IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не си изпълниха таргета за връзка с Турция до есента

    през май
    Засега фокусът е в страните от Европейския съюз. С Турция работим сериозно върху изграждането на "мост", който да свързва мрежата на DPD с наша сериозна партньорска компания в Турция, която е водеща компания на турския пазар. Опитваме се да преодолеем митническите и законовите усложнения, които спецификата на тяхното законодателство носи, така че наистина да можем да предложим нормална услуга, която не е обременена от допълнителни трудности, и бюрократични, и финансови. Имаме напредък, в процес на тестове сме на подобен процес, който вече е разписан и внедрен. Предполагам, че до есента ще можем да предложим ефективно връзка по доставка на пратки от и за Турция, включително към и от мрежата на DPD, включително за Балканите, като България и Румъния.
    през ноември

    „Планираме фокусиране в региона България, Румъния, Гърция и Турция и връзка от и до Европа с DPDgroup. Опитваме да структурираме услуга, която да ни свърже с Турция, където най-големият куриер е 25% собственост на Геопост. Надявам се в рамките на следващата година да успеем да предоставим тази връзката с Турция“, сподели директорът.

    Сигурно не е лесно, но какво да се прави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
      поръчката ми от emag дойде с еконт...
      На мен едната ще дойде със Спиди
      Втората са я дали на Рапидо
      Третата още не са я насочили
      Първата (със 7 продукта) даже ще я пращат на части по Спиди, така че шоу

      emag имали някаква таблица с тарифа и капацитети и първо дават на най-евтиния куриер за точка Х , но знаят че той им капацитет У и тогава дават на следващия по цена докато му запълнят капацитета и т.н. Така съм чул

      „Спиди разчита на ръста на онлайн търговията в България от 25% на година, както и на факта, че в момента само 28% от българите пазаруват онлайн при 63% средно в ЕС“, заяви Данаил Данаилов, член на Съвета на директорите на куриерската компания, по време на форума.
      Работа има за всички майчем. Растящ бизнес и това е. Иначе от 3 поръчки по емаг тази година (преди черния петък с още 3) всички дойдоха със Спиди. Сега по тях ще пратят едрата бяла техника, а по Рапидо една малка джаджа.

      Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      занеси я на Спиди да ти я донесат втори път
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
        поръчката ми от emag дойде с еконт...
        занеси я на Спиди да ти я донесат втори път

        Коментар


        • поръчката ми от emag дойде с еконт...

          Коментар


          • аз вече купих 10-тина неща от черния петък
            супер съм доволен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              Кое му е смешното не разбирам?
              А за енергони ли искаш да пише?

              Междудругото аз продадох по-голямата част от акциите ми в Спиди и малко съжалявам.
              е не се коси толкова де....все още може да си ги върнеш на изгодна цена...според мен тук има още мнооого накъде да се расте
              Не е Препоръка!!!
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                Форти, прави впечатление, че само по балонните позиции се въртиш и то винаги след балнирането - на 17 лв. не пишеше за Спийди, но на 36 си първи да пишеш

                Кажи за своята си балонера дето се хвали че си на 100% нашит там - СФАРМАТА ТРД. ХАХА

                ХАХА, нещо не пишеш там скоро време. И там се тъгуват на скъпи цени БЪДЕЩИ очаквания, и там няма начин да не се повтори историята и да видим спукване
                Кое му е смешното не разбирам?
                А за енергони ли искаш да пише?

                Междудругото аз продадох по-голямата част от акциите ми в Спиди и малко съжалявам.

                Коментар


                • Форти, прави впечатление, че само по балонните позиции се въртиш и то винаги след балнирането - на 17 лв. не пишеше за Спийди, но на 36 си първи да пишеш

                  Кажи за своята си балонера дето се хвали че си на 100% нашит там - СФАРМАТА ТРД. ХАХА

                  ХАХА, нещо не пишеш там скоро време. И там се тъгуват на скъпи цени БЪДЕЩИ очаквания, и там няма начин да не се повтори историята и да видим спукване
                  Last edited by BullsonBSE; 26.11.2015, 15:34.
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                    BullsonBSE, стига се напъва де, няма смисъл. Всеки сам решава къде да инвестира и къде не, това е въпрос на лични анализи и избор.
                    Бъдещето е в електронната търговия, логистиката от там ще расте. Не случайно Амазон си правят свои дружества за логистика, надали е само ей така за да се намират на работа.
                    +1

                    Коментар


                    • BullsonBSE, стига се напъва де, няма смисъл. Всеки сам решава къде да инвестира и къде не, това е въпрос на лични анализи и избор.
                      Бъдещето е в електронната търговия, логистиката от там ще расте. Не случайно Амазон си правят свои дружества за логистика, надали е само ей така за да се намират на работа.
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                        студено
                        ако ти кажа таргета до 2020 г. на двама приятели ще гледаш така


                        затова няма да ти го кажа, да не получиш ортикарии
                        Какъв таргет ще ми кажеш Може само да ме разсмееш.
                        Какъвто и таргет да дадеш, това тук повече от 5 лв. не струва! Съвсем сериозно и не се литкайте по балонните печалби - това тримесечие или година ги има, догодина не!
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                          студено
                          ако ти кажа таргета до 2020 г. на двама приятели ще гледаш така


                          затова няма да ти го кажа, да не получиш ортикарии
                          кажи му го - да се разкара и от тази тема

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                            Как е балонерата, стигнехте ли 200 милина капитализация, после колко гоните 400 милиона ли Скоро ще е изпраскването на балона, сега Сирма е по-актуална
                            студено
                            ако ти кажа таргета до 2020 г. на двама приятели ще гледаш така


                            затова няма да ти го кажа, да не получиш ортикарии

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                              Тук се изгубиха няколко постинга

                              https://translate.google.bg/translat...-din-tara.html

                              увеличават с 30 точките в Румъния от раз с TIU Travel Center
                              през 2013 в БГ Спиди увеличи точките от раз с Пикадили, после дойдоха над 100 SPS-и

                              мина черния петък във fashiondays
                              в петък (27 ноември) ще е черния петък в emag
                              и в Румъния тоже

                              доставя се основно със Спиди, така че поръчвайте смело на промоциите
                              тази година вярвам има доста по-добра организация и няма да има презадръстваме

                              Нямам търпение да излязат отчетите, да видя ефекта от най-силното тримесечие
                              Как е балонерата, стигнехте ли 200 милина капитализация, после колко гоните 400 милиона ли Скоро ще е изпраскването на балона, сега Сирма е по-актуална
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Тук се изгубиха няколко постинга

                                https://translate.google.bg/translat...-din-tara.html

                                увеличават с 30 точките в Румъния от раз с TIU Travel Center
                                през 2013 в БГ Спиди увеличи точките от раз с Пикадили, после дойдоха над 100 SPS-и

                                мина черния петък във fashiondays
                                в петък (27 ноември) ще е черния петък в emag
                                и в Румъния тоже

                                доставя се основно със Спиди, така че поръчвайте смело на промоциите
                                тази година вярвам има доста по-добра организация и няма да има презадръстваме

                                Нямам търпение да излязат отчетите, да видя ефекта от най-силното тримесечие

                                Коментар

                                Working...
                                X