IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Здравей и за много години!
    Не съм се замислял за кобосите, прегледах нямам такива, явно си показва пак посредника, без уточнение на каква платформа е. Или просто досега не съм попадал на кобос.
    Не показва посредника....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
      Аз ползвам платформата Карол Брокер и потвърждавам, че се виждат ИП, или клиент на ИП, с който си сключил сделката. Не се виждат само, ако насрещната страна е КОБОС. Скрииншот не знам дали някой ще ти пусне, но това че не знаеш за това инфо не означава, че не съществува.
      Здравей и за много години!
      Не съм се замислял за кобосите, прегледах нямам такива, явно си показва пак посредника, без уточнение на каква платформа е. Или просто досега не съм попадал на кобос.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
        Няма да влизам в тона ти, И МИСЛЯ ЧЕ Е ДОБРЕ да запазиш БОН тона непаднал от МАРС!

        БЪДИ ДОБЪР И ТРЕСНИ ТУК ЕДИН скриИншот НА сделка та да докажеш тезата си, МОЛЯ!
        Първата сделка с инфо, поне при мен.
        Надявам се е достатъчно, повече щях да оставя, но реших, че няма смисъл.


        Коментар


        • Аз ползвам платформата Карол Брокер и потвърждавам, че се виждат ИП, или клиент на ИП, с който си сключил сделката. Не се виждат само, ако насрещната страна е КОБОС. Скрииншот не знам дали някой ще ти пусне, но това че не знаеш за това инфо не означава, че не съществува.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
            Няма да влизам в тона ти, И МИСЛЯ ЧЕ Е ДОБРЕ да запазиш БОН тона непаднал от МАРС!

            БЪДИ ДОБЪР И ТРЕСНИ ТУК ЕДИН скриИншот НА сделка та да докажеш тезата си, МОЛЯ!
            Извинявай за тона.Не очаквах тук да се пишат такива....неща.
            Няма да споря с теб,камо ли да "тресна" скрийншот.....Мисля,че колегите разбират защо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              Няма да влизам в тона ти, И МИСЛЯ ЧЕ Е ДОБРЕ да запазиш БОН тона непаднал от МАРС!

              БЪДИ ДОБЪР И ТРЕСНИ ТУК ЕДИН скриИншот НА сделка та да докажеш тезата си, МОЛЯ!
              каква ти е гаранцията на теб като този скрийншот може да се манипулира

              иди и си провери сам в реално време щом толкова хора ти го пишат във форума, а ти не им вярваш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                От колегите който имат кинти и са фенове на позицията ....
                Има ли някой който да купува над тези цени от 73 ст до 90 ст и да ми каже причините заради който ще го напарви... иначе чувството си е чувство но парите са си мой.......
                20+ % са си 20 +. Особено на средна сума.

                Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                Може да спорим много, но реално няма как. Позаинтересувай се .. Дори в ИП - брокерите и бек офиса не виждат.
                Инфото се получава чак след обработката на файловете!


                Ако смяташ, че има подобна платформа били ми казал коя е, ще проверя лично?
                Казаха ти вече една, проверил съм го лично достатъчно, 2-3-5-10 минути след сделка имаш визуализация на насрещната страна.

                Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                защо в минало време ................... вече нямаш ли подобно усещане???
                Корекциите знаеш събуждат страха, за сметка на алчността. Утре ако до 11 се засили с % като днес имам още надежда. Като цяло ми се иска и бая по-нагоре, но знае ли човек.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                  Може да спорим много, но реално няма как. Позаинтересувай се .. Дори в ИП - брокерите и бек офиса не виждат.
                  Инфото се получава чак след обработката на файловете!


                  Ако смяташ, че има подобна платформа били ми казал коя е, ще проверя лично?
                  Търговията е анонимна, но на ниво клиент. В посредника виждат веднага насрещния посредник - иначе няма как да си приключат сделките. В някой платформи тази информация се прехвърля и към клиентите веднага или малко по-късно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    Каролската плаатформа

                    КаролБрокер

                    Абе ти от Марс ли падаш.....Боже,боже
                    Няма да влизам в тона ти, И МИСЛЯ ЧЕ Е ДОБРЕ да запазиш БОН тона непаднал от МАРС!

                    БЪДИ ДОБЪР И ТРЕСНИ ТУК ЕДИН скриИншот НА сделка та да докажеш тезата си, МОЛЯ!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      Монти,причината е една ...и е много проста........за да продаде над 90ст
                      Не се приема.... Няма го в момента ентусиазма който беше онзи ден ,вчера ,даже и когато имаше мечи капан...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                        Може да спорим много, но реално няма как. Позаинтересувай се .. Дори в ИП - брокерите и бек офиса не виждат.
                        Инфото се получава чак след обработката на файловете!


                        Ако смяташ, че има подобна платформа били ми казал коя е, ще проверя лично?
                        Каролската плаатформа

                        КаролБрокер

                        Абе ти от Марс ли падаш.....Боже,боже

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          От колегите който имат кинти и са фенове на позицията ....
                          Има ли някой който да купува над тези цени от 73 ст до 90 ст и да ми каже причините заради който ще го напарви... иначе чувството си е чувство но парите са си мой.......
                          Монти,причината е една ...и е много проста........за да продаде над 90ст

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Тцъ, има си платформи, сключваш сделка и показва кой ти е продал.
                            Може да спорим много, но реално няма как. Позаинтересувай се .. Дори в ИП - брокерите и бек офиса не виждат.
                            Инфото се получава чак след обработката на файловете!


                            Ако смяташ, че има подобна платформа били ми казал коя е, ще проверя лично?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              Дам, мернах го за 95 ст., нз защо имах и аз едно подобно усещане, но времето ще покаже. Предположение за сабалем? Хипотетично вариант да стигне цена от последното увеличение? С всичките плюсове и минуси от това?
                              Акции имам, препоръки нямам никакви!
                              защо в минало време ................... вече нямаш ли подобно усещане???

                              Коментар


                              • От колегите който имат кинти и са фенове на позицията ....
                                Има ли някой който да купува над тези цени от 73 ст до 90 ст и да ми каже причините заради който ще го напарви... иначе чувството си е чувство но парите са си мой.......

                                Коментар

                                Working...
                                X