IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тук някой да не е погледнал ) първи ) отчетчето )
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • Ах, боли, боли...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        нищо не препоръчвам на никого
        не искам да ти се меся къде ще си набиеш кеша, но да те попитам нещо
        - в момента ЦКБ е някъде над 1,30, а ти чакаш 1,10-1,15 което е някъде около десетина % по-ниско
        Ами почти си прав, понеже от 1,30 до 1,10 са си около-20% ,което за мен си е примамливо .А недай си боже да падне до 0,80 и да се набия на 1,10 ... Защотоподобно нещо ми се случи при предната еуфория , когато се увеличаваше капитала на 1,5 Ех, така и не го стигнахме този номинал ...

        Та засега тук ще изчакам и ако падне на 1,10,ще допълня ...Ако падне по-надолу от 1,00 - няма да мога, понеже ще съм си набучил кеша.
        Ако ли не , здраве...
        Нямам претенции , че винаги печеля по 100%
        Ами благодаря ти и успех

        ПП и Монти , и Ти сте много добри
        не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
          Credit Agricole е поредната западна банка, която се изтегля от пазара, а активите ѝ се купуват от местен инвеститор.Вижте кой я купува на > http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...l/?ref=miniurl
          Един мои клиент работи с тях , защото е Французин и явно по сантиментални причини, и наблюдението ми е че са много зле от към обслужване......
          До преди година бяха с името Емпорики банк под Гръцка шапка, след като преминаха към централата микам ще се оправят нещата ...ама ядец.
          Last edited by markov; 24.01.2014, 00:22.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            добър въпрос,който се нуждае от обоснован отговор
            в подобни случаи обоснования отговор е винаги един и този отговор гласи, че сега са му пристигнали парите и преди 3 седмици не е разполагал с тези средства

            но мен ми е по-интересен отговора на друг въпрос:

            защо вчера Дмирката се опитваше да ни внуши, че цената ще пада до 0,85 стинки където имало голямо търсене на тази цена, а днес разбираме, че Дмирката искал да си купи няколкостотин хиляди на 1,10-1,15 лв за акция



            ех, дмирка, дмирка...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              нищо не препоръчвам на никого



              не искам да ти се меся къде ще си набиеш кеша, но да те попитам нещо

              - в момента ЦКБ е някъде над 1,30, а ти чакаш 1,10-1,15 което е някъде около десетина % по-ниско

              - сега си определи таргет цена на която ще продаваш някой ден и си прецени тези десетина % до колко те бъркат и дали си заслужава рискуването да чакаш 1,15 и да изпуснеш таргета който си си определил

              - ако играеш като мисирката за десетина % профит и бърза продажба то тогава може и да си заслужава чакането, но ти си знаеш

              - и в този ред на мисли щом имаш толкова голям кеш от няколко стотин хиляди лева защо си чакал цената да стигне над 1,30 за да се сетиш да чакаш 1,15 при положение, че само преди 3 седмици можеше да си направиш пакет на цена от 1 лев за акция

              добър въпрос,който се нуждае от обоснован отговор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                Здр Вейдъре,
                Би ли ми препоръчал някого от ИПтата - без Ка.... Имам БГ-акции.
                нищо не препоръчвам на никого

                Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                Разбира се, Хим и са в това число .
                Имам и още няколко 00 хил.кеш, но се колебая , кога да ги вкарам и къде. : D
                Очаквам още спад при ССВ
                поне до : 1,10-1,15лв ...
                не искам да ти се меся къде ще си набиеш кеша, но да те попитам нещо

                - в момента ЦКБ е някъде над 1,30, а ти чакаш 1,10-1,15 което е някъде около десетина % по-ниско

                - сега си определи таргет цена на която ще продаваш някой ден и си прецени тези десетина % до колко те бъркат и дали си заслужава рискуването да чакаш 1,15 и да изпуснеш таргета който си си определил

                - ако играеш като мисирката за десетина % профит и бърза продажба то тогава може и да си заслужава чакането, но ти си знаеш

                - и в този ред на мисли щом имаш толкова голям кеш от няколко стотин хиляди лева защо си чакал цената да стигне над 1,30 за да се сетиш да чакаш 1,15 при положение, че само преди 3 седмици можеше да си направиш пакет на цена от 1 лев за акция
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Здр Вейдъре,
                  Би ли ми препоръчал някого от ИПтата - без Ка.... Имам БГ-акции.
                  Разбира се, Хим и са в това число .
                  Имам и още няколко 00 хил.кеш, но се колебая , кога да ги вкарам и къде. : D
                  Очаквам още спад при ССВ
                  поне до : 1,10-1,15лв
                  Е,може и да греша

                  Благодаря Ти ...
                  Last edited by Dmirkata; 23.01.2014, 22:25.
                  не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                    Който е продал днес май ще изтърве влакчето до 1.50
                    Като те гледам на къде си се запътил .... вероятно се возиш на теснолинейка
                    Аз на тази гара не слизам.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Който е продал днес май ще изтърве влакчето до 1.50

                      Коментар


                      • А сетихте се да бидвате. Вчера де спахте бе?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                          Здравей Вейдъре ,
                          казвам само, че има много голяма поръчка купува на 0,85лв.
                          aaaaaaaaaaaaaa , това ли било , а-ха ................ пък аз се чудих какъв е този нов анализ и какво си видял в него

                          Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                          При дълбочинния анализ днес видях...
                          значи, Дмирка, вместо да търсиш врачка ти предлагам да си смениш брокера и така всеки ден ще можеш да гледаш в "дълбочинния анализ" бидовете които те интересуват, че и асковете ще можеш да гледаш

                          Дмирка, гледаш ли как увисват парите на някой който се е чудил дали да купи на 60 стинки преди година и след това не е могъл да се качи на влака в движение
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            кво каза???..
                            Здравей Вейдъре ,
                            казвам само, че има много голяма поръчка купува на 0,85лв.
                            Не мисля , че е случайно
                            А имам и спомен , че през 2009/2010 някаква Литовска(или Латвииска) банка продаде на 0,80 лв изведнъж ок. 1% от капитала на ЦКБ само на един клоуз-аукцион.При това през онзи ден цената бе ок.1,20 лв -цитирам по памет и на следващия ден пак бе над 1,10лв ... но последва спад .

                            Виж, за врачката си прав - трябва ми някоя с препоръки, то аз затова и писах...
                            Ами това е ...успех
                            Last edited by Dmirkata; 23.01.2014, 02:32.
                            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Много народ се надява да вземе на тънка лайсна, но само малка част ще ги огрее
                              батка, сам знаеш, че нищо няма да ги огрее


                              Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Другите пак ще гонят пазара нагоре по стълбата
                              батка, сам знаеш, че като тръгне пак влака ще се чудят, ще се маят дали няма пак да падне и тогава по стълбата пък изобщо няма да смеят да пипнат и една акция...

                              те не смееха на левче да купят, че ти сега вярваш ли, че ще купят на 1,50 например или пък на 2 лв.

                              батка, нали знаеш онази точка от графиката: "цената пак ще падне" и следващата точка: "к'во става?"
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Credit Agricole е поредната западна банка, която се изтегля от пазара, а активите ѝ се купуват от местен инвеститор.Вижте кой я купува на > http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...l/?ref=miniurl
                                чудесна новина, но какво общо има с темата в която си я пуснала???

                                че и тези големи букви, че и цветни ................ мале мила

                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X