IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Аз така веднъж не я оцелих като коригираше с 2 ст. - още си пазя заявката (на хартия). Лично мнение - от личния опит по-ценно няма
    Да .Прав си .То и аз го имам това в личния си опит

    Ама дълбочинният анализ си е голяма работа и днес пак като го зърнах ....
    Лелеле , колко народ се е наредил на "опашката" до мойто ордерче да си купи
    Пък и под левче пак има мераклии ....
    Е , не гледат ли тренда тия хора ... Те и мен ме надминаха.
    Last edited by Dmirkata; 30.01.2014, 15:41.
    не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
      Е , аз си чакам още на 1,1.
      Но утре да видим...
      Аз така веднъж не я оцелих като коригираше с 2 ст. - още си пазя заявката (на хартия). Лично мнение - от личния опит по-ценно няма
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • 1.1 лв за брой

        Е , аз си чакам още на 1,1.
        Но утре да видим...
        не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
          Има някакъв елемент на осъзнаване но индикацията несигурна, май идва нежна корекция
          Тя нежната корекция беше миналата седмица, през тази е на ред нежната ерекция
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Осъзнайте се бре
            Има някакъв елемент на осъзнаване но индикацията несигурна, май идва нежна корекция

            Коментар


            • Осъзнайте се бре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                къде изчезна мъдурко със сапа???

                обяви, че е продал на 90 стинки и ще чака да купува на 60, ама нещо цената се е отправила към 160 на първо време
                Ми може и да се е качил по някое време. Читав човек ми се чини да е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                  Не пикайте срещу вятъра, че се пожълтява, пък на китайците им се развали луноход-а. Ако пък някой иска "златен дъжд" не е тук мястото Успех момци
                  къде изчезна мъдурко със сапа???

                  обяви, че е продал на 90 стинки и ще чака да купува на 60, ама нещо цената се е отправила към 160 на първо време

                  Коментар


                  • Не пикайте срещу вятъра, че се пожълтява, пък на китайците им се развали луноход-а. Ако пък някой иска "златен дъжд" не е тук мястото Успех момци

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                      Та кой ми философстваше че изкупували за да вдигнат цената, ЗА ДА РАПРОДАВАТ ПОСЛЕ???????????????/ Интересно тоя където купи 50к без да седи на бида май не мисли така а?????? Май-май тук има не голям продавач, а голям купувач а??????
                      Не е препоръка за покупко/продажба на Ценни Книжа
                      Голям продавач !

                      Коментар


                      • Та кой ми философстваше че изкупували за да вдигнат цената, ЗА ДА РАПРОДАВАТ ПОСЛЕ???????????????/ Интересно тоя където купи 50к без да седи на бида май не мисли така а?????? Май-май тук има не голям продавач, а голям купувач а??????
                        Не е препоръка за покупко/продажба на Ценни Книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                          Еха , днес изкъртихте ...
                          Браво !!!
                          Само дето на всякъде по света - ред лайт...

                          Дръж се Пено за ритлите. Ред ама Фед-а като каже споко пускаме печатницата на по-високи обороти и всички пак ще се успокоят, пък и те от 6 месеца сигурно не знаят какво е това корекция.

                          Дмирка ще има да чакаш май братле за 110 стинки.
                          Last edited by Petar; 24.01.2014, 16:20.

                          Коментар


                          • тренд

                            Еха , днес изкъртихте ...
                            Браво !!!
                            Last edited by Dmirkata; 24.01.2014, 16:16.
                            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Ах, боли, боли...
                              Мдаа, някой се натискаха да продават на 1,30, че щели да си пълнят пак на 1,10... завалийките

                              Тренда момчета, трендаааа е важен! Това са 13 г. опит

                              Коментар


                              • До всички мецани, вадете вазелина, че по всичко личи, следващата седмица ще е може би доста приличаща на първата работна за годината. Успех

                                Коментар

                                Working...
                                X