IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поне този път не паднаха до там, че да искат спиране на търговията с акциите им.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Първо беше Банев, после Божков, сега Бобокови
      Преди Банев имаше доста юнаци,имаше банкер после един хотелиер и един алкохолен бос.Бойко стана като Робин худ,взема от богатите за да
      храни бедните.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Първо беше Банев, после Божков, сега Бобокови
        Може от Европа да са наредили да ги карат по азбучен ред
        Last edited by MrSi; 29.05.2020, 14:33.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Първо беше Банев, после Божков, сега Бобокови
          Борисов?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

            При усредняването има риск да се увеличи още загубата. Жалко за инвеститорите тук, вижда се , че ще имат големи загуби.
            Нямам и не бих купил точно сега.
            Напълно съм съгласен. Аз се аргументирах защо тогава взех решение да усреднявам. Просто сега посъветвах колегата @Sharky's да не бърза с покупките.
            Last edited by Чичо Манчо; 29.05.2020, 14:10.
            Vanitas vanitatum...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Извинявам се и за последен път вземам отношение по темата, защото нямам акции нито на Трейс, нито на Монбат, но случаите са абсолютно идентични - Трейс трябваше да бъдат смазани от дела, ама просто смазани, но държавата пусна чадър над тях. Та случаите са еднакви, но аршинът е различен, като дори не отварям дума за качеството на пътищата на Трейс, което е повече от отвратително (само отсечката Чирпан-Стара Загора е достатъчно показателна). Та така, бъдете здрави, другото се оправя, успех на държащите тук и дано видят по-светли дни!
              Съгласен съм. Едните лъжат с качеството и вложените материали, а други с боклук. И в двата случая става въпрос за много пари. Но едните са защитени и не се шуми около тях, а другите много вероятно да ги спукат от дела и рекети. Все пак ни управлява мутра. И един съвет, не кълни, защото се връща многократно. Най - малкия ти проблем ще бъде да не можеш да отидеш на екскурзия до Япония.

              Коментар


              • Първо беше Банев, после Божков, сега Бобокови

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                  Чичо, има огромна разлика в случаите с Трейс и сега с Монбат до толкова, че като изключим срива в цената на борсата нямат нищо общо. Едно е пътен инцидент, друго е престъпна схема на високо ниво (по прокуросрските медийни изяви), каквито гешефта обожава да разнищва... Като състав на престъпление пък да не говорим. Това при положение, че се докаже такова, разбира се.
                  Така е, затова не се ангажирам с прогноза за бъдещо развитие на сагата и понеже виждам, че и друг колега е реагирал искам да е ясно - НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ моя подход от времето на инцидента, в който бяха замесени "Трейс". Агрументирах се защо тогава съм постъпил така, а сега ситуацията е доста по-различна. Просто моята реакция сега е на поста на колегата, който сподели, че купува в момента, а според мен сега не е време да се купува, защото (изхождайки от моя скромен опит) това за съжаление е само началото. Това е мое лично мнение и не е препоръка за каквото и да е.
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Извинявам се и за последен път вземам отношение по темата, защото нямам акции нито на Трейс, нито на Монбат, но случаите са абсолютно идентични - Трейс трябваше да бъдат смазани от дела, ама просто смазани, но държавата пусна чадър над тях. Та случаите са еднакви, но аршинът е различен, като дори не отварям дума за качеството на пътищата на Трейс, което е повече от отвратително (само отсечката Чирпан-Стара Загора е достатъчно показателна). Та така, бъдете здрави, другото се оправя, успех на държащите тук и дано видят по-светли дни!
                    Всичко, което си написал е грешно. Няма да обяснявам. Всеки сам може да прецени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                      Чичо, има огромна разлика в случаите с Трейс и сега с Монбат до толкова, че като изключим срива в цената на борсата нямат нищо общо. Едно е пътен инцидент, друго е престъпна схема на високо ниво (по прокуросрските медийни изяви), каквито гешефта обожава да разнищва... Като състав на престъпление пък да не говорим. Това при положение, че се докаже такова, разбира се.
                      Извинявам се и за последен път вземам отношение по темата, защото нямам акции нито на Трейс, нито на Монбат, но случаите са абсолютно идентични - Трейс трябваше да бъдат смазани от дела, ама просто смазани, но държавата пусна чадър над тях. Та случаите са еднакви, но аршинът е различен, като дори не отварям дума за качеството на пътищата на Трейс, което е повече от отвратително (само отсечката Чирпан-Стара Загора е достатъчно показателна). Та така, бъдете здрави, другото се оправя, успех на държащите тук и дано видят по-светли дни!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                        При усредняването има риск да се увеличи още загубата. Жалко за инвеститорите тук, вижда се , че ще имат големи загуби.
                        Нямам и не бих купил точно сега.
                        Аз съм ловец на падащи ножове ,но в момента нищо не е ясно за фирмата...
                        Един запор на фирмените сметки ще доведе до крайности ...да не ги цитирам за да не предизвикам съдбата ....а предполагам е вързан с някоя банка....?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                          Не съм сигурен дали точно днес е време за покупки. Имам предвид това, което се случи с "Трейс" преди около 2 години, след злощастната катастрофа тогава. Тогава те (и акционерите им) бяхме в подобно положение. Сега не знам. Много е сложна ситуацията и искрено съчувствам на тези от вас, които имате акции тук и сега се чудите кой път да хванете. Не мога да дам никаква препоръка. Моят подход навремето, при Трейс, бе да държа и да усреднявам, защото вярвах не толкова в бъдещето на "Трейс", като компания, колкото в това на бранша, на отрасъла към който те принадлежат. Виждах парите, които се наливаха тогава в пътното строителство и очаквах паричните потоци да продължат да текат и все нещо да остава и за "Трейс". Горе долу-така се получи. "Трейс" намалиха продажбите си, пренасочиха част от дейността си в съседна Сърбия, намалиха дела си в България, но въпреки това се закрепиха и оцеляха. Не съм сигурен и ми е трудно да се ангажирам с прогноза по отношение отрасъла на "Монбат" и бъдещото развитие на скандала в който са замесени. Не е препоръка за покупко-продажба на акции. Отдавна нямам акции тук.
                          При усредняването има риск да се увеличи още загубата. Жалко за инвеститорите тук, вижда се , че ще имат големи загуби.
                          Нямам и не бих купил точно сега.

