IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как финансирате инвестициите си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
    NYSERookie
    FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) , това е международен орган.
    Който има неблагоразумието да влезне в черния списък на FINMA , за винаги забравя банково и частно кредитиране, както и децата и внуците му.
    Като не познавате материята, не се излагайте!
    ТИ ВЕРНО НЕ СИ МНОГО УМНА
    я си стой при шопинга и при 'манекенските' си интереси. чудно как не си посочила и паулу коелю кат любимец.
    а FINMA е швеицарският еквивалент на КФН и няма нищо общо с функциите на КРЕДИТЕН РЕГИСТЪР, които му приписваш
    апропо как се връзват негативните постове за компания регулирана в българия с банковото кредитиране в Switzerland
    ти моето момиче откри цял нов клон на икономическо - финансовата мисъл. очаквай скоро покана за лекции от LSE , а защо не и в Ivy League
    а аз понеже съм по-глупав и от тебе , те моля на колене да ме вкараш в ЧЕРНИЯТ СПИСЪК на Швеицарската Ка Фе Не
    Last edited by NYSERookie; 26.02.2012, 21:28.
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • NYSERookie
      FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) , това е международен орган.
      Който има неблагоразумието да влезне в черния списък на FINMA , за винаги забравя банково и частно кредитиране, както и децата и внуците му.
      Като не познавате материята, не се излагайте!

      Коментар


      • Tony1975 браво за хубавата тема и хрумването ти да се проведе диалог по нея.
        Съжалявам за това в което я превърна някой "изявен финансов анализатор", в интерес на истината това с ГлобалМ взе да ми идва в повече, не само тук а и в целият форум.


        Да се върнем на темата по същество
        Аз както и повечето участници във форума влагам средства от доходите си /не от работна заплата/ а от фирмата която имам. Репо сделка до сега не съм правил, но се замислям и за такъв ход.
        Ще се радвам ако и други коментират именно по темата, а тези от ГМ да подминаваме с мълчание /има друга тема за това/, че наистина темата заприлича на нищо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
          Hunter of fools
          Моля ви да не ме коментирате и като поствате информация за мен, да е пълна, освен шопинг имам и други интереси!
          Фокусирайте се върху темата!
          ВЪЗБУЖДАНЕ може би
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от start Разгледай мнение
            Така и не разбрах полът какъв е, ма важното е, да има възбуда явно.
            ми явно тва цели кат се има предвид , че интерпол има само координираща функция и нито провежда нито ВЪЗБУЖДА разследвания
            ма кво ли се връзвам и аз, след като това неграмотно същество заплашва с орган като FINMA , който няма никакви правомощия на територията на българия
            от друга страна пък такива елементарни подобия на хора с огромно самочувствие събуждат садиста в мен и ме предизвикват да ги мачкам кат хлебарки ей тъй за кеф и за едната гавра само
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • Hunter of fools
              Моля ви да не ме коментирате и като поствате информация за мен, да е пълна, освен шопинг имам и други интереси!
              Фокусирайте се върху темата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                и да ВЪЗБУДИШ РАЗСЛЕДВАНЕ В ИНТЕРПОЛ[/B]
                Така и не разбрах полът какъв е, ма важното е, да има възбуда явно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                  Ти пък,за една тема!
                  На мен ми умря кобилата от смях с тази гарга, дето грачи тук - ти.....тема!
                  Питаш ли ме мен - аз какво ще яхна сега?!

                  Сега разбирам защо има толкова много педали у нас - с такива гарги - какво да правят?!
                  Гледай какви бисери ги ръси/грачи:

                  Лично аз редовна съм теглила кредити,
                  за нискирискови борсови операции,
                  които са се облагодеталствали моят нискобюджетен
                  но за сметка на това силно ликвиден портфейл.

                  Уаа-уу! Каква анализаторска мисъл! от...

                  Име и фамилия: Лариса
                  Пол: Жена
                  Професия: финансов анализатор
                  Интереси: Шопинг

                  "и се обръщайте както подобава когато разговаряте с дама"
                  докладваш на FINMA , оплакваш се на ИНТЕРПОЛ , да проведат едно разследване и я съдиш да те обезщети за умрелата кобила. при тея милиони дет ги вадят в полския клон, едва ли ще им е проблем неква дръглива кобила да ти платят
                  btw в полското нет пространство отзивите за тях не са много по-различни от тукашните
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Направо ми скапахте хубавата тема!
                    профитата от глобал маркет ти я скапаха.
                    ако питаш мен редно е да ги докладваш на FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) и да ВЪЗБУДИШ РАЗСЛЕДВАНЕ В ИНТЕРПОЛ
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                      dosadnik Посочете ми един човек който си е загубил апартамента, в следствие от търговията ни! Не можете! Няма такъв!
                      Ако продължавате да ни обиждата и очерняте, ще се наложи да изпратим имената ви до
                      FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) и да възбудим разследване.
                      ей ся ми изкара акъла
                      ма ако се жалвате и на арменския поп , съвсем ше ми се дръпне л....то
                      съди ме , за това , че ти опонирам с ваши официални документи и публикации
                      и кви правомощия има швеицарската комисия на наша територия тук до колкото ми е известно контрол упражнява КФН.
                      ако наистина си юристка си похарчила напразно парите за дипломата
                      ПП па тая глупост за интерпол сега я забелязах чак
                      Last edited by NYSERookie; 26.02.2012, 17:28.
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Направо ми скапахте хубавата тема!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                          НАИВHИК Моля, имайте достойнство и се обръщайте както подобава когато разговаряте с дама!
                          Ако възбудим разследване и изискаме от Интерпол да изчисти името ни, те ще излезнат с становище на базата разследване, и след това просто уведомяваме FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority), за становището на Интерпол.

                          Вече сме минавали по тази процедура, за това моля ви спрете с очернянето!
                          Извинете уважаема госпойце, ама ако може малко да се спрете с тъпизмите. Заради вас оспамихме на човека темата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                            НАИВHИК Моля, имайте достойнство и се обръщайте както подобава когато разговаряте с дама!
                            Ако възбудим разследване и изискаме от Интерпол да изчисти името ни, те ще излезнат с становище на базата разследване, и след това просто уведомяваме FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority), за становището на Интерпол.

                            Вече сме минавали по тази процедура, за това моля ви спрете с очернянето!
                            госпожице името ви не опетнено - написаното във форума са факти,
                            а вие с всяко съобщение правите впечатление на лице без познания в правото и
                            още по-малко финансовия анализ(въпреки че в профила сте се написали финансов анализатор)
                            само спамите като папагал във всяка тема кой е най най ИП
                            Last edited by ceneto; 26.02.2012, 16:55.
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • НАИВHИК Моля, имайте достойнство и се обръщайте както подобава когато разговаряте с дама!
                              Ако възбудим разследване и изискаме от Интерпол да изчисти името ни, те ще излезнат с становище на базата разследване, и след това просто уведомяваме FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority), за становището на Интерпол.

                              Вече сме минавали по тази процедура, за това моля ви спрете с очернянето!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Виж какво тиквичке. Нито FINMA ако изобщо знаеш кво е тва, нито SEC /Комисия по сигурността и обмена/ се занимават с анонимни форуми. За разлика от тях тукашната комисия непрекъснато си вре носа в този форум. И ако продължаваш да твърдиш, че кредитирате, срещу залог на апартамент, очаквай много скоро включване от тяхна страна.
                                Според мен дохтура са го набутали тея по някаква схема и сега се опитва много хитроумно да ги очерни тука

                                Коментар

                                Working...
                                X