IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • не съм визирал никой конкретно - просто исках малко да успокоя топката, че тука се превърна в говорилня и спам център и нищо ново не се казва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
      не, че нещо ама не трябва ли да обсъждаме акцията с аргументи , а не кой кога купил, колко пари направил, изгубил ,пропуснал и да се заяждаме???

      айде по сериозно ще ви замоля
      Мен да си ме видял някога да се хваля какви пари съм направил от борсова търговия, какво купувам, какво продавам и т.н.? Напълно споделям мнението ти в частта мерене на пишки. Иначе аргументите за акцията или против нея са от второстепенно значение.

      Коментар


      • не, че нещо ама не трябва ли да обсъждаме акцията с аргументи , а не кой кога купил, колко пари направил, изгубил ,пропуснал и да се заяждаме???

        айде по сериозно ще ви замоля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
          Ти откъде знаеш, че аз няма да съм по 3? Че ако е дал Господ и повече. Разликата между мен и теб, приятелю е, че аз търгувам движения, а ти търгуваш тренд. Докато движенията са еднозначни и в момента със засилена активност са бол, то трендът не е потвърден. Разликата между мен и теб също така е, че аз вечер си лягам с пари в портфейла, а не във виртуални суми като произведение от брой акции по курса на деня. Това ме прави по-спокоен като знам, че повечето акции на БФБ са си живо самоубийство. Акциите са инструмент и нищо повече. На първо място за Мажо, после за големите играчи, после за мен, теб и т.н. докато стигнем до баламурниците. За тях са любов!
          Ти Батката не го мисли. Той както разправя, че чака трендове, така и ще разкеши при пръв сигнал, че обръщаме посоката.
          МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Е, ще има и еднозначни сигнали, като стигнем 700-800 пункта при Софикс, а тук сме по 3
            Засега стискай сребърниците и не се кахари
            Ти откъде знаеш, че аз няма да съм по 3? Че ако е дал Господ и повече. Разликата между мен и теб, приятелю е, че аз търгувам движения, а ти търгуваш тренд. Докато движенията са еднозначни и в момента със засилена активност са бол, то трендът не е потвърден. Разликата между мен и теб също така е, че аз вечер си лягам с пари в портфейла, а не във виртуални суми като произведение от брой акции по курса на деня. Това ме прави по-спокоен като знам, че повечето акции на БФБ са си живо самоубийство. Акциите са инструмент и нищо повече. На първо място за Мажо, после за големите играчи, после за мен, теб и т.н. докато стигнем до баламурниците. За тях са любов!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              преди НГ трябваше да преведа 10 евро по сметката на един приятел който е клиент на друга българска банка ПИБ .................... таксата за превода беше 20 евро и отделно се плаща % за суифт

              сега и малко инфо за мисирката и нейните посестрими .................. за да не се чудят, че от следващия отчет рязко ще се увеличат приходите от такси на ЦКБ

              от тази месец ЦКБ започва да събира такса от 30ст/месечно на всяка сметка с издадена дебитна карта към нея .................. а за сметките към които няма издадени дебитни карти, ЦКБ ще събира месечна такса от 90 ст. всеки месец

              не е препоръка...
              Оттук такса оттам такса ...еи ти на милионна печалба ..и всичкото това на фона пропсунах да кажа на нелюбезни касиерки тип БАБИ дето се връщат с чайче в ръце от обяд и викат КВО МЕ ГЛЕДАШ БЕ, КВО Е ТОЛКОВА СМЕШНО !
              Това е реална случка от днес на Мария Луиза 48, и това на фона че и плащаш такса ..която индиректно храни и нея и банката ...абе няма оправия ....а съседкат аи по гише си пилеше ноктенцата чинно с пиличка

              Не е препоръка за ПК на ЦК и за плащане на таксички и комисионни на ЦКБ то

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                Тъз банка най ще просперира, защото за 7 лева такса за документ в МВР вземат 4 лева такса, НИЧЕГО СЕБЕ както казват братушките ....кожодерчета се очертават ....и гишенце им направили ХРАНИЛКА в полицията

                Ша зема на тъз база да инвестирам тука ...големо лапане пада
                преди НГ трябваше да преведа 10 евро по сметката на един приятел който е клиент на друга българска банка ПИБ .................... таксата за превода беше 20 евро и отделно се плаща % за суифт

                сега и малко инфо за мисирката и нейните посестрими .................. за да не се чудят, че от следващия отчет рязко ще се увеличат приходите от такси на ЦКБ

