IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    АМИ НЯМА ДА Е ЛОШО ДА ДОБУТАТ ДО 1,50, АМА НАДАЛИ ПОНЕ СЕГА
    За хубавите неща треве време.

    Коментар


    • АМИ НЯМА ДА Е ЛОШО ДА ДОБУТАТ ДО 1,50, АМА НАДАЛИ ПОНЕ СЕГА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        А ако е пълнил на дребни цени и се позасили да сипва около оная цена?
        Предположение, препоръка нямам!
        Имам друго впредвид, увеличението което направиха на 1,5, си го направиха единствено и само те, ако си спомняш купиха и правата, тека че всичките техни дружества акционери са на загуна на 1,50, а те не обичат загубите, това е достижима цена и близка цел, според мен разбира се.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
          Този някой е направил сериозна загуба поне на хартия.
          А ако е пълнил на дребни цени и се позасили да сипва около оная цена?
          Предположение, препоръка нямам!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Имаш нЕкои предположения и допускания или така ми се струва?
            Този някой е направил сериозна загуба поне на хартия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
              Имам пред вид ,че увеличението на капитала им /при ЦКБ/ бе на 1,5 лв/бр .И за да се е случило това все някой требе да го е платил.
              Имаш нЕкои предположения и допускания или така ми се струва?

              Коментар


              • [QUOTE=Poncho;1059368109]Корекцията е функция не само на времето, но и на движението на цената - за справка техническите индикатори осцилатори....



                Техническият анализ е хубаво нещо,но е по-краткосрочен и от време на време следва да се съчетава с фундаменталния.
                Всъщност техническият следва тренда на фундамента , но както казваш - това си е само теория
                Имам пред вид ,че увеличението на капитала им /при ЦКБ/ бе на 1,5 лв/бр .И за да се е случило това все някой требе да го е платил .

                Дори у нас в БЪЛГАРИЯ властите ни не са чак толкоз неблагоразумни за да не е истина.

                И късмет на спекулантите ...
                Last edited by Dmirkata; 10.01.2013, 02:01.
                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Акцията се качва от вчера следобяд, а някои "спецялисти" вече очакват корекция! Иначе аз лично мисля, че ако качваме с по-бавен темп ще бъде по-добре!
                  Корекцията е функция не само на времето, но и на движението на цената - за справка техническите индикатори осцилатори. Настъпва при свръхпродажба или свръхпокупка, а те при плавно движение могат и да не се появят, затова и по-бавно е по-добре - обратната реакция ще е по-слаба или никаква, а от там и по-малко главоболия и чуденки за нас.
                  Горното си е чисто теоретично, щото ако купувача има ресурс и реши няма как да го спрат функции, графики и т.н., а той "черния лебед" както разбрахме не е чак такава рядкост и една акция може дълго да е свръхпродадена или свръхкупена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Покерче,
                    аз само констатирах ,че ако ралито в ХИМ обикновени не продължи и вие да се движете паралелно ,тук ще стане жежко...
                    И днес в ХИМ привилигировани имаше голям продавач а дребните бутаха на прага на възможностите си в ССВ и ЗХБГ...
                    Ако няма купувач в ХИМ кой ще бута ССВ когато при пауза и от 10 минути и почват да кешират.
                    Не е препоръка..
                    Абе уж много знаеш и много ги разбираш нещата, а на въпросът ми от предния ден не можа да дадеш верен отговор.
                    Въпросът беше: Кога започват да се качват акциите на борсата?
                    Утре ще ми бъде много весело, когато ръстът продължи, а ти се пукаш от яд.

                    Коментар


                    • Акцията се качва от вчера следобяд, а някои "спецялисти" вече очакват корекция! Иначе аз лично мисля, че ако качваме с по-бавен темп ще бъде по-добре!

                      Коментар


                      • Това дали ще се вижда, че сделката е с кобос, няма да се вижда нищо или ще се вижда насрещния посредник зависи изцяло от това как е направена платформата.
                        Карол явно вземат информацията от XETRA. Там е ясно че сделката е с кобос, но не е ясно кой е посредника. Кобоса така да се каже влиза в XETRA като самостоятелен посредник и реалните посредници се знаят на ниво кобос не и на ниво XETRA.
                        При БенчМарк не е така. Там информацията за насрещната страна се взима от най-вероятно от отчета за сделки - не от XETRA, а от БФБ. В него ги има посредниците. Това явно се прави на определени интервали и затова насрещната страна се появява със закъснение, но винаги ги има всички насрещни посредници и не се разбира кога сделката е през кобос.
                        Надявам се, че се е получило разбрано.
                        Last edited by Poncho; 09.01.2013, 22:54.

                        Коментар


                        • ОК, все пак ако съм попадал би следвало да е празно полето, но всичките са пълни, празно няма. Т.е. не съм попадал или показва посредника просто, трети вариант други платформи да не ги показват кобосите. То остана ли някой там...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Извинявай за тона.Не очаквах тук да се пишат такива....неща.
                            Няма да споря с теб,камо ли да "тресна" скрийншот.....Мисля,че колегите разбират защо
                            ОК Бобане, радвам се че ме разбра. Мисля, че е мн. важно ако се пише в такъв форум да се поддържа ниво.


                            Първата сделка с инфо, поне при мен.
                            Надявам се е достатъчно, повече щях да оставя, но реших, че няма смисъл.
                            Мс. Жека!

                            и какво толкова страшно има, че да не се пусне скрийншот
                            Мс 2012!


                            За мен това е ново и лично ще проверя. Познавам поне половината от платформите и там няма такава опция.

                            Няма да навлизам в дългата тема защо, кога и как се въведе XETRA и защо се ограничи да се вижда доста от инфото по платформите ...

                            Хубава вечер на всички!

                            P.S. Ювентус - Милан, супер мач, Към момента 1:1!
                            Last edited by Konsultant; 09.01.2013, 22:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                              Аз ползвам платформата Карол Брокер и потвърждавам, че се виждат ИП, или клиент на ИП, с който си сключил сделката. Не се виждат само, ако насрещната страна е КОБОС. Скрииншот не знам дали някой ще ти пусне, но това че не знаеш за това инфо не означава, че не съществува.
                              и какво толкова страшно има, че да не се пусне скрийншот

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Здравей и за много години!
                                Не съм се замислял за кобосите, прегледах нямам такива, явно си показва пак посредника, без уточнение на каква платформа е. Или просто досега не съм попадал на кобос.
                                Да,Кобосите не се виждат....

                                Коментар

                                Working...
                                X