IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Представи си че за да се вдига цената, някой трябва да купува, а ако цената е ниска и искаш да купиш по-голям пакет от кой ще го купиш, ами от основния акционер, ама той защо да ти продава като е евтино, ами защото ще се раздели с два, три мил. акции, но ще си вдигне пазарната капитализация с десетки милиони, т.е. и Мажоритара печели. Това за теб може да е отрицателен сигнал, но за мен че влиза някой на тези цени е положителен сигнал и този който дава милиони едва ли чака да е на минус

    Коментар


    • "Инвест Кепитъл" АД(фирмата мажо) намали през годината своите акции от 73,86 до 73,03, вижда се ясно в публикуваните отчети. Сега по мои сметки никой извън мажо не притежава подобен процент, с който е увеличен ФФ=> вдигат благородно по неразбираема за мен причина или считат че акциите им са надценени и момента е удобен за продажба?

      Ако съм допуснал грешка в сметките, моля да ме коригира някой.

      Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Нали това искат всички ...по-голям фрии и по-малък мажо за всяка една компания на БФБ, или греша ?
      Вероятно ще се напишат и коментари - да ама не по този начин ...
      Всеки иска мажо, който държи под 50%, за да не може еднолично да се взимат решенията и всички останали да са публика. А да си продава по малко акциите...всички знаем какви за пазарните принципи и кога се купува и кога продава. За мен не е позитивен сигнал, пореден.


      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Мисля че има мегдан да направи още 60ст ръст за три месеца, обаче това не означава че ще се случи или че съм уцелил периода.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

          Увеличил се е от 21.16 на 23.86. Това ясно ми говори за едно, за съжаление.


          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
          Нали това искат всички ...по-голям фрии и по-малък мажо за всяка една компания на БФБ, или греша ?
          Вероятно ще се напишат и коментари - да ама не по този начин ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Как е променен?
            Увеличил се е от 21.16 на 23.86. Това ясно ми говори за едно, за съжаление.


            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Как е променен?
              Расте

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                ФФ е променен. Никой не коментира.
                Как е променен?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • ФФ е променен. Никой не коментира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Бърборино, точно ти пък да обвиняваш другите в спам...
                    Това е поредното доказателство за сгрешената ти самооценка.
                    Хрантутина няма как да е адекватен, цял живот не е произвел нищо освен ....а!
                    Last edited by Manyface God"; 28.12.2016, 10:09.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Няма как да го хване ток-дървото е диелектрик /не привежда ток/.
                      Може носещата му конструкция да е от арматура.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Прав си ,носа ми е, като на Пинокио или Буратино ,сега стига спами!
                        Бърборино, точно ти пък да обвиняваш другите в спам...
                        Това е поредното доказателство за сгрешената ти самооценка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Монти, оплел си се в лъжи като пате в кълчища. Предполагам, че дългият ти нос, който става все по- дълъг след всяка
                          лъжа, скоро ще пробие монитора и ще те хване тока.
                          Няма как да го хване ток-дървото е диелектрик /не привежда ток/.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Монти, оплел си се в лъжи като пате в кълчища. Предполагам, че дългият ти нос, който става все по- дълъг след всяка
                            лъжа, скоро ще пробие монитора и ще те хване тока.
                            Прав си ,носа ми е, като на Пинокио или Буратино ,сега стига спами!

                            Коментар


                            • И Монти, демо версията, на която ти се упражняваш,
                              не е същото като това, с което словоблудстваш, малък палавнико.

                              Коментар


                              • Монти, оплел си се в лъжи като пате в кълчища. Предполагам, че дългият ти нос, който става все по- дълъг след всяка
                                лъжа, скоро ще пробие монитора и ще те хване тока.

                                Коментар

                                Working...
                                X