IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как финансирате инвестициите си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Който има много пари, може да спекулира; който има малко пари, не може да спекулира; който няма пари, трябва да спекулира.

    Костолани
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • ами според мен не е разумно,
      защото тази дивидентната доходност може да е еднократен ефект,
      а ако си изтеглил кредит за по дълъг период е кофти

      иначе и аз се финансирам от заплата
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        От доста време ми се иска да Ви питам как се финансирате? Мисля че цените в момента не са за изпускане, ето защо търся други начини да си осигуря безрисково ср-ва за покупки. Аз лично отделям ежемесечно(при възможност) малка сума от заплатата.
        Има ли хора тук купуващи със ср-ва от заем. Например доходността на някои АДСИЦ ще надхвърли лихвата по потенциален кредит - но разумно ли е?
        Имах приятел който беше ипотекирал жилище 2007година и беше сложил парички на БФБ - разказвал ми е че е имало дни в които портфейла му е бил на стойност 1/4млн.
        Та дайте съвет от къде отделяте ср-ва за инвестиции, благодаря в аванс.
        а тези които се чудят в кой форум да се присмеят или да обяснят на някой колко е прост(характерно за БГ форумите) моля просто не пишете!
        Здрасти Тони.....Много хубава тема.Използвам само собствени средства.Познавам хора,които ползват често репа,аз лично не съм го правил.Това да си заложиш жилището за да вкараш парите в акции според мен е много рисково.

        Коментар


        • Как финансирате инвестициите си?

          От доста време ми се иска да Ви питам как се финансирате? Мисля че цените в момента не са за изпускане, ето защо търся други начини да си осигуря безрисково ср-ва за покупки. Аз лично отделям ежемесечно(при възможност) малка сума от заплатата.
          Има ли хора тук купуващи със ср-ва от заем. Например доходността на някои АДСИЦ ще надхвърли лихвата по потенциален кредит - но разумно ли е?
          Имах приятел който беше ипотекирал жилище 2007година и беше сложил парички на БФБ - разказвал ми е че е имало дни в които портфейла му е бил на стойност 1/4млн.
          Та дайте съвет от къде отделяте ср-ва за инвестиции, благодаря в аванс.
          а тези които се чудят в кой форум да се присмеят или да обяснят на някой колко е прост(характерно за БГ форумите) моля просто не пишете!
        Working...
        X