IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Ташунка хубаво ги даваш и цитираш тези данни, предполагам всички са наясно с корекцията, която върви, а вече и мечи пазар. След като ги следиш нещата дай поне и мнение до къде ще стигне спада, все пак си в чужбина и имаш по различен поглед ?
    Здравко трият ми мненията.Не ми се пише отново,но ще е зле работата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Бенчмаркът на сините чипове Dow Jones Industrial Average заличи 464 пункта от стойността си и финишира на равнище от 22 859, 60 пункта. За два дни индексът загуби над 800 пункта, а петдневните му загуби надхвърлят 1700 пункта.

      Широкият измерител S&P 500 се понижи с 1,58% до ниво от 2467,42 пункта, а технологичните компании се представиха най-зле.

      Технологичният показател Nasdaq Compositeотбеляза спад от 1,63% до ниво от 6528,41 пункта и попадна на територията на мечи пазар на фона на сериозните загуби на Amazon и Apple. Компаниите в S&P 500 са загубили общо 2,39 трлн. долара от пазарната си капитализация този месец. Индексът Cboe Volatility, един от най-добрите показатели за страховете на пазара, надхвърли 30 пункта.
      Ташунка хубаво ги даваш и цитираш тези данни, предполагам всички са наясно с корекцията, която върви, а вече и мечи пазар. След като ги следиш нещата дай поне и мнение до къде ще стигне спада, все пак си в чужбина и имаш по различен поглед ?

      Коментар


      • Ще стане мазало и тук на бфб много скоро

        Коментар


        • Бенчмаркът на сините чипове Dow Jones Industrial Average заличи 464 пункта от стойността си и финишира на равнище от 22 859, 60 пункта. За два дни индексът загуби над 800 пункта, а петдневните му загуби надхвърлят 1700 пункта.

          Широкият измерител S&P 500 се понижи с 1,58% до ниво от 2467,42 пункта, а технологичните компании се представиха най-зле.

          Технологичният показател Nasdaq Compositeотбеляза спад от 1,63% до ниво от 6528,41 пункта и попадна на територията на мечи пазар на фона на сериозните загуби на Amazon и Apple. Компаниите в S&P 500 са загубили общо 2,39 трлн. долара от пазарната си капитализация този месец. Индексът Cboe Volatility, един от най-добрите показатели за страховете на пазара, надхвърли 30 пункта.

          Коментар


          • Облъчването е прекъснало за 24 часа, явно вече е купил.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • ...а къде изчезнаха отчетите от сайта на банката?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Я кажи, като падне на 20 колко броя ще купиш?
                Без проблем 500 к та дори и 1 милион но на неликвидна борса не е добър вариант.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Вече имаме сделка на 1.40 лв.Вместо коледно рали коледна пързалка .
                  Я кажи, като падне на 20 колко броя ще купиш?
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Вече имаме сделка на 1.40 лв.Вместо коледно рали коледна пързалка .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Ми кво търсиш тука.
                      Заради теб съм тук.Забавляваш ме.Освен това изследвам такива като теб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Точно в това е проблема.Малка неликвидна борса със съмнителни листнати компании.
                        Ми кво търсиш тука.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение

                          то за влизане ще влезнеш... въпросът е как ще излезнеш...

                          аз тук излязох преди няколко месеца. догодина по догодина ще го мисля
                          Точно в това е проблема.Малка неликвидна борса със съмнителни листнати компании.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Абсолютно си прав.Ако падне на 25 ст пък ще влезна с 400 000 артии
                            то за влизане ще влезнеш... въпросът е как ще излезнеш...

                            аз тук излязох преди няколко месеца. догодина по догодина ще го мисля

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Накрая ще имаш 700 000 хартии и ще усреднавяш докато цената пада. Нали заради това си се подигравал неведнъж на не един или двама души
                              Вожде изчакай да ти се развие сценария и недей да дразниш толкова хората. Като стане, а предполагам, че ще стане, тогава се ебавай
                              Хахаха! Заиграваме се с един новобранец.Опитва се да се ебава със старото,но не знае,че аз такива най ги обичам във форума.Прав си чакане му е майката.Това и правя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Абсолютно си прав.Ако падне на 25 ст пък ще влезна с 400 000 артии
                                Накрая ще имаш 700 000 хартии и ще усреднавяш докато цената пада. Нали заради това си се подигравал неведнъж на не един или двама души
                                Вожде изчакай да ти се развие сценария и недей да дразниш толкова хората. Като стане, а предполагам, че ще стане, тогава се ебавай
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X