IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как финансирате инвестициите си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    Който има много пари, може да спекулира; който има малко пари, не може да спекулира; който няма пари, трябва да спекулира.

    Костолани
    ха ха - това е готино!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
      Като си отида на село баба и дядо дават някой лев.......спестявам от тук-там и се събира кеш малко по малко
      и бегом в глобал маркетс, там профитата телефонист ше ги наместят стинките от воле
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Като си отида на село баба и дядо дават някой лев.......спестявам от тук-там и се събира кеш малко по малко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hunter of fools
          Ето ти го списъка http://www.finma.ch/e/sanktionen/unb...s/default.aspx

          Успех в намърдването
          ам тва саму хохдойчовци в то списък и то фирмени
          сигур некви спитсиални връзки требе да имаш , че да са намърдаш в него
          препоръка може би...... от ГЛОБАЛ МАРКЕТС БЪЛГАРИЯ или ВЪЗБУДЕНО ДЕЛО ОТ ИНТЕРПОЛ
          Last edited by NYSERookie; 26.02.2012, 23:23.
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
            Би ли ми обяснила,......
            Ситуацията е проста - "Монсанто" наскоро го осъдиха във Франция и правния казус вече влиза като съдебна практика в целия ЕС . Което ще повлече лавина от прогресивни искове, в резултат на което компанията ще бъде разкулачена тотално , преди да бъде погълната или директно ликвидирана .

            Поради тая причина (и не само, разбира се) ника Черкезов се е покрил, но се е "преродил" за пореден път ,за да може да крънка стинки правейки се на велик, оттук-оттам, без да си дава сметка че специализирания софтуер го следи изкъсо и отблизо . И изобщо, който се мисли че тоя форум е анонимен ,значи е пълен идиот ...
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
              NYSERookie
              FINMA (Swiss Financial Market Supervisory Authority) , това е международен орган.
              Който има неблагоразумието да влезне в черния списък на FINMA , за винаги забравя банково и частно кредитиране, както и децата и внуците му.
              Като не познавате материята, не се излагайте!
              Тази глупост се чудя, как успя да я сътвориш ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
                Вече има ИП, който кредитира срещу залог на жилище. Мисля че това е отлична възможност, ако знаете на кого да се доверите за един дългосрочен момент в настоящето или близкото бъдеще.
                Лично аз редовна съм теглила кредити, за нискирискови борсови операции, които са се облагодеталствали моят нискобюджетен но за сметка на това силно ликвиден портфейл.
                Би ли ми обяснила, как и от къде ТеГлИш кредит за НИСКОРИСКОВИ борсови оерации? А също и ако може да споделиш кои са тези нискорискови борсови операции, щоото аз поне със своят скромен опит на тези пазари, не съм чувал за такива ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  абе аз се насочих към дивиденто-снасящи, така че това лято ще имам да реинвестирам, но ми е интересно хората чакащи капиталова печалба - като не се дигат хартиите от къде намират още ср-ва да слагат?
                  Aбе намират те ... седат и се оглеждат като плъхове в трици и чакат да цъфнат налъмите Разгледай темите на изгърмялите предприятия дето са в ликвидация и ще ти се изясни въпроса. Пък и много хора вече са добили във форума нова самоличност, след като пийнаха вода и сега извършват някакви фентъзи инвестиции , един вид виртуални такива - дето само в тяхната глава се случват

                  Коментар


                  • Искайте си марджин и лост от брокерите бе хора!!!! Като му виснат 100 калпака на ИП-то, да си искат това, което по цял свят дават, може пък ИП-тата да виснат на рантутниците на Борсата, Комисията, Парламента и т.н. Мое и Клиринг да измислят, мое и къси и опции и ETF's, мое пък да тръгне тази борса

                    Коментар


                    • абе аз се насочих към дивиденто-снасящи, така че това лято ще имам да реинвестирам, но ми е интересно хората чакащи капиталова печалба - като не се дигат хартиите от къде намират още ср-ва да слагат?

                      Коментар


                      • Парите изкарани с "много труд" и "от пране на мръсно бельо" се влагат на борсата отново, малко по малко.
                        Last edited by Alee; 26.02.2012, 22:04. Причина: така счетох за по уместно
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                          Болшевик - глей са к'во - няма да се пререждаш така!!!
                          По ред на номера в този списък
                          конфликт на интереси няма
                          аз я моля да ме нахака в в негативен списък , а ти си търсиш компенсации за дръгливата кранта може дори да сме си полезни
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Женицата мое и да не е тъпа. ............
                            Но Бога ми е много упорита!!!
                            Може би ако я оставим на мира ще се поуспокои, защото може и да си повярва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Женицата мое и да не е тъпа. Просто да са и напълнили с това главата
                              не се заблуждавай маймун
                              това , което четеш е войнстваща простотия в най-чист вид , есенцията да гу е.а
                              виж и интересите btw,допреди колегата да я емне беше само шопинг а сега майка плаче ................
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Женицата мое и да не е тъпа. Просто да са и напълнили с това главата

                                Коментар

                                Working...
                                X