IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    ами откакто съм във форума чета темите на всички акции ................ гледам да не пропускам нищо в инвестора (и в други сайтове разбира се) свързано с бг акции ................ абонирал съм да получавам инфо за акциите които ме интересуват...

    но в теми като "виртуална кръчма"; "Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят"; "Докога ще им търпим своеволията???"; "Армията ни ще се модернизира, но след инфраструктурата"; "Работодатели искат стажантите да работят без заплата"; и т.н. никога не съм влизал

    в теми като "политика"; "Търся мнение за акциики"; "Среща на форума в София?"; "Измамата – задължителни „частни пенсионни фондове“ и „конституционния съд“;"Какво да правя 50K" и т .н. влизам по един път в годината
    Тогава би трябвало да си видял че всъщност започнах да пиша откровено позитивно там последните месец, два.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
      Т"ва форум "Млад фермер" ли е,що ли
      човекът живее на село и да свиква с термините...
      Утре ви пожелавам късмет ,за да мога и аз да си продам и мойте тимуровци....

      Коментар


      • Т"ва форум "Млад фермер" ли е,що ли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          И от кога я четеш темата за фармата
          ами откакто съм във форума чета темите на всички акции ................ гледам да не пропускам нищо в инвестора (и в други сайтове разбира се) свързано с бг акции ................ абонирал съм да получавам инфо за акциите които ме интересуват...

          но в теми като "виртуална кръчма"; "Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят"; "Докога ще им търпим своеволията???"; "Армията ни ще се модернизира, но след инфраструктурата"; "Работодатели искат стажантите да работят без заплата"; и т.н. никога не съм влизал

          в теми като "политика"; "Търся мнение за акциики"; "Среща на форума в София?"; "Измамата – задължителни „частни пенсионни фондове“ и „конституционния съд“;"Какво да правя 50K" и т .н. влизам по един път в годината

          Коментар


          • Мали , тук разговора на много високо ниво бе
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Голяма Мисирка
              живея там, но там не те чака черното джони --->>> както си пожелала...

              ко напиша мисирка с главна буква - Мисирка ................ ти навярно ще си помислиш, че те уважавам ли, мисирко???



              много мъка има на този свят и като те чета виждам, че мъката ти се увеличава, мисирко
              Шефе,
              Каквото и да напишеш си Голяма Мисирка.... защото водиш ятото към ловните полета....
              Даже и в тези времена на Ралито на ТИМ ,не можеш да убедиш хората да влагат пари в тези калпави акции ,защото и ти не вярваш в тях ,но средната не намалява... Нали! ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Расте ли носа.....
                Вече е над метър нали.....
                Ти в Столипиново ли живееш,
                не живея там, но там те чака черното джони --->>> както си пожелала

                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                защото Пловдив с малка буква звучи като подиграФка с живеещите там ...
                ако напиша мисирка с главна буква - Мисирка ................ ти навярно ще си помислиш, че те уважавам ли, мисирко???

                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Боже ,боже колко мъка има на този свят....
                много мъка има на този свят и като те чета виждам, че мъката ти се увеличава, мисирко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  колкото пъти съм чел тема на софармата ти винаги си там и все си отявлен оптимист за акцията...

                  и това от години си е все така...
                  И от кога я четеш темата за фармата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Голяма мисирко
                    ами то БТХ го приватизираха преди по-малко от година, а ти какво чакаш от както си се родила - нямам си идея
                    иначе както не веднъж съм казвал ->>> твоето черно джони те чака там където пожела да те чака...

                    чака те на любимото ти място като идваш в пловдив ................. друг адрес за доставка не си посочила

                    Расте ли носа.....
                    Вече е над метър нали.....
                    Ти в Столипиново ли живееш,защото Пловдив с малка буква звучи като подиграФка с живеещите там ...
                    Боже ,боже колко мъка има на този свят....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Къде ги видя тези години най-дълго в портфейла са ми две чужди компании, които вече направиха година и месец. Всичко друго от това което в момента имам, включително и софарма е от доста по-скоро.
                      колкото пъти съм чел тема на софармата ти винаги си там и все си отявлен оптимист за акцията...

