IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
    Със сигурност не са малко и онези , които искат да продадат (или се колебаят). Та въпросът за тънкостта става централен! ; )
    централен е въпросът, че ти пак остана да си чакаш влака защото този влак мина през друга гара

    Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
    При дълбочинния анализ днес видях в Бида 200 000 на 0,85 лв ...
    кво каза???

    ти знаеш ли изобщо кво искаш да напишеш???

    Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
    В тоя редна мисли , какво ли предстои ??
    иди при някоя врачка да ти каже какво ти предстои в твоя ред на мисли...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
      Със сигурност не са малко и онези , които искат да продадат (или се колебаят). Та въпросът за тънкостта става централен! ; )
      При дълбочинния анализ днес видях в Бида 200 000 на 0,85 лв ...
      В тоя редна мисли , какво ли предстои ??
      Успех
      Според мен всичко отдясно пак е тяхно и естествено се надяват да продадат на 13 лева последните си и да купят на 0,85лв. Предполагам само няма как да съм сигурен.
      Просто долу горе си съвпадат бройките и като нищо така да е.

      Дмирка ти си решаваш какво да правиш братле. Айде със здраве

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
        Със сигурност не са малко и онези , които искат да продадат (или се колебаят). Та въпросът за тънкостта става централен! ; )
        При дълбочинния анализ днес видях в Бида 200 000 на 0,85 лв ...
        В тоя редна мисли , какво ли предстои ??
        Успех
        Сигурно падане до 0.85? Леле..., ти си гений... Веднага си разпродавам пакета и чакам на 0.86
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Credit Agricole е поредната западна банка, която се изтегля от пазара, а активите ѝ се купуват от местен инвеститор.Вижте кой я купува на > http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...l/?ref=miniurl
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Със сигурност не са малко и онези , които искат да продадат (или се колебаят). Та въпросът за тънкостта става централен! ; )
            При дълбочинния анализ днес видях в Бида 200 000 на 0,85 лв ...
            В тоя редна мисли , какво ли предстои ??
            Успех
            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Много народ се надява да вземе на тънка лайсна, но само малка част ще ги огрее
              Другите пак ще гонят пазара нагоре по стълбата
              противно на "логиката на дрбното спикулант" аз в такива моменти свалям си цената на бидовете и качвам цената на асковете, няма да кажа защо.........
              НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКО-ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Много народ се надява да вземе на тънка лайсна, но само малка част ще ги огрее
                Другите пак ще гонят пазара нагоре по стълбата

                Коментар


                • Свърши ли бруленето на крушите ? За тези, които не знаят - вируса на треперещите ръце се лекува с черно Джони....
                  Не е препоръка нито за покупка, нито за продажба ... нито за пристрастяване към алкохол
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                    Заложил съм поръчка под 1.30 - бях трети, а сега съм в долната половина на десетката. Ще ме огрее ли?
                    Още ли се съмняваш??
                    Attached Files

                    Коментар


                    • [QUOTE=unsworth;1059564585]Заложил съм поръчка под 1.30 - бях трети, а сега съм в долната половина на десетката. Ще ме огрее ли? [/QUOTE

                      Търпение.....

                      Коментар


                      • Заложил съм поръчка под 1.30 - бях трети, а сега съм в долната половина на десетката. Ще ме огрее ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Имат същия договор и във всеки самолет на Националния превозвач. Не съм видял някой някога да се е възползвал.
                          Предлагат се кредити с ниска лихва във всяко населено място. А започват да предлагат и дебитни карти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от шапка невидимка Разгледай мнение
                            и една година ветър под полата
                            докато другите растат това тъпче на едно място,гребе да не потъне
                            Ей го пак някакъв "ненормалник" набутва пари в това дето тъпче на едно място и за седмица направи +45%. "Загубени" хора какво да говорим изобщо.

                            Имам, имам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                              те нека вземат и пощите под крилото на групата, а после стой и гледай...
                              Във Варна ще им трябва сградата на Пощата...Трябва да я вземат от вашия любимец Марешки. Интересен сценарий...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Имат същия договор и във всеки самолет на Националния превозвач. Не съм видял някой някога да се е възползвал.
                                Конкретно за пощите може и да има минимален положителен ефект защото има села където освен Пощенския клон нищо друго не е останало......

                                Преди Пощите имаха договор с бившата Пощенска банка и в клоновете си събираха депозити от горепосочените малки населени места. Интересно след договора с ЦКБ, този с Пощенска продължава ли да действа....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X