IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кеширалите що мълчат, кеш в устата ли държат.
    Бруталното рали тепърва предстои.

    Коментар


    • Не знам защо толкова постове са изтрити, но вече има нещо гнило във форума....
      Прекалява се с модерацията !
      Не можеш да напишеш едно изречение против правата линия спусната на модературчетата.. Оставете ги тролчета и Стролчета да пишат каквото си искат за Хима....Поне за мен има смисъл ( в безмислието на постовете им ..) да се пишат и други мнения за групата..Мислите ли, че за инвеститори с по 100- 200 К това тролене ще повлияе..?

      Без дребни бъзици темата угасва...

      пп Шефа где е ?
      Last edited by 4i40; 20.08.2018, 18:31.

      Коментар


      • тук в края на месец август ли ще пускат дивидента?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          И аз не се заяждам ,щом се срина от над 17лв. на 0,70 Защо да не е възможно от 2.16 да падне на 0,50Все пак не говорим за -96%
          Балкане,
          Понеже не спираш с евтините ти манипулативни номерца ще се намеся!
          Цената падна под 0,70лв и по спомен беше 0,63 - 0,65 най - ниска. Имам покупки през този период. И причината беше фонд + икономическа криза + политическа криза. Дори и при възходящ пазар, ако излиза фонд ще има тотален срив на цената при ниската ликвидност на борса като БФБ.
          Така, че това дето си внушаваш, (след определени интервенции от 7-ми километър) че ще стане е вероятен сценарий по всяко време и е валидно за всяка една компания на света. Спадове има и на големи борси точно по тази причина.
          Разликата от тогава и сега:
          1.Няма фонд, който да продава в момента
          2. Хима вече е утвърдена компания
          3. Има печалба през цялото време на публична компания
          4.Намалява ФФ
          5.Раздава растящи дивиденти
          6.Вероятността от голяма криза като тази от 2007 е МНООООООГО малка.
          7. Компанията в момента има много добри показатели - ОТЛИЧНИ даже
          8. Хима , ако не знаеш е от ключово значение за няколко фонда , сам се сети кои. Ама ме съмнява, че можеш
          9. Хима е от значение за Пенсионни фондове, а там ако не знаеш доходносста е от изключително значение.
          10.Стойността на парите във времето не е еднаква ( ОСНОВЕН УРОК - пак си го пропуснал в 7-ми километър) и 0,70 лв преди една година не се равняват на 0,70лв сега! Така,че цената СЪС СИГУРНОСТ ще е по - висока, ако Хима работи така както работи в момета.
          11. Цената и в момента е БРУТАЛНО ниска и подценена и страха е калкулиран в излишък.
          12. Цената на една акция е динамична стойност и точно затова е важно КАКВО ЩЕ ПРАВИШ ПО ВРЕМЕ НА КРИЗА, а не да ревеш истерично, че един ден ще има криза. Винаги има кризи!!!!
          13. Инвестирането щеше да е за мазохисти ако глупостите, които пишеш бяха верни и всички видове фондове щяха да са забранени от закона пирамиди.
          14. Цената на Хима наистина не е порастнала много сравнено с други компании на БФБ. И по тази логика , ако изобщо пада, няма как да е толкова много.
          15. Цената трябва да е в пъти по - голяма ако сравним Хима с добри компании порастнали до цени по - високи от преди кризата. Това значи цени от поне 17 -18лв за брой. Ако печалбата се увеличава така съм сигурен,че ще ги видим.
          16. Шанса да спечелиш в пъти е много голям. Точно при Хима, защото с нищо не е по- лоша компания от прехвалените на БФБ. Дори напротив!
          17. Учи и чети, защото си много слаб!

          Има още много, но така или иначе няма да го разбереш
          Last edited by HiperioN; 17.08.2018, 15:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

            Да , така е !
            Всичко е възможно, но на този етап, мисля , че е малко вероятно !
            Ох дано си прав,че започвам да се притеснявам много

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              И аз не се заяждам ,щом се срина от над 17лв. на 0,70 защо да не е възможно от 2.16 да падне на 0,50
              Да , така е !
              Всичко е възможно, но на този етап, мисля , че е малко вероятно !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                Нали говорим за едно и също нещо ?! Аз говоря за Химимпорт, ти да не си мислиш за Химко ?!
                Това е шега, а не заяждане ! ;-)
                И аз не се заяждам ,щом се срина от над 17лв. на 0,70 Защо да не е възможно от 2.16 да падне на 0,50Все пак не говорим за -96%
                Last edited by strol; 17.08.2018, 14:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Не пич,аз толкова съществени грешки не правя
                  Нали говорим за едно и също нещо ?! Аз говоря за Химимпорт, ти да не си мислиш за Химко ?!
                  Това е шега, а не заяждане ! ;-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                    Привет,

                    Да не се обърка :-)
                    По-скоро едно за 2 лв :-)
                    Не пич,аз толкова съществени грешки не правя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol

                      Да брат,готов съм да го направя , сега кротувай търкаляй си се под джанката паси си пръча и чакай промоцията две за левче
                      Привет,

                      Да не се обърка :-)
                      По-скоро едно за 2 лв :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Не бързай да допълваш, изчакай малко и ще ги купиш по-евтинко от билетче за метрото
                        Виждам, че ги разбираш нещата.
                        А ако те послушам и не стане така, ще ми възстановиш ли загубите? А?
                        И мисля, че е редно да кажеш цената на билетчетата за метрото. Като го ползваш, поне кажи.
                        Last edited by Три без коз; 17.08.2018, 12:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Голем кеф, ей така, докато се търкалям по плажа, си чакам дивидента.
                          И артията си кротува.
                          Ще си допълня евтинко с дивидента.
                          Но това си е мой проблем, разбира се.
                          Не бързай да допълваш, изчакай малко и ще ги купиш по-евтинко от билетче за метрото

                          Коментар


                          • Голем кеф, ей така, докато се търкалям по плажа, си чакам дивидента.
                            И артията си кротува.
                            Ще си допълня евтинко с дивидента.
                            Но това си е мой проблем, разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                              Я, колко хубаво си мълчим, вместо да дърдорим глупости! А мълчанието е злато - като съберем достатъчно, ще инвестираме на борсата.
                              Това ми хареса ! :-)

                              Коментар


                              • Я, колко хубаво си мълчим, вместо да дърдорим глупости! А мълчанието е злато - като съберем достатъчно, ще инвестираме на борсата.

                                Коментар

                                Working...
                                X