има
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          Трябва ли да има? И да има ще си каже ли?
                          незнам , бъбрим си...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Интересно дали ЕЦБ ще има претенции към БГ банките или ще се вгледа само в топ3 и няма да поглежда надолу? г-н Керезов, някакви притеснения?
                            Трябва ли да има? И да има ще си каже ли?

                            Коментар


                            • Интересно дали ЕЦБ ще има претенции към БГ банките или ще се вгледа само в топ3 и няма да поглежда надолу? г-н Керезов, някакви притеснения?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                                Привет,

                                Много се умълчахте ?!
                                Някакви прогнози за цената ?!
                                Нагоре, иска ли питане!
                                Ти устоя ли на психологическата си граница, имаш ли акции?
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X