                      и това от години си е все така...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Шефе ,
                        едно Уиски от литър с черен етикет Джони Уокър......
                        една бутилка чакам вече две години....
                        мисирко, ами то БТХ го приватизираха преди по-малко от година, а ти какво чакаш от както си се родила - нямам си идея

                        иначе както не веднъж съм казвал ->>> твоето черно джони те чака там където пожела да те чака...

                        чака те на любимото ти място като идваш в пловдив ................. друг адрес за доставка не си посочила

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Къде ги видя тези години най-дълго в портфейла са ми две чужди компании, които вече направиха година и месец. Всичко друго от това което в момента имам, включително и софарма е от доста по-скоро.
                          Извинявай ,че те питам тук,но.....Какво е мнението ти за положението при Софарма,защо нищо не мърда там

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            като те знам как от години си емоционално свързан със софармата не мисля, че действаш по описания от теб начин
                            Къде ги видя тези години най-дълго в портфейла са ми две чужди компании, които вече направиха година и месец. Всичко друго от това което в момента имам, включително и софарма е от доста по-скоро.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Голямата Мисирка
                              разбира се, че ще има нови коли и за кибиците

                              ето например за мисирката съм приготвил няколко червени ферарита ................................ детски колички, де

                              и за другите кибици ще има нови коли .......................................... на пощенски картички ......................... само адресите трябва да посочат на които да им ги доставят
                              Шефе ,
                              вземи разпери криле и ми достави един кашон облепен с пощенски марки с едно Уиски от литър с черен етикет Джони Уокър......
                              А тези колички подари на малките пъдпъдъци от ятото, че не те знаят какъв голям ЛЪЖЕЦ си....
                              една бутилка чакам вече две години а подаръци ще правиш когато имаш с какво да ги платиш....Какъвто МАЖО ,такива и Феновете....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Монти,готин пич си,ама .....добре е ,човек да може да си признава грешките ,и да не ги повтаря,а да се замисли върху тях.

                                Има ли значение ,кой помпи акциите на ТИМ.За мен няма....Дали са те самите,дали е чужденец....нали го прави с пари....Или все още мислиш,че ТИМ работят с виртуални пари..
                                Мисля,че Бертрам
                                каза най-точно нещата.Който и да е,вкарва свежи пари....и създава ликвидност.

                                Твоите "хубави" дружества ,дето Алианц и Доверие ги помпа....седят на едно място.

                                Казваш,че не ползваш късиИстината е,че ти си объркан.И не можеш да проумееш,каклошите акции се качват.Ако беше сигурен,че никой не ги иска,и този ръст е временен,щеше да ги шортиш.Ама и сам си казвал,че могат да отодат Хим на 2лв....е защо.Един път казваш,че щели да ни засипят с акции,друг път,че можело и да растат....Объркан си,признай си.
                                Каолин,абе само за него пишеш...колко си засега напред...

                                Аааа забравих,да ти кажа ,че на ТИМ парите(ако те купуват) са същите като на другите...Ако се окаже,че са на Джим ....тогава ,и ти ще "обърнеш палачинката"....

                                Тогава ще купуваш ЦКБ на 1,50....
                                Поздрави
                                Здравей Бобане ,
                                Аз разсъждавам в момента като инвеститор....
                                Казвам акцията според мене ще стигне 2 лв и ще се върне в някакви стойности на който голяма част от купилите на тези цени и над лефче ако стигне и не продали ще побелеят косите...
                                Аз имам ХИМ прив и не съм продал още ,защото смятам че не е дошъл момента ...
                                Но този момент няма да дойде с фанфари.....и 90 % от купилите днес Бобане ще останат на сухо ...
                                Тук ми отговори ...Вярваш ли че всички ще спечелят от тази акция....ако чакат една година...
                                Аз предложих КАО и Енерго ПРО за мой преставители....
                                А като спекулант до 20 дни ще съм продал всичко некачествено...
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X