IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как финансирате инвестициите си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
    bate Goiko Име което попадне в черната листа на FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority), вече не може да се реализира в живота. Влиза автоматично в всички банкови черни листи. За това отново си помислете. Въпреки че това е безплатен форум, той не е абсолютно анонимен!
    Виж какво тиквичке. Нито FINMA ако изобщо знаеш кво е тва, нито SEC /Комисия по сигурността и обмена/ се занимават с анонимни форуми. За разлика от тях тукашната комисия непрекъснато си вре носа в този форум. И ако продължаваш да твърдиш, че кредитирате, срещу залог на апартамент, очаквай много скоро включване от тяхна страна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
      bate Goiko Име което попадне в черната листа на FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority), вече не може да се реализира в живота. Влиза автоматично в всички банкови черни листи. За това отново си помислете. Въпреки че това е безплатен форум, той не е абсолютно анонимен!
      Те там сигнали, подадени от пациенти на клиника "Св. Наум", не разглеждат

      Коментар


      • bate Goiko Име което попадне в черната листа на FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority), вече не може да се реализира в живота. Влиза автоматично в всички банкови черни листи. За това отново си помислете. Въпреки че това е безплатен форум, той не е абсолютно анонимен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
          dosadnik Посочете ми един човек който си е загубил апартамента, в следствие от търговията ни! Не можете! Няма такъв!
          Ако продължавате да ни обиждата и очерняте, ще се наложи да изпратим имената ви до
          FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) и да възбудим разследване.
          Aз пък ще изпратя твоите имена до клиника Св. Наум, че на такива като тебе им дават да пишат във форуми и не ги лекуват адекватно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
            dosadnik Посочете ми един човек който си е загубил апартамента, в следствие от търговията ни! Не можете! Няма такъв!
            Ако продължавате да ни обиждата и очерняте, ще се наложи да изпратим имената ви до
            FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) и да възбудим разследване.
            В отворено писмо ли ще ги изпратите?

            Коментар


            • dosadnik Посочете ми един човек който си е загубил апартамента, в следствие от търговията ни! Не можете! Няма такъв!
              Ако продължавате да ни обиждата и очерняте, ще се наложи да изпратим имената ви до
              FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) и да възбудим разследване.
              Last edited by proect; 26.02.2012, 16:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                Вече има ИП, който кредитира срещу залог на жилище. Мисля че това е отлична възможност, ако знаете на кого да се доверите за един дългосрочен момент в настоящето или близкото бъдеще.
                Лично аз редовна съм теглила кредити, за нискирискови борсови операции, които са се облагодеталствали моят нискобюджетен но за сметка на това силно ликвиден портфейл.
                Aз пък имам завод за производство на кашони. Може да сключим някакъв франчайзов договор, че да ми пращате клиентите си, на които сте им взели апартаментите, пък аз да им продавам кашони, в които да живеят ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                  Вече има ИП, който кредитира срещу залог на жилище. Мисля че това е отлична възможност, ако знаете на кого да се доверите за един дългосрочен момент в настоящето или близкото бъдеще.
                  Лично аз редовна съм теглила кредити, за нискирискови борсови операции, които са се облагодеталствали моят нискобюджетен но за сметка на това силно ликвиден портфейл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    От доста време ми се иска да Ви питам как се финансирате? Мисля че цените в момента не са за изпускане, ето защо търся други начини да си осигуря безрисково ср-ва за покупки. Аз лично отделям ежемесечно(при възможност) малка сума от заплатата.
                    Има ли хора тук купуващи със ср-ва от заем. Например доходността на някои АДСИЦ ще надхвърли лихвата по потенциален кредит - но разумно ли е?
                    Имах приятел който беше ипотекирал жилище 2007година и беше сложил парички на БФБ - разказвал ми е че е имало дни в които портфейла му е бил на стойност 1/4млн.
                    Та дайте съвет от къде отделяте ср-ва за инвестиции, благодаря в аванс.
                    а тези които се чудят в кой форум да се присмеят или да обяснят на някой колко е прост(характерно за БГ форумите) моля просто не пишете!
                    Вече има ИП, който кредитира срещу залог на жилище. Мисля че това е отлична възможност, ако знаете на кого да се доверите за един дългосрочен момент в настоящето или близкото бъдеще.
                    Лично аз редовна съм теглила кредити, за нискирискови борсови операции, които са се облагодеталствали моят нискобюджетен но за сметка на това силно ликвиден портфейл.

                    Коментар


                    • от еврофутбол

                      Коментар


                      • май май,
                        като гледам всички отделяме от заплатка! Други идеи до тук не съзирам. Варианта заем не ви се нрави, а това репо и аз не съм го пробвал.
                        Импето говори за самофинансиране от дивидент, ама знам че с твоя ходиш на почивка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                          Заеми яко, до дупка, после се връщат като направя 50%+ . Лошо може да се охълцаш така де...
                          е де ги направи тия +50% ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Здрасти Тони.....Много хубава тема.Използвам само собствени средства.Познавам хора,които ползват често репа,аз лично не съм го правил.Това да си заложиш жилището за да вкараш парите в акции според мен е много рисково.
                            Еееееее Боко веднъж и ти да не ми се скараш!

                            Коментар


                            • Заеми яко, до дупка, после се връщат като направя 50%+ . Лошо може да се охълцаш така де...
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Отчасти инвестициите самофинансират, отчасти с бачкане.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X