IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз все пак вярвам, че властта отново ще намери начин да се консолидира! (където трябва)
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      да, 450 сега го намерих от 03,01 в темата за оптимизма. за момента мисля че няма нужда да я променям.
      това 450 го очаквах да се случи още миналия месец - февруари , а до края на годината очаквах поне 555, но нещата се отлагат за сега поне до изборите, а след това всичко може да стане ......................... одеве чета, че масларката пророкува нови избори до нова година

      http://www.dnes.bg/stranata/2013/03/...slarova.181706

      завържат ли се нещата с перманентна правителствена криза или още по-лошо с последователни парламентарни избори и да се наложат да се правят втори или трети избори например за 12 месеца то тогава БФБ ще е последното което ще интересува инвеститорите, а навярно и трейдърите-спекуланти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        или от акции
        Като гледам как се активизирал булба, сигурно пак иска да купи тънко!
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          пропуснал съм акции да напиша ........................ за да изглежда така

          както винаги е било .................... умножаваш по 2 цената на банката и получаваш цената на холдинга

          .................... разбира се, ако няма някой крайно нуждаещ се от кеш или от акции на едното или другото място

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            пропуснал съм ........................ извини ме

            записвам си твоята прогноза .......................... то сега е хубаво да си направим една отделна тема за прогнози (както и анкета) и накрая на годината да сравняваме, но пък в такива смутни време всяка прогноза е равна на хвърляне на монета или на "гледане на боб"
            да, 450 сега го намерих от 03,01 в темата за оптимизма. за момента мисля че няма нужда да я променям.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Аз в началото на годината мисля, че си дадох прогнозата за тази година, 450 беше ако не се лъжа за софикс към края на декември.
              пропуснал съм ........................ извини ме

              записвам си твоята прогноза .......................... то сега е хубаво да си направим една отделна тема за прогнози (както и анкета) и накрая на годината да сравняваме, но пък в такива смутни време всяка прогноза е равна на хвърляне на монета или на "гледане на боб"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                както винаги е било .................... умножаваш по 2 цената на банката и получаваш цената на холдинга

                .................... разбира се, ако няма някой крайно нуждаещ се от кеш на едното или другото място

                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  Хима как виждаш го?
                  както винаги е било .................... умножаваш по 2 цената на банката и получаваш цената на холдинга

                  .................... разбира се, ако няма някой крайно нуждаещ се от кеш на едното или другото място

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    и за допълнение към твоето допълнение ще напиша, че беше време когато хората масово си залагаха апартаментите за да "заложат" на акции на БФБ

                    как мислиш, равновесие??? ................... дали ни предстоят отново такива неща в близките година-две, че ми пишеш за софикс 2000
                    Аз в началото на годината мисля, че си дадох прогнозата за тази година, 450 беше ако не се лъжа за софикс към края на декември.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Плюс едно , браво!
                      Като допълнение ще кажа, че сега сме зле, точно заради точка 1 от коментара на 2012 - просто хората си искат парите обратно и то с лихвите!
                      и за допълнение към твоето допълнение ще напиша, че беше време когато хората масово си залагаха апартаментите за да "заложат" на акции на БФБ

                      как мислиш, равновесие??? ................... дали ни предстоят отново такива неща в близките година-две, че ми пишеш за софикс 2000

                      Коментар


                      • Хима как виждаш го?
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist
                          Стига, стига вече с тези политически мърши дето ги споменаваме тук. Осквернихме темата за Хима!
                          те защото ТИМ изобщо не са свързани с политиката

                          Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Ти гледай акцията, пък да става квото ще.
                          ако не бяха тези политически проблеми софикса го виждах поне на 650 и минимум 2 кинта за ЦКБ до края на година, но...

                          май, май нещата отиват към 75 стинки за банката ................... ако дойдат БСП с ДПС и кунева/примова/барозува нещата поемат пак към 55 стинки

                          Коментар


                          • Стига, стига вече с тези политически мърши дето ги споменаваме тук. Осквернихме темата за Хима!
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                              Да не дава господ ... не може ли още малко поне!
                              Е те що искат властта, щото свършиха хах

                              Сега ще трябва всичко да се изработва, ужас за наш сЪрГейчо СТАНИшеф, който няма и един работен ден в реалния или който и да е сектор, различно от политиката.
                              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                и свършиха
                                Да не дава господ ... не може ли още малко поне!
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X