IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Яки продавачи има тук....Не можаха да пробият 1.6 , но сега почти успешно превзеха 1.7 с хиляда лева
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Гръмнали един офис на ЦКБ ( покрай банкомата ....) и банката расте с 4.4 %...

      А дано и централата изтрещи, та да порасне с 44 %....

      пп Пу, Пу... да не чуе дявола ....
      Това е щото клона е в Банкя ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Гледам онзиденшният Форбс на Тони и се чудя защо едните данни са към 31, а другите към 30 число на юни....

        Коментар


        • Добре де, защо тези неща ги пишете точно в тази тема.
          За един приятел питам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            За съжаление на безкозовия, както и за наше съжаление оставаме с все по малко козове да държим български акции.
            п.п.Имам много акции не точно тук, но да видим до кога !
            За съжаление си прав.От много схеми,измами и бандити които ни управляват няма как да се развие родното бфб.Чужденците се отказаха да инвестират у нас след като много от тях бяха измамени или загубиха парите си.

            Коментар


            • Ще се намери кой да обере акциите. Не берете грижа.
              Ще тичкате после след ракетата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Гръмнали един офис на ЦКБ ( покрай банкомата ....) и банката расте с 4.4 %...

                А дано и централата изтрещи, та да порасне с 44 %....

                пп Пу, Пу... да не чуе дявола ....
                Ти пък, нали знайш че пазарите работят с предварение, вчерашните 4-5% на червено за какво бяха.. А днес се отигра утрешния ремонт на офиса

                Коментар


                • Гръмнали един офис на ЦКБ ( покрай банкомата ....) и банката расте с 4.4 %...

                  А дано и централата изтрещи, та да порасне с 44 %....

                  пп Пу, Пу... да не чуе дявола ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Поздравления за написаното.Това точно се опитвам да обясня на Безкозовия
                    За съжаление на безкозовия, както и за наше съжаление оставаме с все по малко козове да държим български акции.
                    п.п.Имам много акции не точно тук, но да видим до кога !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                      Ще ме извиняваш, ама би ли обяснил с какво точно председателството ни ще помогне на икономиката ни ? (айде да не влизаме на ниво подпомагане на акциите на БФБ, но поне на ниво макроикономика)

                      Това си е една ротация, при която е дошъл нашия ред, не председателстваме по заслуги....

                      Чисто икономически, ще има минимален принос към икономиката (в София) от ползвани допълнителни нощувки в хотели, услуги, хранителни стоки и др., но процентно е толкова незначително това....

                      P.S. И аз съм с положителни очаквания за борсата ни, но дай да гледаме малко по-реалистично на нещата.
                      Поздравления за написаното.Това точно се опитвам да обясня на Безкозовия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Явно не знаеш, че ще председателстваме ЕС. Ето, казвам ти.
                        За другите неща,които си писал... обяснението е просто.
                        Емигрирал си и нямаш акции. Кратко, точно и ясно!
                        Занам че ще председателстваме ЕС,но какво ще промени това в БГ.А що се отнася до акциите имам..Вероятно имам и много повече от теб.Проблема е че в БГ навсякъде схеми и тук на бфб също.Вече не вярвам в нищо в БГ и затова и ще оставя съвсем малко акции.Ще насоча парите на по-сигурни места.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                          Ще ме извиняваш, ама би ли обяснил с какво точно председателството ни ще помогне на икономиката ни ? (айде да не влизаме на ниво подпомагане на акциите на БФБ, но поне на ниво макроикономика)

                          Това си е една ротация, при която е дошъл нашия ред, не председателстваме по заслуги....

                          Чисто икономически, ще има минимален принос към икономиката (в София) от ползвани допълнителни нощувки в хотели, услуги, хранителни стоки и др., но процентно е толкова незначително това....

                          P.S. И аз съм с положителни очаквания за борсата ни, но дай да гледаме малко по-реалистично на нещата.
                          Предполага се, че ще привлече внимание към България. За тези, които досега не са ни забелязали.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Добро утро!
                            Един бонус от мен!

                            [/IMG]
                            Благодарим за бонуса !

                            Само да вметна нещо, което ме изненада вчера - четох, че нетния резултат на банките само за Септември е отрицателен, което е странно....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Явно не знаеш, че ще председателстваме ЕС. Ето, казвам ти.
                              За другите неща,които си писал... обяснението е просто.
                              Емигрирал си и нямаш акции. Кратко, точно и ясно!
                              Ще ме извиняваш, ама би ли обяснил с какво точно председателството ни ще помогне на икономиката ни ? (айде да не влизаме на ниво подпомагане на акциите на БФБ, но поне на ниво макроикономика)

                              Това си е една ротация, при която е дошъл нашия ред, не председателстваме по заслуги....

                              Чисто икономически, ще има минимален принос към икономиката (в София) от ползвани допълнителни нощувки в хотели, услуги, хранителни стоки и др., но процентно е толкова незначително това....

                              P.S. И аз съм с положителни очаквания за борсата ни, но дай да гледаме малко по-реалистично на нещата.

                              Коментар


                              • Добро утро!
                                Един бонус от мен!

                                Коментар

                                Working...
                                X