IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
    20% надолу ще ми дойдат по-добре на мен.
    +1
    и на меееенннн

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
      +1



      Корекция доколкото знам е спад с над 10%, тоест тук да хлътне до 34,5 лв.
      При тази ситуация доста "бавни" и неуверени чакащи да влязат ще влязат
      но дали ще се появи благотворителна организация да им даде този шанс?

      Все ми е тая, аз си чакам 2020


      Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам
      20% надолу ще ми дойдат по-добре на мен.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        precakanoto, тук от значение са представите за стойност на французите. Какво мислим с теб или Осло не е толкова важно.
        +1

        Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
        Няма спор, че една здравословна корекция тук ще бъде добре дошла за всички.
        Корекция доколкото знам е спад с над 10%, тоест тук да хлътне до 34,5 лв.
        При тази ситуация доста "бавни" и неуверени чакащи да влязат ще влязат
        но дали ще се появи благотворителна организация да им даде този шанс?

        Все ми е тая, аз си чакам 2020


        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам

        Коментар


        • precakanoto, тук от значение са представите за стойност на французите. Какво мислим с теб или Осло не е толкова важно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            Няма спор, че една здравословна корекция тук ще бъде добре дошла за всички.
            Мисля че е в разрез с представите на осло. Вероятно очаква половин-милиард капитализация. Е, както подчерта и Булсон - оцк беше стигнало и милиард, а преди това и великата патка беше за милиард. За съжаление и двете са в небитието Изглежда техния пример не е добре да бъде следван )))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Скърца балончето, звукът може да стане все по-сърцераздирателен но ако последва и последния пукот нещата може да се оправят. За сметка на това обаче ми е все по-интересно какъв е баланса и растежите на ... рапидо
              Спред мен еконта може да ги изпревари за малките пратки, а ако погледнете каква е средната цена на фактурите в лотарията на нап ще се запитаме дали не точно с тях се извършват в в по-голяма степен въпросните пратки
              Няма спор, че една здравословна корекция тук ще бъде добре дошла за всички.
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                виртуалната печалба на база котировки, не е печалба, а служи само фондовете да си отчитат доходностите, които са също виртуални - днес ги има утре ги няма. реално е само когато се затвори позиция. тук затварянето на тези цени е мираж, щото те са на база факта, че леко се купува
                Скърца балончето, звукът може да стане все по-сърцераздирателен но ако последва и последния пукот нещата може да се оправят. За сметка на това обаче ми е все по-интересно какъв е баланса и растежите на ... рапидо
                Спред мен еконта може да ги изпревари за малките пратки, а ако погледнете каква е средната цена на фактурите в лотарията на нап ще се запитаме дали не точно с тях се извършват в в по-голяма степен въпросните пратки
                Last edited by precakanoto; 22.12.2015, 21:07.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Последните проучвания показват, че само16-17% от българите пазаруват онлайн, което е изключително нисък процент. Това каза в интервю за Агенци „Фокус" Богомил Николов, изпълнителен директор на Асоциация „Активни потребители" и доктор по икономика.

                  „Това сравнено с една Холандия да речем, където над 80-85 %, е изключително ниско. Българите все още са доста предпазливи в пазаруването по мрежата. Много хора просто не се възползват от огромните предимства", уточни д-р Николов. Едно от тях са по-ниските цени, тъй като един онлайн търговец не се налага да плаща наем на магазин и охрана.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                    Абе не ни обяснявай на нас тук за виртуални и реални печалби де. Минали сме отдавна през тези уроци. Освен тоа аз не съм фонд и не трябва да се отчитам пред никого в края на годината. Имам опита и знанията какво се случи с други логистични компании в света. А каква ще е цената след 5 години пак ще си приказваме. В някои позиции сме чакали и по 10.
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                      виртуалната печалба на база котировки, не е печалба, а служи само фондовете да си отчитат доходностите, които са също виртуални - днес ги има утре ги няма. реално е само когато се затвори позиция. тук затварянето на тези цени е мираж, щото те са на база факта, че леко се купува
                      Е какъв мираж е затварянето, като в момента до минимална 35,80 и средна около 36,50 лв можеш да развържеш 1800 акции, което прави над 65 хил. лв обем. Това ако не е ликвидност на търсенето, какво е? Виртуални печалби на база преоценъчни котировки са, ако имаш ордери за по 5 бр. през 1 лв.

                      Не е препоръка!

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/evropa/334/a/...o-za-kartelno-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                          виртуалната печалба на база котировки, не е печалба, а служи само фондовете да си отчитат доходностите, които са също виртуални - днес ги има утре ги няма. реално е само когато се затвори позиция. тук затварянето на тези цени е мираж, щото те са на база факта, че леко се купува
                          Абе не ни обяснявай на нас тук за виртуални и реални печалби де. Минали сме отдавна през тези уроци. Освен тоа аз не съм фонд и не трябва да се отчитам пред никого в края на годината. Имам опита и знанията какво се случи с други логистични компании в света. А каква ще е цената след 5 години пак ще си приказваме. В някои позиции сме чакали и по 10.
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                            Булсон, много обичам когато печеля (съм спечелил) в някоя позиция да ми се обяснява колко много съм сбъркал. И тук пак ще напомня един цитат на солиста на KISS: "I fell all of the time. It means nothing."
                            виртуалната печалба на база котировки, не е печалба, а служи само фондовете да си отчитат доходностите, които са също виртуални - днес ги има утре ги няма. реално е само когато се затвори позиция. тук затварянето на тези цени е мираж, щото те са на база факта, че леко се купува
                            Bulls on BSE

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                              Осло, яко се е нашил в Спийдито и се мъчи каква ли кладенчова вода да ни вади. То е ясно, че Спийди неструва 200 милиона, колкото е сега капитализацията, на времето който помни знае, че и при ОТЦК се трупаха така бидове на по 120 лв. и всички знаеме, как свършва всяка авантюра по търгуване на акция на база на бъдещи очаквания, а тук на 200 милиона се търгуват само бъдещи очаквания и то доста розови Освен фондове (всеки знае идеята на един фонд каква е - да се точи) едва ли някой със здравия си разум слага бид на 36 при условие, че то струва 6 само
                              Булсон, много обичам когато печеля (съм спечелил) в някоя позиция да ми се обяснява колко много съм сбъркал. И тук пак ще напомня един цитат на солиста на KISS: "I fell all of the time. It means nothing."
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Осло, яко се е нашил в Спийдито и се мъчи каква ли кладенчова вода да ни вади. То е ясно, че Спийди неструва 200 милиона, колкото е сега капитализацията, на времето който помни знае, че и при ОТЦК се трупаха така бидове на по 120 лв. и всички знаеме, как свършва всяка авантюра по търгуване на акция на база на бъдещи очаквания, а тук на 200 милиона се търгуват само бъдещи очаквания и то доста розови Освен фондове (всеки знае идеята на един фонд каква е - да се точи) едва ли някой със здравия си разум слага бид на 36 при условие, че то струва 6 само
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X