                          Коментар


                          • Явно в държавата ни за да бъдеш защитен трябва да си в някоя партия или най- добре в парламента като Пеевски и то от ДПС. Който посмее да го пипне, пипа етническия мир в страната. Докато го има ДПС ще го има и него. Дано Монбат не бъде засегнат фатално и всичко се оправи бързо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                              Не съм сигурен дали точно днес е време за покупки. Имам предвид това, което се случи с "Трейс" преди около 2 години, след злощастната катастрофа тогава. Тогава те (и акционерите им) бяхме в подобно положение. Сега не знам. Много е сложна ситуацията и искрено съчувствам на тези от вас, които имате акции тук и сега се чудите кой път да хванете. Не мога да дам никаква препоръка. Моят подход навремето, при Трейс, бе да държа и да усреднявам, защото вярвах не толкова в бъдещето на "Трейс", като компания, колкото в това на бранша, на отрасъла към който те принадлежат. Виждах парите, които се наливаха тогава в пътното строителство и очаквах паричните потоци да продължат да текат и все нещо да остава и за "Трейс". Горе долу-така се получи. "Трейс" намалиха продажбите си, пренасочиха част от дейността си в съседна Сърбия, намалиха дела си в България, но въпреки това се закрепиха и оцеляха. Не съм сигурен и ми е трудно да се ангажирам с прогноза по отношение отрасъла на "Монбат" и бъдещото развитие на скандала в който са замесени. Не е препоръка за покупко-продажба на акции. Отдавна нямам акции тук.
                              Чичо, има огромна разлика в случаите с Трейс и сега с Монбат до толкова, че като изключим срива в цената на борсата нямат нищо общо. Едно е пътен инцидент, друго е престъпна схема на високо ниво (по прокуросрските медийни изяви), каквито гешефта обожава да разнищва... Като състав на престъпление пък да не говорим. Това при положение, че се докаже такова, разбира се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Явно пропускам доста неща. Какъв е проблемът с Евереста? Накратко нещо, линк?
                                Нищо, най-добрият е, рулира, просто съм го проклел, а който съм проклел, не е прокопсал. Толкоз, иначе е перфектен, макар и да си няма шайка от адепти-сектантни като мумифицирания. А чакай да река НАЙ, че без паролата нямам право на достъп Да не замърсявам темата, че е за Монбат
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X