                от тази месец ЦКБ започва да събира такса от 30ст/месечно на всяка сметка с издадена дебитна карта към нея .................. а за сметките към които няма издадени дебитни карти, ЦКБ ще събира месечна такса от 90 ст. всеки месец

                не е препоръка...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Здравей Бобане ,
                  Аз разсъждавам в момента като инвеститор....
                  Казвам акцията според мене ще стигне 2 лв и ще се върне в някакви стойности на който голяма част от купилите на тези цени и над лефче ако стигне и не продали ще побелеят косите...
                  Аз имам ХИМ прив и не съм продал още ,защото смятам че не е дошъл момента ...
                  Но този момент няма да дойде с фанфари.....и 90 % от купилите днес Бобане ще останат на сухо ...
                  Тук ми отговори ...Вярваш ли че всички ще спечелят от тази акция....ако чакат една година...
                  Аз предложих КАО и Енерго ПРО за мой преставители....
                  А като спекулант до 20 дни ще съм продал всичко некачествено...
                  Поздрави!
                  Монти ти или не си наясно със себе си или дрискаш по форумите тенденциозно за да задържиш временно цената на акцията за да влезеш? Дано да е второто защото с изказване от типа "аз съм ивеститор и знам че даден актив с цена х в близко бъдеще цената ще му е 2х но няма да купя защото................" Е Монти какво е това противоречие от твоя страна не мога да разбера????? Колкото до това че не 100% от търгуващите на БФБ печелят да прав си но това е характерно за всички финансови пазари още от балона с лалетата например.Ако 100% от търгуващите на БФБ сме печеливши сега аз ти гарантирам че 2014 на БФБ ще търгуват освен нас и цялото население на БГ. Ти към кои се стремиш да бъдеш от печелившите или непечелившите??? А това да сравняваш от сорта аз имам акция Х а ти имаш акция У да ги държим 1 година и да видим кой ще спечелие много несериозно, защото аз за тази година не ми пречи да си продам акцията Х и да купя от теб акцията У и пак да направя по-добра доходност от теб. А аз НЕ ТЕ АГЕТИРАМ ДА КУПУВАШ ХИМ ИЛИ КОЯТО И ДА Е ДРУГА АКЦИЯ, А ДА НЕ ПИШЕШ ПРОТИВОРЕЧИЯ имам акция Х защото мисля че тя има по-голям шанс за ПО-ГОЛЯМ растеж от акция У която ти ще стискаш 1 година

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    ... За мен все още липсват еднозначни сигнали за позитивен тренд на БФБ, по-скоро има игра с тимаджийските акции.
                    Е, ще има и еднозначни сигнали, като стигнем 700-800 пункта при Софикс, а тук сме по 3
                    Засега стискай сребърниците и не се кахари

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      вече сме февруари, бре, фермере...
                      Тъз банка най ще просперира, защото за 7 лева такса за документ в МВР вземат 4 лева такса, НИЧЕГО СЕБЕ както казват братушките ....кожодерчета се очертават ....и гишенце им направили ХРАНИЛКА в полицията

                      Ша зема на тъз база да инвестирам тука ...големо лапане пада

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Като каза млад фермер се сетих
                        вече сме февруари, бре, фермере...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Тогава би трябвало да си видял че всъщност започнах да пиша откровено позитивно там последните месец, два.
                          тогава ли за първи път си купувал акции на софармата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Като каза млад фермер се сетих

                            Това от календара на УСПЕХИТЕ ли е ?
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Т"ва форум "Млад фермер" ли е,що ли
                              Като каза млад фермер се сетих

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Шефе,
                                Каквото и да напишеш си прав защото аз си знам, че съм Голяма Мисирка......
                                това всички го знаем

                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                защото водиш ятото към ловните полета......
                                ти даже и не знаеш как се наричат полетата ................... не се казва "ловни", а се наричат "лобни" за това което искаш да намекнеш

                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Даже и в тези времена на Ралито на ТИМ ,не можеш да убедиш хората да влагат пари в тези калпави акции ,защото и ти не вярваш в тях ,но средната не намалява... Нали! ....
                                никой не искам да убеждавам в нищо ................ ти си една от основните мисирки които искат да убедят някого да си купи от твоите акции ....................... не всички са мисирки като теб и да искат да излъжат хората...

                                Коментар

                                Working...
                                X